Şehri Şal Şal

En Ucuz Şehri Şal Şal Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Şehri Şal
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Tesettürlü bayanların eşarptan sonra en sık kullandığı ürün şüphesiz şaldır. Aker, Armine, Sarar, Gümüş İpek gibi markaların şal çeşitlerini Cimri’den en ucuz fiyatlarla alabilirsiniz. Birçok farklı özellikte üretilmiş bu şal çeşitlerinden seçim yapmakta zorlanacaksınız.

  Şal Nedir?

  Eşarptan farklı olarak, dikdörtgen şeklinde üretilmiş, uçlarında saçak veya püskül bulunabilen, birçok farklı renk seçeneğine sahip, kolay kullanımı sebebiyle çok tercih edilen tesettürlü bayan aksesuarıdır. Kullanımının çok kolay olması ve birçok farklı kıyafetle kombinlenebilmesi sayesinde özellikle stil sahibi şık hanımlar tarafından tercih edilir.

  Şal Çeşitleri Nelerdir?

  Şalda çeşitlilik sağlayan; kumaş farklılığıdır. Farklı kumaşlardan üretilen şal çeşitleri, kullanım alanına göre değişiklik gösterir. İpek şal; tok ve hacimli yapısıyla gösterişli durur. %100 ipekten üretilen bu şallar oldukça şıktır fakat çabuk kırışır ve bakımı zordur. Buna rağmen özellikle sıcak günlerde bunaltmaması ve sağlıklı olması sebebiyle sıkça tercih edilir. Birçok renk çeşidine sahip olan ipek eşarp şallar, her kıyafetle uyum sağlar. Gündelik yaşamda ve özel günlerde rahatlıkla kullanılabilir. Son zamanlarda firmaların çift taraflı ipek şal üretmesi, kullanım alanını ve kombin imkânını daha da genişletmiştir. Tafta şal; ipek gibi gösterişli duruşu ve uygun fiyatıyla çok tercih edilen şal çeşitleri arasındadır. Poliviskon malzemeden üretilen bu şal eşarp hafif parlak ve yumuşaktır. Kullanımı kolaydır fakat biraz kaygan olduğu unutulmamalıdır. Polyester Şal; şal modelleri arasında en uygun fiyatlısıdır. Her bütçeye hitap eder. Spor giyim tarzına sahip şık bayanların ilk tercihidir. Şifon şal; genç bayanlar arasında çok popülerdir. İnce yapısıyla yaz aylarında terletmez.

  Şal modelleri arasından seçiminizi; giyim tarzınıza, yaşınıza ve şalı kullanacağınız yere göre yapabilirsiniz. Taşlı şal çeşitlerini şık davetlerde tercih edebilirsiniz. Dantel detaylı, oldukça gösterişli duran şal modellerini gündelik hayatta kullanabileceğiniz gibi, özel günlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Desensiz şal tercih edebileceğiniz gibi, kendinden desenli şallara da göz atabilirsiniz. Farklı şal bağlama modelleri arasından kendi tarzınıza en uygun olanı belirleyip, özel ve gündelik yaşamınızda kullanabilirsiniz.

  Şal; sadece tesettürlü bayanlar arasında popüler değildir. Aynı zamanda kapalı olmayan bayanlar da şal çeşitlerini ilkbahar ve sonbahar aylarında fular olarak kullanmaktadır.

  Cimri’de bulunan onlarca model, desen ve renk arasından kendinize en uygun olanını, en ucuz fiyatlarla alabilirsiniz.