Marka
Altınbaş
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Kadınların en çok sevdiği aksesuarlardan biri de renkli taşlı, parlak takılardır. Ametist, pırlanta, yakut, topaz, zümrüt gibi değerli taşlar, 14 veya 18 ayar altınla birlikte kullanılarak değerli mücevherler tasarlanır. Bu mücevherler, günlük olarak kullanılabileceği gibi abiye olarak da takılabilir. Spor veya abiye tarzı takılabilecek aksesuar modelleri vardır. En uygun fiyatlı, renkli büyük taşlı kolyeleri, cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Renkli taşlı kolyeler, elmas, altın ve pırlantalar nasıl temizlenir?

Elmas, altın, pırlanta ve renkli değerli taşlı aksesuarları temizlerken oldukça titiz davranılır. Taşların düşmemesi için hassas bir şekilde temizlik yapılmalıdır. Bir kabın içerisine su doldurarak, temizleyici sabunla birlikte hafifçe ovalayarak renkli taşlı aksesuarlarınızı temizleyebilirsiniz. Taşların düşmemesi için yumuşak şekilde temizlenmesi iyi olur. Bu tip takıları temizlemek için satılan temizlik ürünleri de vardır. Takıları, lavabo yerine bir kap içerisinde temizlemek, taşlarının düşüp lavabodan gitmesini engeller. Temizlik sonrası iyice durulayıp, kurulayabilirsiniz. Hatta isterseniz, üzerine kurutma makinesi de tutabilirsiniz. Bu da parlaklığını artıracak, taşlar üzerinde leke kalmasını önleyecektir.

Renkli taşlı kolye modelleri nelerdir?

Bu kolyeler, set halinde satılabileceği gibi tek olarak da satılır. Pırlanta ve yakut kolyeler, ametist tek taş yüzükler, pırlanta yakut kolyeler, pırlanta ametist kolyeler, pırlanta zümrüt kolyeler genellikle 14 veya 18 ayar altınla birlikte tasarlanırlar. En uygun fiyatlı renkli taşlı kolye setlerini, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri inceleyebilirsiniz.

Renkli taşlı kolye fiyatları ne kadardır?

Taşlı kolyelerin fiyatları, kolyede kullanılan taşların cinsine, büyüklüğüne, berraklığı ve carat değerine, kolyenin özelliklerine, ürünün markasına, kolye yapımında kullanılan altının kaç ayar olduğuna ve daha birçok etkene bağlı olarak değişkenlik gösterir. En ucuz renkli taşlı kolyeleri, cimri.com sitesinde, kolyeler kategorisi altında yer alan, renkli taşlı kolye sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek fiyatları inceleyebilirsiniz. Cimri.com, Altınbaş, Bela Gloria, Goldstone, Ejoya, Arjuna ve Sare Pırlanta marka en ucuz renkli ve taşlı kolye modellerinin satışını yapan sanal mağazaları sizin için gezer ve en ucuz renkli taşlı altın kolyeleri bularak tek tıkla ekranınıza getirir.