Evinize attığınız ilk adımda tarzınızın bir yansıması olan portmantolar evin olmazsa olmazı diye adlandırılan ürünler arasında yer almaktadır. Evlerde, ofislerde ve daha birçok mekanda antre mobilyası olarak kullanılır ve oldukça işlevsel portmanto seçenekleri vardır. Özellikle kış mevsiminde paltolar, montlar, şemsiyeler fazla yer kaplayan eşyalardandır. Hepsinin derli toplu duracağı geniş ve kullanışlı bir portmanto antreniz için en başarılı organizatör olabilir. Minar, Abre, Adore, Prado, Rafline, House Line gibi markaların farklı renk ve ebatlardaki portmanto modellerini en uygun fiyatlar ile cimri.com'da bulabilirsiniz!

Portmanto Modelleri Nelerdir?

Sürgülü Portmanto Modelleri: Genellikle daha dar alanlarda tercih edilen modellerdir. Aynı kompartımanın içine kayan ve biri açıldığında diğeri kaybolan birbirine paralel iki ya da daha fazla kapıları vardır. Kullanım kolaylığı sağlar ve alandan kazandırır.

Kapaklı Portmanto Modelleri: Askılık, raf, ayakkabılık gibi bölmeleri birbirinden kapaklar yardımıyla ayıran modellerdir. Tek kapaklı olan seçenekleri dışında ihtiyaca yönelik olarak tercih edebileceğiniz iki ya da daha fazla kapaklı modeller de mevcuttur.

Aynalı Portmanto Modelleri: Kapakların biri ya da tümü üzerinde ayna bulunan modellerdir. Genellikle boy aynası şeklinde tasarlanan bu aynalar çok işlevseldir. Gereksinim duyulan zamanlarda kullanılması dışında dekoratiftir ve bulunduğu ortamı geniş göstermektedir.

Portmanto Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Portmanto, koyacağınız yerin ölçülerine uygun boyutlarda olmalıdır. Dar bir alan ise sürgülü portmanto modellerini tercih edebilir, birden fazla renk seçeneği arasından tercih yapabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik; ayakkabılık, oturmalı platform, çekmece ve ayna gibi birçok özelliği içerisinde bulunduran seçenekler arasından size en uygun olanları seçebilir ve seçimleriniz arasında fiyat karşılaştırma yapabilirsiniz. Alan tasarrufu yaparak yaşadığınız yerde daha düzenli ve hoş bir görünüm sağlamak istiyorsanız cimri.com'daki portmanto modelleri tam size göre!