PLAJ GİYSİLERİ NELERDİR?

Son yıllarda, yazları sahillerde, havuzlarda rengarenk giysiler giymek oldukça moda. Plaj kıyafetleri de en az günlük giysiler kadar önem verilen bir konu. Birbirinden şık pareolar, plaj çantaları, bikiniler, plaj elbiseleri ve sandaletler, özellikle tatile çıkacak olan bayanların keyifle seçtiği giysiler arasındadır. Plaj giysilerinin bir diğer avantajı da plandan kısa bir süre uzaklaşmak istediğinizde, komple üzerinizi değiştirmenize gerek kalmadan kolayca giyilebilir ve şık olmasıdır. Mesela, güneşlenmeye ara verip bir süre restaurant bölümüne geçmek isterseniz, bikininizle geçmek gerine üzerinize alacağınız hafif bir plaj kıyafeti, işinizi kolaylaştıracaktır. Plaj kıyafetleri, her bedende şık durur. Büyük beden hanımlar için büyük beden plaj kıyafetleri de mevcuttur.

PLAJ KIYAFETİ DİKİMİ NASIL YAPILIR ?

Biraz el ve dikiş beceriniz varsa, plaj kıyafetlerinizi kumaşçılarda bulabileceğiniz ince, tiril tiril kumaşlardan kendiniz de yapabilirsiniz. Beğendiğiniz, pareo yapımına uygun bir kumaşı alıp, kenarlarını düzgün dikdörtgen şeklinde dikerseniz, harika bir pareonuz olmuş olur. Pareolar, sadece bele bağlanan kumaşlar değildir. Örneğin, güneşlenirken, şezlongunuza havlu yerine pareonuzu serebilirsiniz. Böylece havlunuzu güneşin altına koyabilirsiniz ve böylece daha hızlı kurur. Ayrıca 8 – 9 farklı pareo bağlama modelini uygulayarak, kendinize çeşitli plaj elbiseleri yapabilirsiniz. Plaj giysilerinizi dikerken dikkat etmeniz gereken nokta, kumaşların ince ve hassas olmasıdır. Uzun süre kullanabilmek için kenarlarını çok düzgün şekilde hatta dikiş makinesi kullanarak dikmelisiniz. Aksi halde, kısa bir süre sonra dikişler kolayca atar ve kumaşınızın üzerinde delikler oluşur. Kumaşınız bu şekilde bozulursa yeniden eski haline getirmek de kolay olmayacaktır. Dikiş makinesi kullanmıyorsanız, plaj kıyafetlerinizi hazır olarak da satın alabilirsiniz.

PLAJ GİYSİSİ SATIN ALMAK İSTEYENLER NERELERİ ARAŞTIRMALIDIR ?

Mayo ve bikinilerinizle uyumlu birbirinden renkli plaj giysilerini incelemek isterseniz, cimri.com sitesine göz atabilirsiniz. Bu sitenin avantajı, aradığınız model ürünü en uygun fiyatla satan online alışveriş sitesini tek tıkla ekranınıza getirmesidir. Zamandan tasarruf etmenizi sağlarken, cebinizi de korur. Ayrıca, beğendiğiniz ürün üzerindeki ‘fiyat alarmı’ butonunu aktif konuma getirdiğinizde, indirim ve fırsatlardan anında haberdar olursunuz. Cimri.com, cebinizi ve zamanınızı korumanıza yardımcı olur.

https://www.cimri.com/plaj-giysisi