track source
track source
 • Logitech G230 Kulaklık
 • Logitech G230 Kulaklık
 • Logitech G230 Kulaklık
 • Logitech G230 Kulaklık
 • Logitech G230 Kulaklık
 • Logitech G230 Kulaklık
 • Logitech G230 Kulaklık
 • Logitech G230 Kulaklık
 • Logitech G230 Kulaklık
 • Logitech G230 Kulaklık
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Logitech G230 Kulaklık ürününün 1 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Logitech Oyuncu Kulaklıkları fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Logitech G230 Kulaklık yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Bu ürün 1 fiyat bulunduruyor.
https://www.amazon.com.tr
gameland

Logitech G230 Kulaklık

İlk Siparişinizde Kargo Bedava
Ücretsiz Kargo
2 Günde Kargo
En Ucuz
450,00 TL

Ürün Özellikleri

Logitech G230 Kulaklık Özellikleri ve Detayları

 • Diğer özellikler
 • Frekans alanı20 - 2000 Hz
 • Hassasiyet90 dB
 • Uyumlu işletim sistemiWindows 8, 7, Linux
 • Performans
 • AmaçPC/Oyunlar

Yorumlar

Logitech G230 Kulaklık Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
5 Kişi
İyi
17 Kişi
Vasat
1 Kişi
Kötü
1 Kişi
Çok Kötü
1 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
Efsane Bir 3.5 Yıl Geçirdim
27.07.2020 06:443.5 yıl aralıksız kullandım ve en sonunda kablosunda bir hata meydana geldi ve sesleri alamaz oldum. Parasını hak eden artık kullanmayacak bir ürün daha iyileri mevcut.
20.09.2019 13:07tam bir oyuncu kulaklığı ben yeni başladım bu işlere yavaş yavaş malzeme topluyor twitchte yayın açmayı düşünüyorum logitech markası kaliteli olduğu için o marka almaya çalışıyorum pram yettiğince.kulaklığın performansına gelirsek cs de falan çok iyi ses kasıyorum cidden çok güzel bir kulaklık sadece oyunlarda değil müzik dinlerkende sizi dış dünyadan koparıyor o kadar güzel bir ses gücü var ayrıca micide başarılı buldum sesim gayet iyi gidiyor
20.09.2019 10:59ses kalitesi fiyatına oranla baya iyi filtreleme sistemi çok güzel olmuş. ama oyuncu kulaklığı olmadığı kesin, uzun süreli kullanım için uygun değil baş ağrısı yaptı bende
11.09.2019 18:19fiyatı çok uygun olduğu için aldım ama kalitesi de gayet iyi. ses kalitesini beğendm. ama sürekli takmak kulağı acıtıyor. onun dışında güzel memnunum.
11.09.2019 13:22Kardeşime doğum günü hediyesi aldım. Kendisi marka modeli elime tutuşturdu abla bunu istiyorum diye. Ben çok anlamıyorum bu tarz teknolojik aletlerden. Ama kardeşim oldukça memnun.
10.09.2019 18:59ses kalitesinden çok memnunum. dışarıya ses vermiyor. fiyat performans açısından tercih edilir. gayet güzl.
10.09.2019 13:22benim memnun kaldığım bir marka fiyatlar biraz pahalı fakat hem rahat hem de ses kalitesi çok iyi üstelik uzun vadede kullanım sunuyor.
10.09.2019 07:29Bu ürünü alırken çok tereddüt etmiştim internette uzunca bir süre araştırma yaptıktan sonra bu ürünü almaya karar verdim gerek ses kalitesi gerek malzeme kalitesi bakımından birinci kalite olduğunu düşünüyorum almak isteyenlere tavsiye ederim.
Fiyat ve performan ürünü
17.10.2018 18:32fiyatına göre çok iyi bir kulaklık 2 yıldır kullanıyorum hala taş gibi hiç bir sıkıntı yaşamadım
Ali̇ H.
20.05.2014 21:07ses kalitesi gater iyi ama mikrofon kalitesi çok kötü
Daha Fazlasını Gör

İnceleme

15.10.2020Yazan:Editor Admin

Logitech G230 Kulaklık

Logitech G230 kulaklık , firmanın fiyat ve kalite dengesi ile yüksek performans gösteren yeni nesil ürünlerinden biri. İnsan yaşamının dinamikleri değiştikçe, hayata dair birçok detay da aynı doğrultuda format değiştiriyor. Dijital dünyadaki, müzik sektöründeki ve oyun pazarındaki yeniliklerin de çok hızlı şekilde artmasıyla, gençler evlerde bireysel ya da online oyunlarla tanışıyorlar. Müzik piyasasını çok yakından takip ediyorlar ve zamanlarını bambaşka bir boyutta, üst düzey teknoloji kalitesi ile geçiriyorlar. Logitech G230 kulaklık kullanımı son derece kolay, siyah ağırlıklı ve kırmızı şeritli tasarımı ile oldukça şık bir cihaz. Yüksek kalite malzemelerle üretilen kulaklık çarpmalara, düşmelere, darbelere karşı oldukça dayanıklı. Cihazın tasarımında insan sağlığını koruyucu birçok destekleyici bölüm mevcut. Müzik dinlerken, bilgisayar kullanılırken de kullanılabilen kulaklık özellikle oyunlarda çok üst düzey kalite sunuyor. Teknoloji sektöründe üretim yapan Logitech markasının bu ürünü üst segmentte yer alıyor. Fiyatından beklenmeyecek düzeyde bir kalite sunan Logitech G230, kullanıcılarına bilgisayar kullanırken, müzik dinlerken ve özellikle oyun oynarken olağanüstü bir ses performansı gösteriyor.

Logitech G230 Kulaklık Teknik Özellikleri

Logitech G230 kulaklık özellikleri ile şirketin daha önce ürettiği kulaklıklardan ve sektördeki diğer cihazlardan farklı artıları olan bir ürün. Her şeyden önce siyah ağırlıklı kırmızı şeritleri ile albenisi yüksek, şık bir tasarıma sahip. Kablolu kulaklığın 90 dB hassasiyette stereo özellikli ses çıkışı bulunuyor. Ürünün mikrofonu ihtiyaç anında takılabilir-sökülebilir özellikte. Bu sayede daha rahat bir kullanım sağlıyor. Oldukça hafif fakat dayanıklı malzemelerden üretilen kulaklık rahatlığı ve darbelere dayanıklılığı ile uzun ömürlü bir kullanım ömrüne sahip. Ses seviyesini uzaktan kumanda ile yükseltmek ya da düşürmek mümkün. Sürücü çapı 40 mm olan kulaklığın frekans aralığı 20 khz. Ayarlanabilir kafa bandı ve dönen kulaklıkları olan cihazın bu yapısı farklı vücut yapılarında oldukça ergonomik kullanıma imkan veriyor. Bazı kulaklıklarda uzun süreli kullanımlarda sesten ötürü duyu kabiliyetine olumsuz etkiler ve kulakta terlemeler oluşabiliyor. Logitech G230 cihazda ise kulaklıklarında koruyucu yastıklar olduğu için uzun süreli kullanımlarda dahi kulaklarda dermatolojik bir problem ya da terleme oluşmuyor. Logitech G230 kulaklığın tak-çıkar özellikli mikrofonunda ses seviyesi uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Cihazın kulaklıklarının ebat olarak kullanıcının kulağını tam olarak çevrelemesi, stereo çıkışlı sesin çok daha net olarak algılanmasını sağladığı gibi ortam seslerinin de duyulmasını engelliyor. Logitech G230 kulaklık; hafif, dayanıklı, uzun ömürlü ve tek seansta uzun süreli kullanımlara uygun. Kulak sağlığını gözeten yapısıyla son derece keyifli ve yüksek kalitede bir performans sergiliyor.

Logitech G230 Kulaklık Fiyatları

Logitech G230 kulaklık fiyatları markanın geçmiş dönemlerde piyasaya sürdüğü cihazlara nazaran daha yüksek olabiliyor. Kulaklığın hafif ve dayanıklı malzemeden imal edilmiş olması rakipleri karşısında daha farklı fiyattan sunulmasına neden olabiliyor. Logitech G230 kulaklığın 90 dB ses hassasiyeti, ses çıkışının stereo olması, fiyatının rakiplerinden daha farklı olmasına sebep olabiliyor. Kulaklığın bilgisayar kullanımında, müzik dinlemede kullanımının yanında özellikle oyunlarda sunduğu yüksek ses kalitesi, cihazın daha yüksek fiyatla piyasaya sunulmasına neden olabiliyor. Cihazın kafa bandı ve dönebilen kulaklıkları fiyat yapısı olarak muadillerinden bir tık öne çıkarabiliyor. Logitech G230 kulaklığın tek seansta çok uzun süreli kullanımlarda kulaklardaki terlemeyi önleyen kulaklıkları önemli bir konfor sağlıyor. Bu konfor diğer firmaların aynı segmentte ürettiği ürünlere nazaran daha yüksek fiyatlı olması sonucunu doğurabiliyor. Tasarımındaki siyah ve kırmızının yarattığı şık görünümü, cihazın rakiplerinden daha farklı fiyat kategorisinde arzına neden olabiliyor. Logitech G230 kulaklık, uzun süreli kullanımlarda kulak sağlığını koruması, yüksek kaliteli streo ses çıkışı, ergonomik kafa bandı ve kulaklıkları ile son derece yüksek performans sağlayan bir cihaz. 

Logitech G230 Kulaklık İndirim ve Kampanyaları

Logitech G230 kulaklık indirim ve kampanyaları değişik tedarikçiler ve farklı e-ticaret noktalarında günlük veya dönemlik şekilde uygulanabiliyor. Teknolojik ürünler pazarındaki rekabet ve dönemsel maliyet koşullarına göre fiyatlar dönemlik değişebiliyor. İndirim ve kampanyalar  black friday, bayramlar, sevgililer günü, yılbaşı, özel günler için planlanabiliyor. Bilgisayar kullanırken, müzik dinlerken ve özellikle oyun oynarken aralıksız uzun saatler geçiriyorsanız ve yüksek bir ses kalitesini deneyimlemek ve bunu yaparken kulak sağlığınızı da korumak istiyorsanız, Logitech G230 kulaklık tam size göre. Stereo çıkışlı yüksek kalitede sesle oyun oynarken, kulağınızı çevreleyen kulaklıkları sayesinde ortam seslerini duymadığınız gibi uzun süreli kullanımlarınızda dahi kulak yastıkları sayesinde kulaklarınız da terlemiyor. Sizler de Logitech G230 kulaklığın indirim ve kampanyalarını takip edebilirsiniz. Bütçenize uygun koşullar oluştuğunda çakıştığı an kulaklığınızı alabilir ve keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logitech G230 Kulaklık Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele

Logitech G230 kulaklık yorumları ve tüm teknik detaylarını cimri.com sayfasından inceleyebilirsiniz. Ürünü rakip cihazlardan farklı kılan özelliklerini, artılarını araştırarak sizin için doğru ürün olup olmadığına karar verebilirsiniz. Logitech G230 kulaklığın ses kalitesini, ses kontrol fonksiyonlarını rakip firmaların cihazları ile  cimri.com sayfası üzerinden mukayese edebilirsiniz. Kafa bandı, döner kulaklıklar gibi ergonomik artılarının muadilleri ile karşılaştırmasını yaparak doğru bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz. Logitech G230 kulaklığın uzun süreli kullanımlarda kulaklarını terlemesini engelleyen kulak yastıklarının avantajının, aynı segmentteki rakip ürünler karşılaştırmasını cimri.com’da bulabilirsiniz. Logitech G230 kulaklığın yapımında kullanılan malzemelerin hafifliği, darbelere dayanıklılığı ve ekonomik ömrünün uzun olma gibi avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Sayfa üzerinden dilediğiniz gibi kulaklıklarının özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Logitech G230 kulaklığın fiyatlarını, indirim ve kampanyalarını cimri.com da inceleyebilirsiniz. Böylece avantajlı fırsatları elde edebilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Snopy Rampage SN-RW1 Oyuncu Kulaklığı
Snopy Rampage SN-RW1 Oyuncu Kulaklığı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Logitech G231 Prodigy 981-000627 Kulaklık
Logitech G231 Prodigy 981-000627 Kulaklık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery