Passiflora

Passiflora Fiyatları

468 Ürün gösteriliyor.
Passiflora fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Passiflora fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 468 adet Passiflora ürünü bulduk. Passiflora kategorisinde en favori Bitkisel Besin Destekleri, Kedi Kumu, Çay, Fidan, Puzzle & Aksesuarları ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Passiflora mağaza fiyatları ve Passiflora ürün özellikleri incele!
passiflora” ile ilgili daha fazla sonuç için cimri market’te ara!CimriMarkette "15" sonuç
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Passiflora

Dünya üzerinde var olan birçok madde, bitki vs. insanlar tarafından çeşitli amaçlarla kullanılır. Yer altından çıkarılan çeşitli madenlerin kullanarak birçok yapı ve enerji ihtiyacı giderilir. Ağaçlar kullanılarak çeşitli yapılar ve daha birçok farklı materyaller üretilir. Dünya üzerinde bulunan çeşitli bitki türlerinin de birçok kullanım alanı bulunur. Eski zamanlar incelendiğinde, tıbbın daha gelişmediği dönemlerde hastalıkların tedavisinde bitkilerin ve çiçeklerin yoğun bir şekilde kullanıldığı görülür. Bugün de çeşitli ilaçların yapımında hala bitkiler ve çiçekler kullanılır. İlaç yapımı haricinde, çeşitli bitkileri kaynatarak veya başka şekillerde tüketerek sağlığa katkı sağlanabilir. Her bitki ve çiçek, insan sağlığına birbirinden farklı etkilerde bulunur. İnsan sağlığı açısından oldukça yarar sağlayan bitkilerden biri de Passiflora bitkisidir ve pek çok durumda kullanılabilir. Türkçe adı çarkıfelek olan bu bitki; huzursuzluk, endişe, menopoz ve adet dönemi ruhsal sıkıntı ver gerginliği gibi durumlarda sakinleştirici olarak kullanılır. Passiflora bitkisine kolay bir şekilde ulaşmak mümkün olmadığı için, pek çok marka bu bitkiyi kullanarak çeşitli tablet ürünler üretir. Bu tablet ürünlerini satın alıp kullanarak, Passiflora bitkisinin sağlık üzerindeki pozitif etkilerinden yararlanabilirsiniz.

Passiflora Çeşitleri

Bitkilerin çeşitli sağlık problemlerine büyük faydalar sağlayabilir. Eski zamanlardan bugünlere bitkiler hastalık tedavilerinde sıkça kullanıldığı için, hangi bitkinin ne gibi yararları bulunduğu konusunda büyük bir bilgi birikimi bulunur. Eğer belirli bir rahatsızlık sahibiyseniz, rahatsızlığınıza iyi gelecek bitkileri araştırabilir ve bu sayede rahatsızlığınıza doğal bir çözüm arayabilirsiniz. Pek çok yararı bulunan Passiflora bitkisini, bugün çeşitli şekillerde elde edilebilir. Passiflora tablet gibi seçenekler bulunduğu gibi, Passiflora şurup seçenekleri de bulunur. Kullanım tercihlerinize bağlı olarak istediğiniz Passiflora ürününü seçebilirsiniz. Aynı zamanda ürün kaynatarak içmek isteyenler için Passiflora çayı seçenekleri de bulunur. Passiflora ilaç değildir, takviye gıda olarak kullanılır. İnsan sağlığı için herhangi bir risk teşkil etmez. Ama yine de kullanımının abartılmaması ve doğru oranlarda kullanılması gerekir. Passiflora bitkisinin ve bu bitkiden elde edilen tablet, şurup gibi ürünlerin çeşitli faydaları bulunur.  Passiflora gerginlik ve endişe durumlarını gidermeye yardımcı olur. Bu sebeple anksiyete gibi rahatsızlıklara sahip kullanıcılar tarafından çokça tercih edilir. Mental bir rahatlama sunduğu gibi, Passiflora beden üzerinde de bir sakinlik yaratır. Sinirleri yatıştırır. Eğer kronik veya başka bir sebeple yuku probleminiz bulunuyorsa, Passiflora kökenli ürünler daha rahat uyumanız konusunda da size yardımcı olabilir. Parkinson hastalığı bulunan kişilerin sinir nöbetlerinin giderilmesinde de kullanılır. Eğer adet dönemini sancılı geçiriyorsanız, Passiflora adet sancılarını azaltmakta oldukça başarılı bir üründür ve bu amaçla sıklıkla kullanılır. Çeşitli markalar Passiflora ürünleri üretir. Passiflora Mood ürünü en çok tercih edilen Passiflora kökenli ürünlerden biridir. Passiflora ürünleri çeşitli tablet, şurup, çay gibi pek çok tipte satılır. Satış tipine bağlı olarak farklı gramaj ve sayılarda Passiflora ürünleri bulunabilir. Eğer siz de çeşitli sebeplerden ötürü vücudunuzda veya zihninizde bir gerilim, endişe hissine sahipseniz; tablet, şurup, çay gibi kullanım tercihinize uygun bir Passiflora ürünü satın alıp, hem zihinsel hem de fiziksel bir rahatlama hissine erişebilirsiniz.

Passiflora Kullanımı

Birbirinden değişik Passiflora çeşitleri bulunur. Passiflora kullanımı çeşitten çeşide değişiklik gösterir. Eğer Passiflora ürününü tablet veya kapsül formunda almayı tercih ediyorsanız, yemek öncesi veya sonrasında günde 1- 2 adet kapsül tüketebilirsiniz. Eğer ürünü uykusuzluk şikayetinden dolayı kullanacaksanız, yatmadan 1 saat kadar önce 1- 2 kapsül tüketerek daha kaliteli bir uykuya erişebilirsiniz. Şayet Passiflora’yı şurup formunda tüketmek sizin için daha uygunsa, Passiflora şurupları 11 yaş altı için doktor tavsiyesiyle günde 1 ölçek, 11 yaş üstü ve yetişkinlerde ise uyumadan önce veya yemeklerden önce 1- 2 ölçek kullanılabilir. Passiflora şuruplarının ve tabletlerinin 4 yaşından küçük çocuklar tarafından kullanılmaması gerekir. Zaruri durumlar haricinde de 11 yaşından küçük çocukların da kullanmaması tavsiye edilir. Bunlardan farklı olarak Passiflora ürünü çay formunda da tüketilebilir. Bu şekilde kullanılacaksa ister bitkiyi direkt olarak kullanabilir veya üretilen hazır Passiflora çayı modellerinden satın alarak kullanabilirsiniz. 1 bardak kaynar suya, 1 çay kaşığı kuru çarkıfelek bitkisini karıştırarak kendinize sakinleştiri bir çay demleyebilirsiniz. Passiflora çayı, oldukça etkili bir çay olduğu için günde bir fincandan fazla tüketilmesi tavsiye edilmez.

Passiflora Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Passiflora bitkisinin insan sağlığına pek çok yararı bulunur. Genel olarak önemli yan etkileri bulunmaz. Yüksek dozda kullanılması da sağlık açısından bir risk teşkil etmez ama yüksek dozlarda kullanıldığında fazla sakinlik ve gevşeklik yaratabilir. Bu de istenmeyen bir durumdur. Bu sebeple Passiflora ürünlerini satın alıp kullanırken önerilen kullanım dozajlarına uymanız yararınıza olur. Şayet hamilelik döneminde kullanılması düşünülüyorsa, ürünü kullanmadan önce doktora başvurmanız tavsiye edilir. Organik ürünler olan Passiflora ürünlerinin oda sıcaklığında ve kapalı halde saklanması da bozulmasını engeller. Passiflora ürünleri ek gıda takviyesidir, normal besin maddeleri olarak kullanılamazlar. Dolayısıyla bu ürünleri kullandığınız için normal beslenme düzeninizden şaşmamanız gerekir. Eğer anksiyete, adet ağrısı, stres gibi herhangi bir sebebin yarattığı gerilimden kurtulup sakinleşmeye ihtiyacınız varsa, Passiflora kapsül ve daha birçok ürün çeşidini cimri.com da inceleyebilir ve çeşitli platformlardaki satış fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery