track source
  • Loreal Casting Creme Gloss 550 Böğürtlen Kızılı Saç Boyası
En Uygun Fiyatlar İçin n11'e Gelin
En Uygun Fiyatlar İçin n11'e Gelin
Sonbahar Sezonunda Büyük İndirimleri Kaçırmayın!
Sonbahar Sezonunda Büyük İndirimleri Kaçırmayın!
Loreal Casting Creme Gloss 550 Böğürtlen Kızılı Saç Boyası ürününün 4 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. Loreal Casting Creme Gloss 550 Böğürtlen Kızılı Saç Boyası özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Loreal Casting Creme Gloss 550 Böğürtlen Kızılı Saç Boyası yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz.

Loreal Casting Creme Gloss 550 Böğürtlen Kızılı Saç Boyası

Renk Kızıl

Yorumlar

Çok İyi
1 Kişi
İyi
2 Kişi
Vasat
1 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
20.08.2019 16:08Fiyat olarak uygun olsa da istediğim tonu yakalayamadım henüz.
14.08.2019 22:42Ton olarak sanırım ikinci boyamada daha iyi tutacak ve renk oturacak. Fiyat olarak normal karşıladığım bir ürün oldu. Markaya güvenim tam.
08.08.2019 21:13Loreal in tüm kozmetik ürünlerini çok beğeniyorum. Kızıl renkteki saç boyasını da sürekli kullanırım. Renk pigmentleri çok net ve canlı. Uzun yıkamalar sonucunda bile boyada akma sorunu yaşamıyorum. Ben çok memnunum. Saçımı boyattığımda her seferinde aynı ton tutuyor. Kuaföre servet ödemeye gerek yok bence. Bir kutu boyayla bile harikalar yaratılabilir. Tecrübeyle sabit :)
03.08.2019 11:23kaç dükkan aradım şu böğürtlen kızılı için en sonunda internet ten almak geldi aklıma sipariş verdim 2 günde elime ulaştı ama kutusu biraz ezilmişti. ben 3 kutu aldım saçım belime yaklaştı artık ancak 3 kutu yetiyor. siz de kendi saç uzunluğunuzu göz önüne alıp ona göre sipariş verin derim.
Cimri'nin Seçimi