Twin Clic Parke

En Ucuz Twin Clic Parke Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Twin Clic
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bir evin dekorasyonunu gösteren en önemli unsurlardan biri şüphesiz parkedir. Günümüzde birçok renk ve desende parke çeşidi bulunmaktadır. En ucuz laminat parke çeşitlerini Classen, Kronopol, Sunfloor gibi markaların farkıyla Cimri’de bulabilir, en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Laminat Parke Nedir?

Su geçirmez, tutkallanmış bir plakanın etrafına inşa edilmiş, dört farklı tabakadan oluşan bir zemin çeşididir. İlk olarak 1980 yılında üretilen laminat parke araştırma ve geliştirme çalışmaları sonrasında kolay montaj avantajı ve ekonomik fiyat seçenekleri sayesinde bütün Avrupa’ya yayılmıştır. Sınırsız renk tercihlerine ve desen tiplerine sahip, en çok tercih edilen zemin kaplamasıdır.

Laminat Parkenin Özellikleri Nelerdir?

Üzerinde ayakkabı ile yürünebilir. Ev ve büro mobilyalarına karşı dayanıklıdır, çizilmez, ezilmez. Güneş ışığından etkilenmez, rengi solmaz. Kolay monte edilir, hemen kullanıma hazırdır. Sistre ve cila gerektirmez. Yerden ısıtmalı sistemlerde güvenle kullanılabilen, yüzer sistem bir döşeme malzemesidir. Leke tutmaz, kolay temizlenir, evde kullanılan kimyasallara karşı dayanıklıdır. Bakımı çok kolaydır. Elektrik süpürgesi ile süpürülüp, nemli bir bezle silmek yeterlidir.

Laminat parke desenleri neredeyse sınırsızdır. Evinize ve mobilyanıza en uygun seçimi yapabilir, dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Açık renklerdeki parkeler evinizi daha aydınlık gösterirken, koyu tonlardaki parkeler daha karanlık gösterir. Koyu renk parkeleri açık tonlardaki eşyalar ile kombinleyerek ışık dengesini harika bir düzeye çekebilirsiniz. Naturel tonlardaki ahşap görünümlü laminat parkeler evinize daha doğal ve sıcak bir hava katacaktır. Açık renkli laminat parkelerin odaya modern bir hava kattığını da unutmamalısınız. Tarzınızı ve dekorunuzu seçeceğiniz laminat parke çeşitleriyle zenginleştirmek sizin elinizde. Mobilyalarınızı parke üzerine yerleştirirken, mutlaka keçe tabanlıklar kullanmayı unutmayın. Böylece ağır eşyaları çekerken olası çizilmelerin önüne geçer ve parkenizin ömrünü uzatırsınız.

Laminat parke seçimi esnasında kalitesine, suya dayanıklılığına ve garanti süresine dikkat etmelisiniz. Kullanımı ve bakımı kolay, son derece dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün olan bu parke; işinin ehli bir usta tarafından kolayca zemine monte edilebilir ve hemen ardından kullanıma hazır hale gelir. Size ve sevdiklerinize yeni odanızın keyfini çıkarmak kalır. En uygun fiyatlarla, birçok renk seçeneğinde laminat parkeye Cimri’den ulaşabilirsiniz.