Puzzle & Aksesuarları

Puzzle & Aksesuarları Fiyatları

7483 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Puzzle & Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Puzzle & Aksesuarları modelleri ve Puzzle & Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Puzzle & Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Diğer, PHS Memory, Lego, Artebella. 7483 adet Puzzle & Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Puzzle & Aksesuarları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Puzzle & Aksesuarları markası:

En Çok İncelenen Puzzle & Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Puzzle & Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
4 Temmuz 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 7483 Puzzle & Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz Puzzle & Aksesuarları fiyatı 7.0 TL iken, en yüksek Puzzle & Aksesuarları fiyatı 60010.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Puzzle & Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 4 Temmuz 2022 tarihinde ortalama Puzzle & Aksesuarları fiyatı ise 99.16 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Puzzle & Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Puzzle & Aksesuarları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Puzzle & Aksesuarları modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Puzzle ve Aksesuarları

İnsanlık kendini keşfetmeye başladığından beri kendi ruhsal gelişiminde büyük ihtiyaçlar olduğunu tespit eder. Zevk aldıklarına, kendisine duygusal ve düşünsel anlamda iyi gelenlere odaklanır. Bu ihtiyaçlar zamanla birçok farklı iş alanı oluşturur, kişiler, kitap okumak, resim yapmak, enstruman çalmak gibi tüm bu uğraşlarla keyifli zaman geçirirler. Hobi olarak adlandırılan bu uğraşlardan biri de puzzle yapımıdır. Puzzle bilindiği gibi bir bütünün belli sayıda parçalara ayrılıp daha sonra bu parçaların bir araya getirilerek yeniden bütüne ulaşıldığı bir hobi çeşididir. Puzzle yapımına ilgi son derece yoğundur. Sessiz bir yerde zihni boşaltmak ve dinlenmek için son derece uygun bir hobidir. 

Puzzle ve Aksesuar Çeşitleri

Puzzlelar genellikle bir görüntünün belirli parçalara bölünmüş hali şeklinde satılır. parça sayıları değişiklik gösterir. Puzzle çeşitleri birbirinden farklı özelliklere ve parça sayısına sahip olmasıyla değişiklik gösterir. 1000 parça puzzlelar yetişkinlerin ve puzzle yapımına yeni başlayanların tercih ettikleri puzzlelardır. Parçalar genellikle küçüktür ve yapımı görüntüye göre zaman alabilir. Karmaşık ve birbirine yakın renklerin  olduğu 1000 parçalık puzzleların yapımı yeni başlayanlar için zorlayıcı olabilir. 500 parça puzzle çok fazla zahmete girmek istemeyip daha kısa sürede sonuca ulaşmak isteyenler için uygun parça sayısına sahiptir. 3d puzzle en ilgi gören puzzle çeşididir. 3 boyutlu puzzlelar ahşap, karton, plastik gibi farklı maddelerden üretilmiş küçük parçalardan oluşur ve sonuca ulaşıldığında 3 boyutlu bir maket elde edilmiş olur. Puzzle modelleri birbirinden farklı görsellerle alıcıya sunulur. Ünlü bir ressamın tablosu veya bir sokak görüntüsü gibi birçok farklı görüntüye sahip modeller bulunur. Puzzle bebekler için zeka gelişimi açısından son derece faydalı olduğundan onlara uygun ilgilerini çekebilecek ürünler üretilir. Puzzle mat büyük parçalardan oluşan çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlayan zemine serilebilen yumuşak malzemeden üretilmiş halı benzeri bir üründür. Puzzle oyun halısı olarak da adlandırılan bu ürün ebeveynler tarafından çocukları için yoğun ilgi görür. Puzzle tutkunları aldıkları tek bir puzzle modeliyle yetinmezler. Her puzzle onlar için bir tutkudur. Sürekli bir hobi olduğu için puzzle yapımını kolaylaştıran farklı aksesuarlar da alırlar. Puzzle için en önemli konu yapıldığı zemindir. Yer değiştirmek puzzleın bozulmasına neden olacağından puzzleın bozulmadan kolaylıkla taşınabileceği puzzle halısı kullanılır. Keçe benzeri bir kumaştan üretilen puzzle halıları 3000 parçaya kadar puzzlelar yapılmasını sağlar. Puzzle henüz bitmeden halı sarılarak rahatlıkla kaldırılabilir, puzzle bozulmaz. 

Puzzle ve Aksesuar Fiyatları

Puzzle ve aksesuar fiyatları markalar arasında ve puzzle  parça sayısına göre değişiklik gösterir. Puzzle fiyatları parça sayısı arttıkça artar, 500 parça puzzle fiyatları 1000 parça puzzle fiyatlarına göre daha uygundur. Puzzle markaları arasında da özellikle yabancı markalar ithal ürün olması nedeniyle daha pahalı olabilir. 3 boyutlu puzzle fiyatları 2 boyutlulara göre daha gösterişli ve üretimleri daha zor olduğundan pahalı olabilir. Puzzle aksesuarları fiyatları da markalar arasında değişiklik gösterebilir. Fakat aksesuarlar bir kere alındıktan sonra her puzzle için kullanılabileceği için maliyet açısından uyguna gelir. Puzzle halılarında da fiyatlar puzzle parça sayısı arttıkça ölçüler büyüyeceğinden artar. 

Puzzle ve Aksesuarları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Puzzle ve aksesuar alırken ilk dikkat edilmesi gereken satın alınan markadır. Özellikle puzzlelarda eksik parça çıkması en sık karşılaşılan problemdir. Marka bu konuda müşterisine eksik parçaların temini konusunda destek olmalıdır. Ayrıca özellikle 3d puzzlelarda parçaların üretildiği malzeme maketin sağlamlığını koruyabilmesi açısından önemlidir. Aksesuarlar konusunda da puzzle çerçevesi alırken çercevenin sağlamlığına ve puzzleı taşıyabilecek olmasına dikkat edilmelidir. Puzzle yapımında kullanılan aksesuarlardan biri olan puzzle sehpaları da satın almada dikkat edilmesi gereken bir üründür.Sehpanın destek kısmının sağlamlığı ve tablasının genişliği kullanım sırasında sorun oluşturmamalıdır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery