Konsol ve PC oyunları kategorisinde bulunan PlayStation 3 oyunları ve Playstation 2 oyunları, farklı seçenekleri ile her zevke hitap etmektedir. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz de arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz Playstation 3 oyunları ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Cimri’de Sony, Activison, Ubisoft, EA Games ve EA Sports gibi yüzlerce oyun yapımcılarının zevklerinize en uygun Playstation 3 oyunlarını bulabilir ve en ucuz Playstation 3 oyunlarına kolayca sahip olabilirsiniz.

  • Playstation 3 Oyunları, Playstation 4 Konsolunda Oynanabilir Mi?

    Playstation 3 oyunlarının, Playstation 4 konsollarında oynanamayacağı söylenmişti. Ancak Sony, daha sonradan bu durumu değiştirmiş ve Playstation 3 oyunlarının rahatlıkla Playstation 4 konsollarında oynanmasını sağlamıştı. Playstation 4 modelinin çıkması ile oyun severlerin çoğu Playstation 3 oyunlarının bu yeni konsolda oynanıp oynanamayacağını merak ile bekliyordu. Playstation 3 oyunlarını desteklemeyen Playstation 4 modelleri, ilk başlarda hayal kırıklığı oluştursa da sonrasında tanıtılan bulut tabanlı oyun servisi Playstation Now ile tüm endişeleri gidermişti. Playstation 3 ve Playstation 4 ile hizmete girecek olan servisin kapsamını, diğer ürünlerine de genişletilmesi beklenmektedir. Playstation 3 oyunları, Playstation 4 modellerinde rahatlıkla oynanabilecek olması da oyun severleri oldukça heyecanlandırmıştır. Bu servis kullanıma açıldığında Playstation 3 oyunlarının, Playstation 4 modellerinde rahatlıkla oynanabilir olması sadece abonelik işlemleri ile gerçekleşmektedir. Bu servis ile oyun severler, Playstation 3 oyunlarını evlerindeki yeni nesil konsollar ile oynanabilmektedir. Playstation 3 oyunlarını Steam yolu ile oynayabilen oyuncular, kaydedilen bölümlere de bulut üzerinden ulaşabilmektedir.

  • Playstation 3 Oyunlarının Fiyatları Nelerdir?

    Playstation 3 oyun fiyatları markalara ve oyun türlerine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin 3D ya da yüksek görüntü kalitesine sahip Playstation 3 oyunlarında ulaşabileceğiniz oyun seçenekleri oldukça geniş olmak ile birlikte, fiyat yelpazesi de aynı oranda değişiklik göstermektedir. İleri teknoloji ürünler ile entegre olarak hazırlanan Playstation 3 oyunlarının fiyatları da belirli Playstation 3 oyunlarının fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir.

    Farklı oyun türleri ile karşımıza çıkan en uygun Playstation 3 oyunlarına Cimri.com’dan en ucuz fiyat karşılaştırma seçenekleri ile sahip olabilir; hemen oynamaya ve keyifli anların tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.