track source

Philips Süpürge

Philips Süpürge Fiyatları

13785 Ürün gösteriliyor.
Philips Süpürge fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Philips Süpürge fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 13785 adet Philips Süpürge ürünü bulduk. Philips Süpürge kategorisinde en favori Elektrikli Süpürgeler, Robot Süpürgeler, Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları, Elektrikli Süpürge Aksesuarları, Şarjlı Süpürgeler ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Philips Süpürge mağaza fiyatları ve Philips Süpürge ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi

Philips Süpürge

Elektronik ev aletleri ev işlerinin daha hızlı ve yorulmadan yapılmasını sağlar. Elektrikli süpürge modelleri, güçlü motorları sayesinde etkili bir temizlik deneyimi sunar. Geleneksel yöntemler ile evi süpürmek hem yorucu hem de zaman alır. Yüksek vakum gücüne sahip elektrik süpürgeleri hızlı bir şekilde kullanıcıları yormadan ortamı temizler. Gelişen teknoloji sayesinde elektrik süpürgeleri modelleri kullanıcılarına farklı özellikler sunar. Toz torbalı, su hazneli gibi farklı seçenekler sunan süpürgeler, ayrıca şarjlı modellerde üretilir. Kablo kullanımı azaltan şarjlı süpürgeler avantajlı ürünler arasında yer alır. Her yere kolayca ulaşılabilen şarjlı süpürgeler, batarya özelliklerine göre belirli bir süre çalışır. Uzman elektronik alet üreticilerinden olan Philips, süpürge modelleriyle dikkat çeker. İddialı ürünler sunan Philips süpürge modelleri, kullanışlı özellikleri ile kullanıcılarını memnun eder. Philips dikey süpürge ve yatay süpürge modelleri ile farklı ihtiyaçları karşılar. Yenilikçi teknolojiye sahip bu süpürgeler, yüksek emiş güçleri ile ortamda maksimum temizlik sağlar. Elektrik süpürgelerini ofis, ev ve kreş gibi farklı alanlarda temizlik sağlamak için kullanabilirsini.  

Philips Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Ev, okul ve ofis gibi alanların hijyenin sağlanması için düzenli olarak temizlenmesi gerekir. İnsan gücünü her zaman etkili bir temizlik için yeterli olmayabilir. Zemin üzerindeki tozların, hijyenik bir şekilde süpürülmesi için elektrikli süpürgeler kullanılır. Elektrikli süpürgeler güçlü motorları sayesinde zeminde yer alan tüm kir ve tozları haznesine çeker. Kısa sürede etkili bir temizlik deneyimi sunan süpürgeler, modellerine göre farklı özellikler sunar. Lider markalardan biri olan Philips, dikey ve yatay süpürge modelleri ile adından söz ettirir. Philips süpürge torbalı ve torbasız modelleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik seçenekler sunar. Popüler modellerden biri olan Philips Maratone Ultimate elektrik süpürgesi, toz torbasız hepa filtresi ile maksimum temizlik imkanı sunar. Modellerde yer alan ek parçalar ile detaylı temizlik yapma imkanı sunan süpürge, 75 db ses seviyesi sayesinde sessiz çalışır. PowerCyclone teknolojisini kullanılan süpürge serisi, çekilen hava ve tozu hazne içerisinde hızlı bir şekilde ayrıştırarak etkili bir temizlik deneyimi sunar. Ergonomik tasarımı ve kullanışlı özellikleri ile dikkat çeken Philips Compact süpürge, güçlü motoru sayesinde maksimum vakum gücü sunar. Değiştirilebilen uçları sayesinde her yeri kolayca temizleme imkanı sunan süpürgelerde toz torbası bulunmaz. Çekilen tozlar hazne içinde birikir ve doldukça değiştirmeniz gerekir. Hepa filtresi sayesinde en küçük toz taneleri içinde tutan hazne sayesinde ortamda maksimum hijyen oluşturabilirsiniz. Son yıllarda şarjlı süpürge modellerine olan talep artmıştır. Kablo kısıtlaması olmadan çalışan bu cihazlar, her yere ulaşabildiği için kullanıcılarını memnun eder. Philips şarjlı süpürge modelleri genellikle dikey formda tasarlanır. Ergonomik tasarımı ile kullanışlı bir deneyim sunan şarjlı dik süpürgeler, belirli bir süreye kadar şarjsız çalışır. Şarjlı modellerin çalışma süreleri ve şarj süreleri model özelliklerine göre farklılık gösterir. Ortamdaki kablo dağınıklığını toparlamak isteyenler için Philips süpürge kablosuz modelleri ideal seçenekler arasında yer alır. Şarjlı modeller yaklaşık 40 dakikaya kadar çalışabilir. Kullanım sonrası şarjlı cihazları tekrar şarj etmek gerekir. Bu sayede bir dahaki kullanım için beklemeden süpürgeleri çalıştırabilirsiniz. 

Philips Süpürge Fiyatları

Elektrikli süpürgeler, ortamın hızlı ve etkili bir şekilde temizlenmesini sağlayan cihazlar arasında yer alır. Yatay ve dikey formda üretilen süpürgeler model özelliklerine göre farklı avantajlar sunar. Lider markalardan biri olan Philips süpürge modellerinin çeşitliliği ile farklı ihtiyaçlara yönelik seçenekler sunar. Kablolu ve kablosuz modeller sunan Philips, kaliteli ve yenilikçi teknolojisi ile kullanıcılarını memnun eder. Süpürge modellerinin özellikleri, tasarımları ve güçleri satış fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında yer alır. Ayrıca, Philips süpürge fiyatları, modellerin üretim yıllarına göre de değişiklik gösterir. Zengin bir koleksiyona sahip Philips, uygun fiyatlı süpürge modelleri ile her bütçeye hitap eder. Kullanım alışkanlığına göre Philips dikey veya yatay süpürge modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Yenilikçi teknoloji ile tasarlanan süpürgeler, güçlü vakum özellikleri ile her ortamda etkili bir temizlik deneyimi sağlar. Dilerseniz sayfamızda yer alan Philips süpürge modellerini inceleyebilir, aradığınız ürünü kolay bulmak için filtreleri kullanabilirsiniz. 

Philips Süpürge Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ev, okul ve ofis gibi alanların temizliğinde kullanılan elektrikli süpürgeler farklı modellerde üretilir. Her ihtiyacı karşılayan farklı seçenekler sunan Philips, süpürge modellerinin çeşitliliği kullanıcılarını memnun eder. Gürültü çıkarmadan ortamı temizlemek için Philips süpürge sessiz çalışan modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle bebekli aileler için uygun bir seçenek olan sessiz süpürgeler, az ses ile yüksek performans gösterir. Model özelliklerine süpürge çeşitleri toz torbalı, sulu ve torbasız olarak çalışır. Philips süpürge torbasız modelleri, zeminden çekilen toz ve kirleri hazne içinde biriktirir. Toz haznesi belirli aralıklar ile boşaltmak gerekir. Süpürge satın alırken hazne boşaltma veya toz torbası değişimi gibi durumları göz önünde bulundurmalısınız. Gelişen teknolojisi ile bazı süpürge modelleri şarj ile çalışır. Kablosuz süpürge modelleri güçlü bataryası ile belirli bir süreye kadar çalışır. Elektriğin olmadığı alanlar rahatlıkla kullanılan şarjlı süpürgeler sayesinde kablo uzunluğu hesaplamasına gerek kalmaz.Kablosuz süpürgelerin dikey tasarımı, elde rahat bir tutuş sağlar ve kullanıcıları yormaz. Ayrıca, yaygın servis ağına sahip süpürge markalarını tercih etmek, ileride oluşan arıza durumlarında hızlı çözüme ulaşmanız açısından oldukça önemlidir. 

track source
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play