Vücut bakımı ve hijyeni için kullanılan sabunlar, her evin vazgeçilmezleri arasındadır. Sabunların işlevi cildi nemlendirmek, canlılık vermek ve ciltte yer alan toksinlerin atılmasını sağlamaktır. Eğer eviniz için yeni sabunlar almak istiyorsanız, Cimri.com’da çok sayıda markayı ve modeli sizin için bir araya getiriyoruz. Siz de Hacı Şakir, Komili, Duru, Activex gibi markaların en ucuz sabun çeşitlerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Sabun Çeşitleri Nelerdir?

Sabunların farklı kullanım amaçlarına göre üretilmiş pek çok farklı türü vardır. Organik sabunlar Ph açısından dengelidir. Bu sabunlar el, yüz ve vücut temizliği için kullanılabilir. Yüz için doğal sabunlar, cilt kırışıklıklarına karşı önlem alır ve cildin yaşlanma sürecini geciktirir. İçeriği uygun olan sabunlar, saç temizliği için de kullanılabilir. Saç için kullanılabilecek sabunların başında, kükürt özü içeren sabun çeşitleri gelir. Bu ürün çeşidi saç derisinde kepek oluşumunu ve kaşıntıyı engeller, daha sağlıklı sağlara sahip olmanızı sağlar.

Kil özlü sabunlar özellikle cilt için idealdir. Bu sabun türü yüzdeki yaraların iyileşmesini kolaylaştırır ve siyah noktaların temizlenmesi için kullanılabilir. Bu sabun türü aynı zamanda cildin yağ dengesini ayarlar ve sivilcelerin kuruyup yok olmasını kolaylaştırır.

Duş banyo sabunları özellikle güzel kokuları ile öne çıkar. Bu sabun türü vücudunuzu temizlerken banyoya yaydıkları ferah kokular ile banyo keyfinize keyif katar.

Yosun özlü sabunlar özellikle peeling amacı ile kullanılabilir. Bu sabun türü cildin üzerindeki ölü deriyi atmaya yardımcı olur ve aynı zamanda selülit tedavisinde kullanılabilir. Sahip olduğu hoş koku ile ilk kullanımdan itibaren vazgeçilmezlerinizde olmaya adaydır.

Defne özlü sabunlar, antibakteriyel özellikleri ile öne çıkar. Kan akışını hızlandırır ve cildinizin çok daha genç ve taze görünmesine yardımcı olur. Hoş kokusu ile banyoda geçireceğiniz zamanı daha keyifli kılar. Tüm sabunlarda olması gereken en önemli özellik, antibakteriyel olmalarıdır. Sabun kullanımının amacı hayatınıza hijyen ve sağlık katmasıdır.

Sabun Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Sabun fiyatları, ürünün markasına ve gramajına göre değişiklik gösterir. Cimri’de sizin için bir araya getirdiğimiz sabun çeşitleri arasında ürün karşılaştırma yaparak ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.