track source
track source
  • Rinso Doğanın İçinden Yasemin 8 kg Beyaz Sabun
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Rinso Doğanın İçinden Yasemin 8 kg Beyaz Sabun ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Rinso Sabunlar fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Rinso Doğanın İçinden Yasemin 8 kg Beyaz Sabun yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Rinso

Rinso Doğanın İçinden Yasemin 8 kg Beyaz Sabun

Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Ürün Özellikleri

Rinso Doğanın İçinden Yasemin 8 kg Beyaz Sabun Özellikleri ve Detayları

  • Özellikler
  • Ürün TipiKatı
  • Ürün Sayısı1
  • Cilt TürüTüm
  • Ağırlık8 kg

Yorumlar

Rinso Doğanın İçinden Yasemin 8 kg Beyaz Sabun Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

06.05.2021Yazan:Editor Admin

Rinso Doğanın İçinden Yasemin 8 kg Beyaz Sabun

1908 yılında İngiltere’de kurulan Rinso, Unilever şirketine ait olan bir deterjan markası. Rinso markası toz çamaşır deterjanları ve sıvı çamaşır deterjanları üretiyor. 1994 yılında Türk kullanıcıların hayatına giren Rinso doğanın içinden yasemin sabun, kalıcı kokusu ve renk koruması ile oldukça beğeniliyor. Rinso doğanın içinden yasemin sabun, temizliği pratik ve eğlenceli bir hale getiriyor. Tüm cilt tipleri tarafından kullanılabilen Rinso doğanın içinden yasemin sabun hakkında detaylı bilgi almak için Cimri.com üzerinden ilerleyebilirsiniz. Ayrıca ürünün yorumlarına da aynı web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Rinso Doğanın İçinden Yasemin 8 kg Sabun Özellikleri

Rinso doğanın içinden yasemin sabun özellikleri ile çamaşır yıkamayı keyifli bir hale getiriyor. Rinso doğanın içinden yasemin sabun kokusu ile kalıcı ferahlık hissi yaşatıyor. Rinso doğanın içinden yasemin sabun etkili bir temizlik sunarken aynı zamanda çamaşırların renk ve dokusunu koruyor. Bu sayede çamaşırlar ilk günkü gibi uzun süre canlı kalıyor. Dermatolojik olarak test edilen Rinso doğanın içinden yasemin sabun gönül rahatlığı ile kullanılıyor. Rinso doğanın içinden yasemin sabun hem renkliler hemde beyazlar için uygunluk gösteriyor. Böylece kullanıcı tek bir deterjan ile bütün çamaşırlarını yıkayabiliyor. Rinso doğanın içinden sabun kalıcı yasemin kokusu ile hijyen sağlıyor. Rinso doğanın içinden yasemin beyaz sabunla zenginleştirilen bir formüle sahip. Rinso doğanın içinden yasemin sabun 8 kg’lık paketi ile 53 yıkamaya kadar kullanılıyor.

Rinso Doğanın İçinden Yasemin 8 kg Sabun Fiyatları

Sağlık / bakım / kozmetik kategorisi içerisinde fiyat araştırması yapmak için Cimri.com’u kullanabilirsiniz. Cimri.com ile sabun çeşitleri arasında hızlı bir listeleme yapabilirsiniz. Yaptığınız listeleme sonucunda ise sabun fiyatlarının ya da Rinso doğanın içinden yasemin sabun fiyatlarının ne olduğunu görebilir ve iyi fiyat avantajına daha kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Yüzlerce mağazada yer alan Rinso doğanın içinden yasemin sabun fiyatlarına tek bir sayfa içerisinden göz atabilirsiniz. Tek seferde göreceğiniz fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Karşılaştırma işlemini ise aynı anda maksimum 8 farklı ürün fiyatını karşılaştırarak gerçekleştirebilirsiniz. Karşılaştırma işlemi sonucunda ise bütçe aralığınıza uygun olan fiyatı tercih edebilirsiniz. Cimri.com ile güncel fiyatların yanı sıra Rinso doğanın içinden yasemin sabunun üç fiyat grafiğini görüntüleyebilir ve üründe değişen fiyatlara göre alacağınız fiyatın avantajlı olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Rinso Doğanın İçinden Yasemin 8 kg Sabun İndirim ve Kampanyaları

Rinso doğanın içinden yasemin sabun indirimleri üzerinde Cimri.com ile detaylı bir araştırma gerçekleştirebilirsiniz. İndirimli ürünler kategorisinde olduğu gibi Rinso doğanın içinden yasemin sabun kampanyalarını da tek bir yerde değerlendirebilirsiniz. Rinso doğanın içinden yasemin sabunda herhangi bir indirim ya da kampanya olup olmadığını indirimli ürünler ve kampanyalar sayfası üzerinden öğrenebilirsiniz. İndirimler ya da kampanyalar kategorisinden Rinso sabun indirim ve kampanyalarından da haberdar olabilirsiniz. Söz konusu üründe günlük indirim var mı ya da ne zaman indirime veya kampanyaya gireceğini öğrenmek için ise günün fırsatları ve broşürler kategorisine bakabilirsiniz. Tüm bu işlemler sonucunda ilgilendiğiniz ürüne avantajlı fiyata sahip olabilirsiniz.

Rinso Doğanın İçinden Yasemin 8 kg Sabun Tüm Özellikleriyle Cimri.com’da İncelenir!

Almayı düşündüğünüz sabun çeşitleri ya da bakım kategorisi içerisinde incelemek istediğiniz ürünler için Cimri.com ile ilerlemeyi tercih edebilirsiniz. Cimri.com bütçe dostu sistemi ile birkaç dakika içerisinde aradığınız ürüne tasarruf fiyata sahip olmanızı sağlar. Cimri.com bütçe aralığı belirlemenize, fiyatları karşılaştırmanıza ve ürünler üzerinde istediğiniz özellikleri girerek arama yapmanıza imkan tanıyor. Bu sayede sahip olunmak istenilen ürüne daha çabuk ulaşılabiliyor. Söz konusu ürünü incelediğiniz sayfa içerisinden Rinso doğanın içinden yasemin sabun yorumlarını okuyabilir ve ürünün nasıl olduğu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Tek bir web sitesi üzerinden hem zamandan, hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Bu sayede ise online bir şekilde verimli bir alışveriş geçirebilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Activex Hassas Koruma 650 ml Sıvı Sabun
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Duru Naturel Zeytinyağlı 1.8 lt Sıvı Sabun
Duru Naturel Zeytinyağlı 1.8 lt Sıvı Sabun
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Dove Beauty Cream Wash 500 ml Sıvı Sabun
Dove Beauty Cream Wash 500 ml Sıvı Sabun
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery