Saplı Paspas/Mop

Saplı Paspas/Mop Fiyatları

612 Ürün gösteriliyor.
Saplı Paspas/Mop fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Akvaryum Tepe Filtresi Fiyatları
 • Akvaryum Tuzu Fiyatları
 • Elle Yıkama Deterjanı Fiyatları
 • Açık Kedi Mamaları Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Saplı Paspas/Mop Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Saplı Paspas/Mop markası:

  En Çok İncelenen Saplı Paspas/Mop Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Saplı Paspas/Mop Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 612 Saplı Paspas/Mop modeli içerisinde en ucuz Saplı Paspas/Mop fiyatı 4.25 TL iken, en yüksek Saplı Paspas/Mop fiyatı 904.35 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Saplı Paspas/Mop fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Saplı Paspas/Mop fiyatı ise 126.58 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Saplı Paspas/Mop Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Saplı Paspas/Mop modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Saplı Paspas/Mop modeli:

  En Çok Tercih Edilen Saplı Paspas/Mop Hangileridir?

  Cimri.com
  En Çok Tercih Edilen Saplı Paspaslar; Ermop, Vileda, Parex, Titiz, Üçtem ve Ermet Olarak Sıralanmaktadır.

  Saplı Paspas Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  Cimri.com
  Saplı Paspas Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Sap Kısmına Çok Baskı Uygulanmamalıdır. Mopların Temizlğinide Dikkat Edilmeli ve Suyu Hergün Temizlik Açısında değiştirilmelidir.

  Saplı Paspas Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Cimri.com
  Saplı Paspas Alırken Sap Kısmı ve Mop Kısmı Önemlidir. Mop Ksımında Suyu Emiciliğine Diikat Edilmelidir.
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Saplı Paspas Mop

  Parke, mermer gibi zeminlere sahip yaşam alanlarının temizliği halı benzeri döşemelere göre farklılık göstermektedir. Bu zeminlerin temizliği için saplı paspaslar kullanım ihtiyacına göre büyük kolaylık sağlar. Söz konusu zeminler diğer döşemelere göre daha fazla tozlandığı için sık sık temizlenmesi gereken alanların başında gelmektedir. Bu bakımdan sürekli temizlik gerektiren zeminlerin zahmetsiz ve pratik bir şekilde temizlemek için saplı paspas ürünleri tercih edilebilir. Saplı paspas ürünleri yapısında yer alan yumuşak süngerler sayesinde temizlik işleminin uygulandığı zemine hasar vermeden temizliğin tamamlanmasını sağlar. Bu ürünlerin sağladığı en önemli faydaların başında kısa sürede etkili bir şekilde temizlik işleminin gerçekleştirilmesi gelmektedir. Mop paspasların diğer yardımcı temizlik ürünlerine göre çeşitli avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi temizlik sırasında kullanım kolaylığı sağlamasıdır.

  Saplı Paspas Mop Alımında Nelere Dikkat Edilmeli?

  Saplı paspaslar genellikle set halinde satılmaktadır. Diğer bir deyişle saplı paspaslar sopa, temizlik aparatı olan bez ve kova ile birlikte satılmaktadır. Fakat set halinde satılmayan saplı paspaslar da mevcuttur. Burada önemli olan nokta ayrı alınan paspas aparatlarının birbirine uyumlu olup olmadığı kontrol edilmelidir. Dolayısıyla paspas ve sıkma aparatı birbirine uyumlu olacak şekilde satın alınmalıdır. Aksi takdirde temizlikten istediğiniz neticeyi elde edemeyebilirsiniz. Diğer taraftan saplı paspasların temizleme bezlerinin yedek çeşitleri de satılmaktadır. Temizleme bezlerinin yedeklerini alarak tasarruf sağlanabilir. Temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra paspasların temizlenmesi gerekmektedir. Söz konusu paspaslar sıkma aparatları yoluyla temizlenerek durulanabilir. Söz konusu sıkma işlemi gerçekleştirilmezse fazla deterjanlı su yüzeyde kalarak lekelenmelere neden olabilir. Diğer bir deyişle paspasın sıkılma işlemi tam gerçekleştirilmezse temizlenecek bölge ıslak kalarak ilgili yüzeye zarar verebilir. Ayrıca bazı saplı paspas çeşitlerinin yardımcı aparatları çamaşır makinesinde yıkanabilecek şekilde üretilmiştir. Bu sayede yardımcı aparatların daha hijyenik olması sağlanabilir. Paspasların temizlenmemesi halinde sağlığa zararlı bakterilerin üremesine yol açılabilir. Bu durumda bir sonraki temizlikte hijyenik olmayan paspas ile temizlik yapılmak durumunda kalınır. Dolayısıyla tam hijyenin sağlanması için yüzeylerin temizliğinin yanı sıra paspasların temizlenmesi de oldukça önemlidir. Temizlenmesi gereken bazı bölgelerin erişimi zor olabilmektedir. Böyle bir durumda saçaklı paspasların seçilmesi halinde daha etkin sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Saçaklı paspasların kalın olması halinde yüzeyde yer alan toz parçacıklarının paspasa yapışması daha kolay olabilir. Diğer taraftan düz yüzeylerin temizliğinde dikdörtgen şeklinde üretilmiş saplı paspaslar tercih edilebilir. Dikdörtgen şeklindeki paspaslar genellikle ev dışı yaşam alanlarında kullanılmaktadır.

  Saplı Paspas Seti Çeşitleri

  Saplı paspas çeşitleri seçilirken özellikleri kullanım ihtiyacı göz önünde bulundurularak incelenmeli ıslak, nemli ya da kuru temizlik paspası çeşitlerinden uygun olanı seçilmelidir. Saplı paspaslar genellikle set halinde satılmaktadır. Söz konusu setin içinde kova, paspas sapı ve bez gibi yardımcı temizlik malzemeleri bulunmaktadır. Piyasa da paspaslar çeşitli formlarda satılmaktadır. Bu paspas çeşitlerine döner başlıklı paspaslar, pedallı paspaslar, baskılı paspaslar örnek gösterilebilir.

  Pedallı Paspaslar

  Pedallı saplı paspaslar set halinde satılan paspas çeşitlerine örnektir. Söz konusu paspaslar kova ile birlikte satılmaktadır. Temizlik işlemi sırasında kirlenen paspasın temizlenmesi için kovadaki suyla durulanması gerekmektedir. Bu kapsamda pedallı saplı paspaslar diğer kovalardan farklı olarak durulanma işleminin pedal yardımı ile gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Pedal yardımı ile yapılan durulama işlemi el ile yapılan işlemlere göre hem daha hızlı hem de daha pratiktir.

  Sabit Başlıklı Paspaslar

  Sabit başlıklı paspaslar temizlik için kullanılan paspasın el ile döndürülerek sıkılması ile kullanılır. Söz konusu paspaslar doğrudan sıkma süzgecinin üzerine konularak durulanmaktadır. Sabit başlıklı paspaslar iyice durulanması zahmetli olduğundan yüzeyde su lekelerinin kalmamasına dikkat edilmelidir. Durulama işlemi sırasında mop bastırılarak ya da döndürülerek sıkıldığında fazla deterjan ve su kovaya tekrar kovaya akar. Bu işlemin gerçekleştirilmesi sonucunda paspas da biriken fazla deterjanlı su sıkılmış olur

  Döner Başlıklı Paspaslar

  Döner başlıklı paspaslar diğer paspaslardan farklı olarak bezin hareketli bir başlık ile durulanmasına yardımcı olur. Diğer bir deyişle sabit başlıklı paspaslar el ile döndürülerek sıkılmaktadır. Söz konusu işlem yorucu olmasının yanı sıra zahmetlidir. Döner başlıklı paspaslar ise kolay bir şekilde paspasın ucundaki bezin döndürülerek sıkılmasını sağlar.

  Tablet Saplı Paspaslar

  Tablet saplı paspaslar dikdörtgen şeklindeki bezleri yardımı ile kullanılırlar. Bu paspaslar genellikle mikrofiber özelliklerine sahip bezler ile üretilmektedir. Tablet paspasların durulanması ise set halinde satılan kovalarda bulunan aparatlar yardımı ile gerçekleştirilir.

  Saplı Paspas Fiyatları

  Saplı paspas fiyatları markalara ve paspasın çeşit ve ebatlarına göre değişiklik arzetmektedir. Ekonomik saplı paspasın seçiminden önce bazı hususların netleştirilmesi gerekir. Bunlardan öne çıkan noktalara temizlik yapılacak alanın büyüklüğü, zeminin yapısı gibi hususlar örnek gösterilebilir. Büyük alanlar için paspas seçilecekse dikdörtgen ebatın da olan büyük temizlik paspaslarının seçilmesi daha tasarruflu olabilir. Diğer taraftan paspasın fiyatını etkileyen noktalardan biri de yardımcı aparatların kalitesidir. Örneğin mikrofiber özelliğine sahip paspas bezleri normal bezlere göre daha farklı fiyatta olabilmektedir. Çünkü bu bezler lekelerin daha derinlemesine temizlenmesini sağlar. Paspasların yardımcı malzemeleri ayrı olarak alınabildiğinden mop sapı fiyatı gibi aparatların fiyatları da değerlendirilmelidir. Dolayısıyla hangi mop paspasın uygun fiyatta olduğunun bulunması için paspas çeşitleri ile fiyatlarının detaylı olarak incelenmesi gerekir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery