Prospan Şurup

Prospan Şurup Fiyatları

4 Ürün gösteriliyor.
Prospan Şurup fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Prospan Şurup fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 4 adet Prospan Şurup ürünü bulduk. Prospan Şurup kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Prospan Şurup mağaza fiyatları ve Prospan Şurup ürün özellikleri incele!
LedaPharma Plusspan Bitkisel Şurup 100ml X2 Adet (PROSPAN MUADİLİ) 4a-LDPHRM_PLSSPN100_02

LedaPharma Plusspan Bitkisel Şurup 100ml X2 Adet (PROSPAN MUADİLİ) 4a-LDPHRM_PLSSPN100_02

Cimri'nin Seçimi
Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge
Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Prospan Şurup

Özellikle kış aylarında kışın sert geçtiği yerlerde çoğu kişinin yaşadığı bir sağlık sorunu olan soğuk algınlığı öksürük, boğaz ağrısı, boğazda balgam oluşumu gibi belirtilerle kendini gösterir. Soğuk algınlığının şiddeti arttıkça öksürüğün de şiddeti arttığı için tek başına öksürük bile kişiye rahatsızlık verirken soğuk algınlığının etkisiyle boğaz ağrısı da oluştuğu kişinin rahatsızlığı daha da artar. Özellikle öğretmen, bankacı gibi işlerini konuşarak yapan kişiler için öksürük ve boğaz ağrısı gibi rahatsızlıklar işlerini aksatmak anlamına da gelir. Hem sağlık hem de iş hayatında probleme neden olan bu durumdan Prospan şurup sayesinde kolayca kurtulabilirsiniz. Prospan öksürük şurubu soğuk algınlığı ve öksürük şikayeti olanların kullanabileceği bitkisel içerikli bir ilaçtır. Akut solunum yolları enfeksiyonu gibi rahatsızlıklarda etkili olan şurubu kullanmadan önce kullanım talimatını dikkatlice okumakta fayda vardır. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmamanız gereken öksürük şurubunun içeriğini de dikkatlice okumalısınız. Bitkisel bir ürün olan şurubun içeriğinde sizde alerjik bir reaksiyona neden olacak herhangi bir madde varsa kesinlikle kullanmamalısınız.       

Prospan Şurup Modelleri

Öksürük, soğuk algınlığı, solunum yolları rahatsızlığı, bronşit başlangıcı gibi durumlarda tercih edebileceğiniz Prospan şurup modelleri şurubun kaç ml olduğuna, ürünün şurup mu yoksa toz halinde mi satışa sunulduğuna göre çeşitlere ayrılır. Bazı öksürük şurupları sıvı olarak değil de toz halinde satışa sunulur ve kullanıcı onu eczacının verdiği tarife göre evde hazırlar. Su ile karıştırılan bu şurup da daha sonra doktorun tavsiye ettiği ölçüde kullanılarak tüketilir. Prospan şurup 100 ml doktorların daha çok çocuklar için tavsiye ettiği küçük boy bir modeldir ve karışım değil sıvı haldedir. Soğuk algınlığı sadece yetişkin bireylerde değil çocuklarda da görülen bir rahatsızlık olduğu için Prospan şurubu doktor tavsiyesinde çocuğunuz için de kullanabilirsiniz. Fakat bir yetişkin günde üç defa Prospan şurup kullanırken bu çocuklarda yaş grubuna göre değişir. 12 yaş ve altındaki soğuk algınlığı ve öksürük şikayeti olan çocuklar şurubu günde iki defa kullanmalıdır. Ayrıca gene yetişkin ve çocukların kullanacağı ölçek miktarı da farklıdır. Herhangi bir hata yapmamak için şurubu kullanmadan önce kullanım talimatının dikkatlice okunması gereklidir. Oldukça etkili bir ürün olan Prospan şurup tamamen doğal bitkisel bir üründür ve içerisinde kesinlikle şeker bulunmaz. Hem yetişkin hem de çocukların kullanabileceği bir ilaç olan Prospan şurubun etken maddesi kurutulmuş olan hedera helix folium ekstresi olduğu için şurup tamamen doğal bir ilaçtır. İçeriğinde kullanım talimatı olduğu için kullanımı oldukça kolay olan ilacı hamile veya hamilelik şüphesi olanların kullanmaması gerekir. Prospan şurubu kullanmadan önce şişeyi mutlaka çalkalamalısınız. Bu sayede dibe batan çözeltiler de içeriğe iyice karışacak ve şurup daha etkili bir hale gelecektir. Kullanıcılarda görülen öksürük şikayetini ortadan kaldıran şurup öksürüğe bağlı boğaz ağrısı, balgam, balgamdan dolayı oluşan göğüste hırıltı tarzı rahatsızlıkları da hastaların % 93’ünde ortadan kaldırdığı test edilmiştir. Soğuk algınlığına bağlı rahatsızlıkları ortadan kaldırıp daha rahat nefes almanıza yardımcı olur. Bazı kişilerde ilacın kusma, ishal ve bulantı gibi yan etkileri görülebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız doktorunuza başvurmalısınız. Şurubu oda sıcaklığında muhafaza etmeli ve açtıktan sonra 6 ay içerisinde tüketmelisiniz.     

Prospan Şurup Fiyatları

Hem yetişkin hem de çocukların kullanabileceği bitkisel içerikli bir öksürük şurubu olan Prospan şurup fiyatlarının değişiminde öyle belirli bir etken yoktur. Markanın şurupları öksürük ve öksürüğün neden olduğu solunum yolları rahatsızlıklarını kaldırmada oldukça etkili olduğu için çoğu doktor tarafından tavsiye edilir. Fiyatlarının değişiminde etkili olan en belirgin faktör öksürük şurubunun kaç ml olarak paketlenip satışa sunulduğudur. Çünkü şurubum ml değeri arttıkça maliyet farkı da artacağı için maliyet farkındaki artış da fiyata yansır. İçeriğinde alkol, şeker ve renklendirici bulunmadığı için çocukların da rahatça kullanabileceği şurubun kullanım ömrü 6 ay olduğu için Prospan öksürük şurubunu açtıktan 6 ay sonra tüketmeniz gerekir. İçeriğinde tamamen doğal ürünler olduğu için de çocukların kullanımında bir sakınca bulunmaz. Üstelik öksürüğe karşı yüksek bir etkiye sahip olan Prospan şuruba oldukça ucuz fiyata sahip olmak istiyorsanız cimri.com sitesine başvurabilirsiniz. Site size almak istediğiniz Prospan şurubun hangi alışveriş sitelerinde ne kadardan satışa sunulduğu bilgisini verir.     

Prospan Şurup Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Soğuk algınlığı ve öksürük şikayeti olanların kullandığı Prospan şurup satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı özel durumlar vardır. Öncelikle hamilelik gibi bir durumunuz varsa ya da emziriyorsanız Prospan şurup kullanmamalısınız. Prospan öksürük şurubu reçetesiz de temin edilebilen bitkisel içerikli bir ilaçtır. Fakat yine de farklı bir rahatsızlığınız için ilaç kullanıyorsanız Prospan şurup satın almadan önce doktorunuza başvurup şurubu kullanma konusunda onay almanız gerekir. Prospan şurup satın almadan önce kullanım talimatını ve şurubun içeriğinde kullanılan malzemeleri incelemeli eğer şurubun içeriğinde alerjiye neden olacak bir madde varsa şurubu kullanmamalısınız. Prospan şurup bitkisel içeriği ile soğuk algınlığına bağlı öksürük, göğüste hırıltı, balgam söktürme gibi sorunlarda size yardımcı olur. Ama daha ciddi bir sorununuz varsa kanlı balgam atıyorsanız şurup size bu konuda yardımcı olamayabilir. Böyle bir durumunuz varsa direk doktora başvurmalısınız. Prospan öksürük şurubunu çocuğunuz için kullanacaksanız çocuğunuzun yaş grubuna uygun ölçeklendirme yapmalısınız. Eğer şurubu kullanacak çocuğun yaşı 12’den küçükse günde 3 yerine 2 defa kullanmalısınız.    

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery