Keyifle döşediğiniz evinizi gösterecek en önemli elemanlar aydınlatmalardır. Sadece aydınlatmalarınızı değiştirerek bile evinizin bütün havasını değiştirebilirsiniz. Evinizin havasını değiştirmek için büyük aydınlatmalara da ihtiyacınız yoktur. Ufacık bir mumla bile evin bütün havasını değiştirebilirsiniz. Evinizi bir anda sakin ve huzur dolu bir ortama ulaştıracak mumlar ile evinizin yanında kendi havanızı da değiştirebilirsiniz. Ayrıca tek başına mum pek şık durmayacağı için hoş mumluk seçenekleri ile mumlarınızı da şık bir görüntüye bürüyebilirsiniz. Belki de mumun bu inanılmaz etkisini bir şamdanla taçlandırarak ortamı daha da keyifli bir hale getirebilirsiniz.

  • Şamdan Nedir?

    Şamdanlar zarif ve mumun yanmadığı zamanlarda bile evinizin bir köşesinde oldukça şık bir şekilde duracak aksesuarlardandır. Bu aksesuarları, üst kısımlarına mum konan ve seramik, pirinç, bakır, gümüş gibi birçok malzemeden yapılabilen ayaklı destekler olarak açıklayabiliriz. Elektriğin olmadığı eski çağlarda pek çok evin aydınlatma öğesi olarak karşımıza çıkan bu ürünler günümüzde dekoratif objeler olarak kullanılmaktadır. Birçok deseni ve çeşidi bulunan bu şamdan modelleri pek çok tarza ve dekorasyona uygun seçeneklerdir. Bu birbirinden kaliteli yüzlerce şamdan çeşitlerini en uygun fiyat sıralamaları ile Cimri.com ’da bulabilirsiniz!

  • Şamdan Nereye Konur?

    Eski çağlarda tamamen amaca yönelik sadece aydınlatma öğesi olarak kullanılan bu ürünler günümüzde bu konumunu aşarak şık dekorasyon objeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu objeler genelde dresuar ya da konsolların üstüne konumlandırılarak evinize şıklık katar. Bunun dışında özel davetlerde ya da romantik akşam yemeklerinde de masanızı süsleyecek ve havasını değiştirecek objelerden birisidir. Genel olarak böyle konumlanmalarının yanında siz kendi zevkinize göre bu objeleri evinizin uygun gördüğünüz yerlerine konumlandırabilirsiniz. Seçim sizin! Hatta belli çizgileri aşarak kendi bildiğiniz ve size hoş gelecek şekilde evinizi dekore etmeniz sizi daha mutlu edecektir. Bu nedenle genelde bu objeler nereye konur gibi soruları sormak yerine siz bu objenin nerede durmasını istiyorsunuz gibi sorulara yönelerek evinizi tamamen size özel şekillendirmeyi deneyin.

  • Kendinize özel şekillendireceğiniz, evinizin havasını değiştirecek şamdan modellerine en uygu fiyat sıralamaları ile Cimri.com ’dan ulaşabilirsiniz!