Uig PlayStation 4 PS4 Oyunları

En Ucuz Uig PlayStation 4 PS4 Oyunları Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Oyun Türü
Yaş Sınırı
Online Oynama Özelliği
Marka
Uig
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler

  Konsol ve PC oyunları kategorisinde bulunan PS4 oyunları, pek çok farklı tür ile karşımıza çıkmaktadır. PS4 oyunlarının birçoğunda Türkçe dil desteği bulunmakta ve bu da oyuncuların oyun zevklerini arttırmaktadır. PS4 oyunları, oyun piyasalarında da büyük bir ilgi ile takip edilmekte ve binlerce oyun seçeneğinin içerisinden herkes için uygun oyun bulunabilmektedir. Cimri’de Sony, EA Games, Ubisoft, Activision ve 2K Games gibi onlarca markanın zevklerinize en uygun PS4 oyunları bulunabilir ve en ucuz fiyat seçenekleri ile dilediğiniz PS4 oyunlarına kolayca sahip olabilirsiniz.

 • PS4 Oyunları Nasıl Kurulur?

  Playstation 4 için piyasaya sürülecek PS4 oyunların bir hayli yüksek boyutta olması oyun severleri etkilemişti. Birçok PS4 oyunlarında zorunlu yüklemelerin bulunması ve bu yükleme boyutlarının yaklaşık 40-50 GB’lık boyutlarda olacak olması herkesi düşündürtüyordu. Ancak Sony’nin son konsolu Playstation 4’te, PS4 oyunların yükleme sürelerinin tahmin edildiği kadar uzun sürmemesi ve PS4 oyunlarının sadece ufak bir bölümünün yüklenmesi yeterli olduğundan güzel bir haber olarak karşımıza çıkmaktadır.

 • PS4 Oyunları Nelerdir?

  Maceradan, yarış, aksiyon, simülasyon, açık dünya veya savaş gibi pek çok farklı PS4 oyun türü bulunmaktadır. PS4 oyunlarını dilerseniz evde tek başınızayken dilerseniz de internet üzerinden hiç tanımadığınız kişiler ile oynayabilirsiniz. PS4 oyunlarında tek kişilik oynanan oyunların bulunduğu gibi aynı zamanda çoklu oyuncu destekli oyunlar da bulunmaktadır. Bu gibi PS4 oyunlarını tercih ettiğiniz zaman PlayStation Network bölümünde dünya çapındaki pek çok farklı oyuncular ile bir arada olur ve bu sebeple oyun sunucularında herhangi bir bekleme ya da sorun olmadan PS4 oyunlarınızı istediğiniz zaman akıcı şekilde oynayabilirsiniz.

  PS4 oyunlarının içerisinden her oyuncu kendi sevdiği tarzda oyunları kolaylıkla bulabilmektedir. PlayStation 4’ün sahip olduğu güçlü donanım ile de, yeni nesil PS4 oyunlarında çok daha kaliteli ve gerçekçi grafik detaylarının bulunması, oyunculara eşsiz bir oyun deneyimi de sunmaktadır. Siz de tarzınıza ve zevkinize en uygun PS4 oyunlarına Cimri.com’dan ulaşabilir ve dilediğiniz tarzdaki en ucuz PS4 oyunlarına sahip olabilir ve hemen oynamaya başlayarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.