Bilezikhane Pırlanta Tamtur Yüzük

En Ucuz Bilezikhane Pırlanta Tamtur Yüzük Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Altın Ayarı
Marka
Bilezikhane
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

PIRLANTA TAMTUR YÜZÜK NEDİR?

Alyanslar, yıllar içerisinde çok farklı modellerde karşımıza çıkmıştır. Tek taş ve beş taş yıllardır en çok kullanılmış modeller olmasına karşın, son yıllarda tamtur pırlanta yüzüklerin popülaritesi giderek artmaktadır. Hem pırlantasız alyanslarla birlikte kullanılabilmeleri, hem tek taş ve beş taş yüzüklerle birlikte kombine edilebilmeleri, hem de tek başına kullanıldıkların zarif ve iddialı görünümleri nedeniyle tamtur yüzükler ön plana çıkmıştır.

TAMTUR PIRLANTA YÜZÜK NE ZAMAN TAKILIR?

Tamtur yüzükler hem abiye hem de günlük kullanıma uygundur. Gün içinde el sürekli hareket ettiğinden özellikle çalışan kadınlarda gün içinde yüzüğün avuç içi kısmı da sık sık görünecektir. Yüzüğün etrafının tam olarak 360 derece pırlanta ile kaplı olması hem tüm açılardan görüldüğünde bir şıklık sağlayacak; hem de yoğun pırlanta kullanımı ile tamtur yüzük fiyatı açısından da iddialı duracaktır. Jean şıklığı ile kombine edilmesi de mümkündür.

Abiye kullanım sırasında tek taş yüzükler ile arka arkaya takılabilir ve beş yüzüklerin önüne ve arkasına olmak üzere 2 adet tamtur yüzük kullanılabilir. Tek taşlarda kullanımda da 1 adet tam tur yüzüğün tek taş pırlantanın önüne ve arkasına takılması ile bir çerçeve oluşturulabilir. Bu kullanım özel günlerde kullanımlarda oldukça şık görünmektedir. Aynı zamanda pırlantasız klasik alyansınızın yanına ince bir sıra pırlanta tamtur yüzük takılması ile sanki alyansınızda pırlanta sırası varmış gibi bir görünüm elde edebilirsiniz. Tamtur pırlanta yüzükler, tek taş ve beş taş alyanslardan farklı olarak kolye olarak da rahat kullanılabilmektedir. Tamtur pırlanta kaplı olduklarından, özellikle bazı modellerinde bir noktasına eklenmiş halkalar yardımı ile mükemmel bir tamtur pırlanta kolyeye de dönüşmektedir. Aksesuar eklenmiş tamtur yüzükleri alırken bu kullanımlarını da göz önünde bulundurmak gerekir. Farklı renklerde değerli taşlardan yapılmış tamtur yüzükler alarak, altın ve pırlanta tamtur yüzüklerinizi birlikte kullanabilir ve çok daha spor ve modern bir görünüm de elde edebilirsiniz.

PIRLANTA TAMTUR YÜZÜK FİYATLARI NE KADARDIR?

Her ortamda zevkle kullanıp, sevgililer günü gibi özel günlerde hediye edebileceğiniz ve alyanslarınızı tamamlayacak, Melis Gold , Goldstore ve Bella Gloria marka pırlanta tamtur yüzükleri, cimri.com sitesinden, en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

https://www.cimri.com/pirlanta-tamtur-yuzuk