track source
track source

Saplı Paspas/Mop

En Ucuz Saplı Paspas/Mop Fiyatları

287 Ürün gösteriliyor.
Saplı Paspas/Mop fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Saplı Paspas/Mop modelleri ve Saplı Paspas/Mop fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Saplı Paspas/Mop kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modatools, IKEA, Wildlebend, Flora. 287 adet Saplı Paspas/Mop fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Saplı Paspasmop Nedir?

Temizlik günlük işlerden gerekli olanlardandır. Temizlik yaparken işi kolaylaştıran pratik ürünler tercih edilir. Temizlik gereçleri hem işi kolaylaştırıp hem de en iyi şekilde temizlemeyi sağlamalıdır. Gün geçtikçe temizlik yapmayı kolaylaştıracak birçok gereç üretilmiştir. Bunlardan en gerekli ve olmazsa olmazlardan olan saplı paspasmop her evde bulunması gereken bir üründür. Önceden yerler temizlik bezi yardımı ile yere eğilerek siliniyorken, bu ürün sayesinde ayakta daha az yorularak yerler silinebiliyor. Döner başlıklı temizlik seti sayesinde yer silmek oldukça kolaylaşıyor. Yerler en iyi şekilde siliniyor ve ıslak bırakmadan silmeyi sağlıyor. Bu sayede temizliği kolaylaştırarak zevkli bir hal almasını sağlıyor. Bu temizlik setlerinin kullanımı çok kolaydır. Her evde bulunması gereken bir üründür. Bu ürünler temizliği oldukça pratik hale getiriyor.

Temizlik Seti Modelleri Nelerdir?

Temizlik seti seçerken pratik ve kullanımı kolay ürünler tercih edilmelidir. Pedallı temizlik seti pratik ve kullanımı kolay ürünlerden birisidir. Pedala basılarak başlığı iyice sıkar ve yerleri ıslak bırakmadan silmeyi sağlar. Paspas ucu istenildiğinde kolaylıkla bir yenisiyle değiştirilebilir. Mikrofiber paspas ucu yerdeki tüm kıl ve tüyleri toplar ve defalarca silmeye gerek kalmaz.  Paspas ucu çeşitleri de kolaylıkla istenilen şekilde bulmak mümkündür. Yedek paspas uçları sayesinde temizlik setleri uzun ömürlü kullanıla bilir. Daha pratik bir ürün olan sıkmalı pratik paspas modeli tek bir ürünle temizliği yapmayı sağlar. Bu ürünler sayesinde temizliğin süresi de azalır. Temizlik sırasında iş yükünü vücuttan çok temizlik gereçlerine yükleyen bu malzemeler sayesinde temizlik sonrası bel ve sırt ağrılarının da yaşanmasını engeller. Bu ürünler temizlik yaparken sağlık problemlerinin oluşmasını engeller.

İşlevine Göre Mop Modelleri Nelerdir?

Bel ağrısı olan birisi kovalı temizlik setleri yerine nemli mop kullanarak ağır kaldırmadan temizliği kolaylıkla yapabilir. Cam silmek üst katlarda oturanlar için çok tehlikelidir. Bu sebeple teleskopik saplı cam sileceği yardımıyla camların en ulaşılamayan yerleri bile kolaylıkla silinebilir. Bu şekilde daha birçok temizlik ürünü temizliği ve hayatı büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Temizlik setlerini güvenilir yerlerden temin etmelisiniz. Bu ürünleri Cimri.com adresinden fiyat karşılaştırması yaparak satın alacağınız siteye kolayca karar verebilirsiniz. Bu site sayesinde birçok ürünü görüntüleyerek fiyatlarını karşılaştırabilir ve size en uygun olanı alabilirsiniz.

Mop Paspas Nasıl Kullanılır?

Saplı paspasın bir diğer ismi olan mop paspası kullanmadan önce, yaşam alanını süpürmeli, ardından saplı paspas/mop kullanılmalıdır. Bu ürün, içerisinde temizleme suyunun bulunduğu kovada ıslatıldıktan sonra, yine aynı kovada sıkmak için bulunan özel aparatta sıkılarak temizlik yapılır. Bu şekilde yapılan temizlik hem en kısa süre içinde tamamlanacak ve hem de yeterli hijyen sağlanacaktır. Mop paspas, bir tahta ya da farklı materyaldeki çubuğa tutturulmuş, ucunda mop paspas bezi olan aparattır. Mop paspas ölçüleri kullanılacak alana göre şekillenir. Örneğin; hastane, okul gibi herhangi bir kamu kuruluşunda, temizlenecek yüzey alanı geniş olduğundan, daha büyük mop paspas ucu kullanılırken, oda, banyo, mutfak gibi yüzey alanı nispeten biraz daha küçük olan yerlerde daha küçük mop paspas ucuna sahip saplı paspaslar tercih edilmektedir. Zamanla eskiyip yıpranan mop paspas bezi, mop paspas aparatı ile birlikte çıkarılıp, yerine yenisi takılır. Mop paspas bezi, mikrofiber, koton gibi maddelerden üretilir. Piyasada bulunan saplı paspas çeşitleri, düz başlıklı, döner başlıklı ya da sabit dairesel başlıklı biçimdedir. Ermop, Parex, Scotch Brite, Black&Decker, Kohlemann, Diversey, Vileda saplı paspas çeşitlerini Cimri.com’dan temin edebilirsiniz. Ayrıca yine Cimri.com sitemizden, yedek mop paspas ucu elde edebilir, bir tıkla kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Günlük temizliği, en kısa zamanda, en pratik şekilde, daha az güç harcayarak hayatımızı kolaylaştıran saplı paspas/mop çeşitlerini, en uygun fiyatlarla Cimri.com’dan temin edebilirsiniz.

Saplı Paspas/Mop Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Hijyen ve temizlik, hayatımız ve sağlığımız için önemli bir konudur. Ne kadar dikkat edilse de özellikle her gün evlerimize dışarıdan gerek ayakkabılarımız gerek kıyafetlerimizle taşıdığımız tozlar, mikroplar ve kir sağlığımızı ciddi derecede tehdit etmektedir. Ayrıca özellikle pencerelerimizi, kapılarımızı açtığımızda, farkında olmadan içeri giren tozlar ve mikroplar, düzenli temizlik olmadığında biz canlılara zarar verir. Bunun yanında evde birlikte yaşadığımız hayvan dostlarımızın tüyleri ve yine hayvan dostlarımızın yaşamları için kullandığımız ürünler (kedi kumu gibi) düzenli temizlik olmaz ise vücudumuzda kalıcı hasarlar bırakabilir. Sadece ev içinde değil, çalıştığımız yer, gittiğimiz spor salonu, yemek yediğimiz restaurant, kullandığımız banyo ve tuvaletler her gün düzenli olarak temizlenmek zorundadır. Özellikle günlük temizlikte kullandığımız saplı paspas/mop, günlük hijyen ve sağlık açısından bizlerin hayatlarını kolaylaştırmakta yardımcı olan aletlerimizdendir.

track source