Marka
Chirpy
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Her evin ihtiyacı olan terlikler, yaz kış ev ahalisi tarafından kullanılır. Kışın kullanılan terlikler diğer terliklere göre farklı yapıdadır. Kış terliklerinde amaç sıcak tutmaktır. O yüzden panduflar üretilmiştir. Polaris, Lc Waikiki, Twigy, İlda, Insomnia, Tw Mommy, Chirpy Molly gibi markaların ürettiği panduflar en uygun fiyat garantisiyle Cimri.comda satışa sunulmaktadır.

PANDUF NEDİR?

Ev terliği olarak adlandırabiliriz. Ev içerisinde giydiğimiz ayakkabıya benzer bir modeldir. Kış aylarında vazgeçilmezimizdir. Yapıldığı üründen kaynaklı sıcak tutar. Çok çeşitli modellerde üretilir. Özellikle hayvan figürlerine benzer yapılır. Mesela kanarya, baykuş, tavşan, ayı gibi. Panduflar ayakkabı formatındadırlar, ayağı sararlar. Bazı modelleri yarım bazıları ise dize kadar şeklindedir. Babet şeklinde olanlarda vardır. Bu tarz modellerde babetin dışı yumuşak kaplı bir kumaşla kaplanır. Ev kadınların çoğunlukla kullandığı modeller bunlardır. Hayvan figürlü terlikleri ise daha çok gençler tarafından giyilir. Pembe, mavi, siyah, kahverengi ve daha birçok renkte ürün vardır. Pandufların içi yünle kaplıdır. Yünle kaplı olması ayağı daha sıcak tutmaya yarar. Dışı da modelin tasarımına göre farklı kumaşlarla kaplanır. Bu tarz terlikleri giymesi oldukça rahattır. Sadece kadınların tercih ettiği bir ürün değildir, erkeklerde giyer. Onlara göre de farklı tasarımlı kış terlikleri vardır. Çorap üzerine giyilebilir. Ayağınız sürekli üşüyorsa bu ürün tam size göredir. Ayağınızın sıcacık kalmasını sağlar. Diğer terlikler gibi sert değildir, yumuşak yapısı sayesinde ayağımızda yokmuş hissi uyandırır. Evdeki hareketlerimizi kısıtlamaz. Panduf fiyatlarına bakacak olursak her bütçeye uygun ürünler vardır. Genel olarak 20 tl ve 80 tl arasında değişir. Cimri.comda panduf modelleri birçok zevke göre ürün hazırlanmıştır.

PANDUF NASIL TEMİZLENİR?

Ev içerisinde sürekli ayağımızda olan panduflar belirli bir zamandan sonra kirlenebilir. Kirlenme sıklığı sizin kullanma şeklinize göre değişir. Eğer açık renkli bir terlik ise kirlenme hızı daha yüksektir. Bu yüzden belirli sürelerle temizlenmelidir. Temizlenmesinde önemli olan modelidir. Çok taşlı, dökülen bir üründen yapılmışsa elde yıkamakta fayda vardır. Diğer türlü terlikleri çamaşır makinesinin en düşük programında yıkayabilirsiniz. Çok kirli değil ise de elde ılık suya batırarak yıkayabilirsiniz.