Bella Gloria Renkli Taşlı Küpe

En Ucuz Bella Gloria Renkli Taşlı Küpe Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Bella Gloria
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  En uygun fiyatlı Balla Gloria marka renkli taşlı küpe seçeneklerini Cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

  Değerli Taşlı Elmas Pırlanta Küpe Nasıl Temizlenir?

  Altın ve pırlantalı aksesuarlarınızı temizlerken çok dikkatli olmanız gereklidir. En önemli kısım temizlik sırasında elmas taşların düşme ihtimali olmasıdır. Bir kap içinde hafif bir temizleyici sabun ya da bu ürünleri temizlemekte kullanılan ürünlerden alıp, nazikçe elinizle ovalayarak yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında su altında çok dikkatli bir şekilde durulamanız yeterli olacaktır. Takınızı lavaboya düşürmemeniz ve hemen ardından çok iyi bir şekilde kurulamanız ve hatta saç kurutma makinesi kullanmanız ışıltıyı arttırmak için faydalı olacaktır.

  Renkli Taşlı Küpe modelleri Nelerdir?

  Genelde karşımıza çıkan modeller damla ya da kulak memesine bitişik kalan modellerdir. Kırmızı renk için yakut, yeşil için zümrüt ve lacivert için safir taşları tercih etmelisiniz. Genelde elmas ve pırlanta ile kombine edilmiş ve altın ya da gümüş üzeri altın kaplama olarak üretilmişlerdir. Pudra rengi taşlı küpeler son dönemde artan şekilde moda olmuştur. Pudra renk için opal taşları tercih etmelisiniz. Ürünün değerinin yüksek olması için taşın homojen renkte olması, ne çok mat ne de çok parlak olması gerekmektedir. Renkli kısım genelde ortada yer almaktadır. Son günlerim modası olan klasik ve Osmanlı tarzı aksesuarlar modeller arasında her yaşa ve tarza hitap etmesiyle ön plana çıkmaktadır. En ucuz renkli taşlı küpeleri Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

  Renkli yakut, zümrüt, safir, pırlanta ve elmas taşlı küpe fiyatları ne kadardır?

  Bu ürünlerin fiyatı üretildiği materyale göre değişmektedir. Değerli ve gerçek materyaller kullanılması halinde değeri yüksek olacaktır. Gümüş seçilirse fiyat bir miktar düşecektir. Bu aksesuarlar üzün ömürlüdür ve evladiyelik kullanılırlar. Satın alınırken mutlaka fiyat karşılaştırması yapmak gerekmektedir. Fiyat karşılaştırması yapılırken üzerinde ne kadar taş olduğu ve karatına da dikkat etmek gerekmektedir. Değerli, altın ya da gümüş renkli taşlı küpe arıyorsanız, en ucuz renkli taşlı küpeleri Cimri.com sitesinde, altın takı ve aksesuarlar kategorisi altında yer alan, küpeler sekmesini tıklayarak, renkli taşlı küpe başlığını seçerek, ürünleri listeleyebilir, fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.