1
 • Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makines
 • Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makines
 • Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makines
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makines ürününün 4 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Gemei Saç Kesme Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makines yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Gemei

Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makines

Bu ürün 8 fiyat bulunduruyor.
http://www.gittigidiyor.com/

Gemei Gm-6005 Profesyonel Şarjlı Saç Sakal Tıraş Makinesi Sessiz Ve Güçlü Motor

Akbank Axess ile 75 TL Chip-Para Kazanma Fırsatı
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Sponsor
75,00 TL
https://www.trendyol.com/
DMR AVM

Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makinesi TG_70647869

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Ücretsiz Kargo
1 Günde Kargo
En Ucuz
63,49 TL
http://www.hepsiburada.com
enuygunalışveriş

Gemei Ataşbey Gm-6005 Saç Sakal Traş Makinası

Türkiye’de İlk Defa Alışveriş Kredisi Burada
+ Kargo Ücreti
Aynı Gün Kargo
65,00 TL
https://www.trendyol.com/
ALKILIC

Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makinesi TG_70647869

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Ücretsiz Kargo
1 Günde Kargo
68,40 TL
http://www.n11.com

Gemei GM-6005 Profesyonel Saç & Sakal Kesme Makinesi

Hayat Sana Gelir
+ 10,90 TL Kargo
1 Günde Kargo
78,98 TL
http://www.n11.com

Gemei GM-6005 Profesyonel Saç & Sakal Kesme Makinesi

Hayat Sana Gelir
+ 10,90 TL Kargo
3 Günde Kargo
111,53 TL
https://www.trendyol.com/
Beyaz At

Pro Gemei Profesyonel Saç Sakal Traş Makinesi Progemei Gm-6005 BA-MPN-10001585

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Ücretsiz Kargo
1 Günde Kargo
134,60 TL
http://www.n11.com

Gemei GM-6005 Profesyonel Saç & Sakal Kesme Makinesi

Hayat Sana Gelir
+ 10,90 TL Kargo
4 Günde Kargo
231,71 TL

Ürün Özellikleri

Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makines Özellikleri ve Detayları

 • Genel Özellikler
 • Ürün TipiSaç Kesme
 • Kullanım TipiKablolu-Kablosuz
 • Islak KullanımYok Yok
 • Tamamen YıkanabilmeYok Yok
 • Ayarlanabilir Kesim BaşlığıVar Var
 • Teknik Özellikler
 • Şarj TipiAdaptör
 • Pil TipiBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Başlık TipleriAna Başlık
 • Tam Şarj Süresi360 dk
 • Çalışma Süresi60 dk
 • Tarak Sayısı4

Yorumlar

Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makines Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

10.05.2021Yazan:Editor Admin

Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makinesi

Gemei markasının ürettiği saç sakal kesme makinesi çeşitli özellikleri ile öne çıkıyor. Sıfıra yakın kesim imkanı sunan T bıçak teknolojisi, optik LED şarj göstergesi ve kablosuz kullanımı bulunan Gemei GM-6005 saç sakal kesme makinesi hakkında bilgi almak için Cimri.com ile detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Gemei GM-6005 saç sakal kesme makinesi için teknik özellik tarafında birçok bilgi edinerek ihtiyacınızı ne ölçüde karşılayacağını öğrenebilirsiniz. Böylelikle ihtiyacınıza uygun bir alışveriş yapma imkanı yakalayabilirsiniz.

Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

Gemei markasının GM-6005 model saç sakal kesme makinesi sahip olduğu özellikler ile birçok kullanıcıya ergonomik bir kullanım sunuyor. Gemei GM-6005 saç sakal kesme makinesi özellikleri arasında özel T bıçak teknolojisi öne çıkıyor. Bu teknoloji ile sıfıra yakın tıraş etme imkanı bulunan Gemei GM-6005 saç sakal kesme makinesi ile yakın kesimler, saç kesimleri, sakal ve ense tıraşı yapılabiliyor. Opsiyonel bıçak sistemi kolayca sökülebiliyor ve böylelikle rahatlıkla temizlik yapılabiliyor. Optik LED şarj göstergesi ile şarjın ne seviyede olduğu kolaylıkla görülebiliyor ve bu sayede kesim sırasında şarj bitmesi gibi problemlerin önüne geçilebiliyor. Tüm saç ve sakal kesimlerinde sahip olduğu yüksek devirli motoru sayesinde performanslı bir kullanımı bulunan Gemei GM-6005 saç sakal kesme makinesinin içerisinde dört adet tarak bulunuyor. Adaptör ile şarj edilen Gemei GM-6005 saç sakal makinesini daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanmak için düzenli olarak yağlamak gerekiyor. Gemei GM-6005 saç sakal kesme makinesi yüksek performanslı, pratik ve ergonomik bir kullanım arayan kullanıcılara hitap ediyor. 60 dakikalık çalışma süresi bulunan Gemei GM-6005 saç sakal kesme makinesi 360 dakikada şarj oluyor. Ayrıca Gemei GM-6005 saç sakal makinesi kablosuz bir şekilde kullanılıyor.

Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makinesi | Trendyol

Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Gemei GM-6005 saç sakal kesme makinesi fiyatları için Cimri.com ile araştırma yapabilirsiniz. Gemei GM-6005 için fiyat araştırmasını Cimri.com ile yaparak saniyeler içerisinde ülke genelinde hizmet veren mağazalar arasında iyi fiyat seçeneğini sunan mağazayı bulabilirsiniz. Bu sayede hızlı ve pratik bir şekilde tasarruflu bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Alışverişinizi tasarruflu tamamlamak için Cimri.com’un sunduğu bir başka özellik ise fiyat analiz grafiği. Bu grafik sayesinde ilgilendiğiniz ürünün 90 günlük fiyat değişimini analiz edebilirsiniz. Bu şekilde hem alışverişinizi nasıl bir fiyattan yaptığınızı görüntüleyebilir hem de ileriye dönük alışveriş planı kurabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünlere Cimri.com ile fiyat alarmı koymak da mümkün. Cimri.com’a üye olarak fiyat alarmını aktifleştirebilir ve ilgilendiğiniz ürün beklediğiniz fiyata düştüğünde anında haberdar olarak fırsatı ilk değerlendiren kullanıcılardan olabilirsiniz.

Geemy Gm-6005 Şarjlı Saç Sakal Ense Tıraş Makinesi Yeni Model Orjinal Ürün Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makinesi İndirim ve Kampanyaları

Gemei GM-6005 saç sakal kesme makinesi indirimleri ve kampanyaları için araştırmalarınızı Cimri.com ile sürdürebilirsiniz. İndirim araştırmalarını Cimri.com ile yaparak avantajlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin ilgilendiğiniz ürünlerde mevcut olan indirimleri birkaç dakika içerisinde görüntüleyerek bütçeniz için ideal olanı tercih edebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için İndirimli Ürünler sayfasını ziyaret etmek yeterli oluyor. Aynı şekilde Kampanyalar hakkında da Cimri.com sayeinde birçok bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. Kampanyalar sayfasına giriş yaparak ilgilendiğiniz ürünlerde kampanya olup olmadığını Cimri.com ile sorgulayabilirsiniz. Marketlerin broşür ve aktüellerini de inceleme fırsatı sunan Cimri.com ile her kategoriden alışveriş planınız için araştırma yapabilir ve fırsatları değerlendiren kullanıcılardan olma şansını yakalayabilirsiniz.

Gemei GM-6005 Profesyonel Saç Sakal Kesme Makinesini Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Cimri.com ile elektronik ürünleri incelemek oldukça kolay. İlgilendiğiniz ürünlerin teknik özellik bilgilerini Cimri.com ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu özelliklerin detaylarını ve ne anlama geldiğini de inceleme yazısını okuyarak bulabilirsiniz. Cimri.com ile ilgilendiğiniz ürün için detaylı bir araştırma yaparak ilgilendiğiniz ürünün ihtiyacınızı ne ölçüde karşılayacağına karar verebilirsiniz. Ayrıca Cimri.com ile kullanıcı değerlendirmelerine de erişmek mümkün.. Gemei GM-6005 saç sakal kesme makinesi kullananlar memnun mu sorusuna yanıt bularak daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda Cimri.com ile fiyat araştırmaları da yapabilirsiniz. Fiyat araştırmalarını kolaylıkla tamamlamanıza imkan sunan Cimri.com saniyeler içerisinde bütçeniz için iyi fiyat seçeneğinin bulunduğu mağazaya yönlenmenize imkan sunuyor. Bu sayede hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf ederek alışverişinizi tamamlama fırsatınız oluyor.

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery