track source
track source
track source
 • Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı
 • Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı
 • Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı
 • Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı
 • Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı
 • Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı
 • Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı
 • Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı
 • Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı
 • Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı ürününün 1 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Logitech Oyuncu Kulaklıkları fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Bu ürün 2 fiyat bulunduruyor.
http://www.n11.com

Logitech G233 Kablolu Gaming Headset Mikrofonlu Kulaklık İkinci E

Hayat Sana Gelir
+ 23,00 TL Kargo
1 Günde Kargo
En Ucuz
609,38 TL
http://www.n11.com

Logitech Gaming Çanta G305 Mouse G413 Klavye G233 Kulaklık Set FW

Hayat Sana Gelir
+ 23,00 TL Kargo
1 Günde Kargo
1.099,90 TL

Ürün Özellikleri

Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı Özellikleri ve Detayları

 • Genel Özellikler
 • Kulaklık TipiKulak İçi
 • Kullanım AlanıOyun
 • UyumlulukÇoklu Platform
 • Tak ve KullanVar Var
 • YazılımYok Yok
 • AğırlıkBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Teknik Özellikler
 • Bağlantı TipiKablolu
 • Kablo Uzunluğu200 cm
 • MikrofonVar Var
 • Uzaktan KumandaVar Var
 • AydınlatmaYok Yok
 • BluetoothYok Yok
 • Kullanım SüresiBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • RenkSiyah
 • Jak Tipi3.5 mm
 • Kulaklık Frekansı20-20000 Hz
 • Mikrofon Frekansı100-10000 Hz
 • Mikrofon TipiÇıkarılabilir Mikrofon

Yorumlar

Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
9 Kişi
İyi
1 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
12.07.2018 05:03Kayıt için kayıt cihazı, mikrofon ve kulaklık alacaktım ama maliyeti oldukça yüksek olduğu için ikame edecek niteliklerde bir kulaklık aramaya karar verdim. Oyuncu kulaklıkları bunun için oldukça yararlı olur düşüncesiyle aldım ve logitech olması nedeniyle de oldukça güveniyordum. İlk kaydımızı çok kısa sürede bitirdik ve kusursuz bir performans almamızın en önemli nedeni bu kulaklık oldu. Her yönüyle oldukça başarılı, faydalı oldu.
11.07.2018 22:11bilgisayarımda oyun oynarken büyük ekranı tercih etmemin dışında seslerin çok önemli olmasından dolayı bu kulaklığı alarak daha verimli bir performansı ortaya çıkarmaya büyük katkısı vermesinden dolayı çok iyi bir kulaklık yapısı ile üretildiğini söyleyebilirim
11.07.2018 18:46Gayet şık ve kullanışlı bir ürün.Ses kalitesi harika.Oyun oynayan kişilerin tercih edeceği bir kulaklık.
11.07.2018 00:19Oyuncu kulaklığını bozulan kulaklığımın yerini aldım. Aslında bu kadar iyi olduğunu beklemiyordum ve biraz fazla fiyat verdim gibi düşündüm ancak gerçekten de beklentilerini çok üstünde bir performans gösterdi. Bilgisayar oyununda özellikle yüksek kalite ses veren oyunlarda ve PlayStation gibi platformlarda gerçekten üst düzey bir ses veriyor. Bir de tabii konforlu olmasının da bunda etkisi var çünkü konforlu olduğu zaman da sesi çok daha iyi duyma eğilimi gösteriyor insan. içerisinde gelişmiş Pro-G denen bir ses kartı var Bu sayede sesleri kendi işlemcisi ve ses sistemi üzerinden duyabiliyorsun bu. Net sesler ve baslar konusunda oldukça iyi. Bir de titreşim ve cızırtı yaratmaması da önemli bir etkendi. Uzun süre kullanımdan sonra kulağı herhangi bir zarar verdiğini düşünmüyorum. Çok memnun kaldım.
10.07.2018 16:21haytınızda kullanabilecğeiniz takabilecğeiniz en rahat kulaklık mikronu da çok iyi. düzgün bir ses kartınız varsa size oyunları ayaşatıyor. Özellkle pugb de ses kasmak isteyenelr için birebir direk mermnini geldiği yönü duyabiliyorsunuz
09.07.2018 03:04Kulaklığı taktığım zaman inanaılmaz bir ses kalitesi ile karşılaşştım. Önceden kullandığım kulak içi kulaklıkları kaliteli diye düşünürdüm ama bu kulaklıktan sonra çok da iyi olmadıklarını gördüm. Apple in kendi kullaklığından bahsediyorum. Bu kulaklığın yanında çok da iyi olmadıklarını anladım. Müzik dinlemenin keyfini iliklerinize kadar çıkartabiliyorsunuz. Film veya dizi izlerken çok daha kaliteli bir deneyim yaşıyorsunuz. Oyun oynarken de çok daha zevkli bir deneyim yaşıyorsunuz. Hayatımda şimdiye kadar denediğim en iyi kulaklık bu diyebilirim. Pc de oyun oynarken telefonda müzik dinlerken hep bunu kullanıyorum. Yanımdan hiç ayırmıyorum. Müzik dinlemeyi daha bir çok sevdim, spor yaparken de kullanıyorum ve benim motivasyonumu daha da artırıyor. Müziğin çok büyük bir itici gücü var. Kulaklığın yapısı çok rahat olduğu için gün boyu bile kullansanız hiç bir şekilde rahatsızlık vermyecektir. Rahat bir yapısı bulunmaktadır ve kulaklarınıza sabit bir şekilde oturuyor.
04.07.2018 16:04Oyuncu kulaklığı oldukça popüler bir kola her yerde görüyordum hatta televizyon reklamlarında bile gördüğüm olduğu. Beni etkileyen kısımları kesinlikle mavi renkli kısımlar de bu renkli kısımlar direkt olarak logitech'in rengini yansıtan öğeler olmasıydı. Ben de zaten markayı sevdiğinden özelliğinde beğendim. Ses kalitesi olarak ve kulağa oturması açısından bayağı iyi. İsterseniz dışarıda da kullanabiliyorsunuz sadece bilgisayar başında kullanmaya gerek yok. Güçlü bir performansla birlikte bekleneni veren güçlü bir kulaklık. Bir de tabi ağırlığının fazla olmaması ve yer kaplamaması da güzel. Ses sürücüsünün ses profillerin iyi bir şekilde yansıtması belki de hafifliğinin ve rahatlığının getirdiği bir şey. Kulak üstü olmasıyla birlikte uzun süre kullanımlarda bayağı iyi oluyor. Discord sertifikalı olması da hoşuma gitti, çok sık kullandığım bir uygulama olduğundan almamda etkili oldu.
03.07.2018 18:06uzun saatler kendimi bilgisayar başından alamayan biri olarak oyunlarda daha iyi bir şekilde vakit geçirmek için çok uygun bir kullanıma sahip olmasının yanında kulağı sünger yapısından dolayı da hiçbir şekilde rahatsız etmiyor, sesleri de oldukça efektif olarak yansıtmasının yanında online oyunlar için çok uygun
02.07.2018 19:15kulaklığın kulak kısmının süngeleri çok iyi. Daha önce mağazada tkaıp deneme şansım oldu. Sesi ve bası çok iyi veriyor ayrıca. fiyat olarak çok pahalı ama profesyonel bir deneyim sunduğunu söylemek lazım. Açıkçası biraz daha ucuzlarsa almak istiyorum

İnceleme

22.04.2021Yazan:Editor Admin

Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı

Klavye, mouse, oyuncu kulaklığı gibi bilgisayar ekipmanları üreten Logitech, G223 serisi kulaklığı ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Kablolu olarak bağlanabilen ürün, 32 ohm empedans değerinde bulunuyor. Oyunsever kullanıcılara özel olarak üretilen Logitech G223, mikrofon ve uzaktan kumanda işlevlerini de içeriyor. 30 mW maksimum güçte çalışan cihaz ses yüksekliği ile başarılı bir performans sergiliyor. Logitech G223 kulaklık incelemesi için Cimri.com’un sunduğu avantajlardan faydalanabilir, ürünü uygun fiyattan satın alma şansı bulabilirsiniz.

Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Oyunsever kullanıcılar için özel olarak geliştirilen Logitech G223 kablolu kulaklık özellikleri ile gelişmiş ses teknolojilerini kullanıcılara aktarıyor. Kulağı tamamen çevreleyen bir tasarımı olan ürün, dışarıdan gelen seslerin kullanıcıya ulaşmasını engelliyor. Böylece oynanılan oyuna odaklanmak daha kolay oluyor. Bilgisayar, playstation ve Xbox ile uyumlu olarak çalışabilen kulaklık, 3.5 mm konnektör türü ile geliyor. Stereo ses çıkış özelliği olan kulaklığın, 32 ohm değerinde empedans değeri bulunuyor. Pasif gürültü önleme özelliği de bulunan cihazda, 107 dB hassasiyet mevcut. Böylece en ufak sesler bile kullanıcıya iletilmiş ve oyun zevkini artırmış oluyor. 30 mW değerinde maksimum güç ile çalışabilen Logitech oyuncu kulaklığı, 20 Hz ve 20 kHz değerleri arasında ses aktarıyor. Sürücü çapı ise 40 mm olan kulaklık ses özellikleri sayesinde oyun zevkini yükseltiyor. Kablolu olarak kullanılabilen kulaklık 200 cm kablo boyuna sahip. Bluetooth ya da NFC özellikleri olmayan kulaklıkta, akustik yapı kapalı olarak geliyor. Siyah renk seçeneği ile gelen kulaklık mikrofon özelliğini de içeriyor. Mikrofon frekansı 100 Hz ile 100 kHz arasında çalışıyor. Böylece sesleri karşı tarafa net ve gürültüsüz bir biçimde iletebiliyor. Uzaktan kumanda işlevi de olan Logitech G223, ses ile kontrol edilebiliyor. Böylece kullanıcılara üstün ve teknolojik bir kulaklık özelliklerini sağlıyor.

Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Elektronik ürün satın almadan önce fiyat araştırması yapmak önemli. Fakat yüzlerce mağazada yer alan Logitech G223 gamer kulaklık fiyatlarını öğrenmek zahmetli olabiliyor. İşte bu noktada Cimri.com üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde ilerleyerek, Logitech kulaklık modellerinin fiyatlarını listeleyebilirsiniz. Ayrıca kulaklığı fiyat ve özellik yönünden diğer modeller ile karşılaştırabilirsiniz. Böylece aradaki farklara odaklanabilir, ürünlerin belirlediğiniz öellikleri karşılayıp karşılamadığını kolayca öğrenebilirsiniz. Cimri.com ile kablolu kulaklıkların son 3 ay içerisindeki fiyat grafiğinden yararlanarak, ürünlerin fiyat değişimlerini analiz edebilirsiniz.

Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı İndirim ve Kampanyaları

İndirim ve kampanya fırsatlarını Cimri.com üzerinden pratik bir şekilde takip ederek fiyat avantajlarından anında haberdar olabilirsiniz. Yılın belirli günlerinde gerçekleşen kampanya ve indirimleri Cimri.com’un sunduğu sayfalarda bulabilirsiniz. Cimri.com’un altyapısı sayesinde Logitech oyuncu kulaklığı kampanyaları ya da bilgisayar kulaklığı kampanyaları için araştırma gerçekleştirebilirsiniz. İndirim ve kampanya araştırması yaparak mağazalardaki indirim ve kampanya oranlarını öğrenebilirsiniz. Böylece bütçenizdeki alım gücünü artırabilir, alışverişinizden tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca Cimri.com ile Mağazaya Git ikonuna tıklayarak kulaklığın satıldığı mağazaya da yönlenebilirsiniz.

Logitech G233 Oyuncu Kulaklığı Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Cimri.com online alışverişinize rehberlik ederken hem ürünler de hem de alışverişlerde birçok avantajı beraberinde getiriyor. Cimri.com’un sunduğu ürün inceleme yazıları sayesinde ürünleri daha yakından tanıyabilirsiniz. Böylece özellikleri beklentilerinizi karşılıyor mu öğrenebilirsiniz. Ayrıca filtreleme özelliği sayesinde ürünleri kategori ya da fiyata göre listeleyebilirsiniz. Cimri.com Logitech G223 kulaklığın yorumlarını da görmenizi sağlıyor. Böylece ürünü kullanan kişilerin görüşlerini değerlendirebilir, ürüne verdikleri puanları görebilirsiniz. Cimri.com ile kapsamlı ve sistemli bir ön araştırma sürecinin keyfine ulaşabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Snopy Rampage SN-RW1 Oyuncu Kulaklığı
Snopy Rampage SN-RW1 Oyuncu Kulaklığı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Logitech G231 Prodigy 981-000627 Kulaklık
Logitech G231 Prodigy 981-000627 Kulaklık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery