Oyuncak

En Ucuz Oyuncak Fiyatları

17504 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    pusetbebek arabası
Oyuncak fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oyuncak modelleri ve Oyuncak fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oyuncak kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Oyuncak Bebekler, Legolar ( Yapım Oyuncakları ), Oyun Seti, Açık Hava, Deniz ve Spor Oyuncakları, Eğitici Oyuncak. 17504 adet Oyuncak fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Giochi Preziosi LOL Glitter Sürpriz Simli Bebekler
Giochi Preziosi LOL Glitter Sürpriz Simli Bebekler
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Geliştirme ve eğlence kategorisinde bulunan oyuncaklar, çocukları eğitmenin ve geliştirmenin yanı sıra eğlenmelerini de sağlamaktadır. Oyuncaklar yaş gruplarına göre farklılık göstermektedir. Cimri.com'da Lego, Fisher Price, Bruder, 4M ve Schleich gibi binlerce markanın içerisinden siz de çocuğunuza en uygun oyuncakları bulabilir ve en ucuz oyuncaklara fiyat karşılaştırmaları ile sahip olabilirsiniz.

Oyuncak Seçimi İçin Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Bebek ve çocukların gelişimi ve aynı zamanda eğlenceli zamanlar geçirmesi için oldukça önemli olan oyuncak ürünleri geçmişten günümüze kadar pek çok farklı özelliklerde üretilmektedir. Çeşitli malzemeler kullanılarak, farklı kullanım amaçları ile piyasada yer alan oyuncaklar, erkek ve kız çocukları için ayrı çeşitlerde yer almaktadır. Son yıllarda daha çok çocuk gelişimini desteklemesi ve aynı zamanda da çocukların yeteneklerini keşfetmeleri üzerine üretilen modeller, giderek yaygın olarak kullanılan internet üzerinden satışa sunulmaktadır. Farklı alışveriş sitelerinde satışa sunulmakta olan ahşap, araba, bebek, masa ve top gibi ürünleri için Cimri.com site adresinden yararlanabilirsiniz. Bahsedilen ürünlerin seçilmesi oldukça önemli olmaktadır. Bebek ve çocuk sağlığının, aynı zamanda da gelişiminin önemli olduğu seçimler için öncelikle ürünlerin sağlıklı malzemelerden üretilmiş olması gerekmektedir. Aynı zamanda cinsiyet ve yaş gruplarına uygun olarak seçilmesi gereken oyuncak çeşitleri, çocukların ilgilendikleri konulara dikkat edilerek de alınmalıdır.

Yaş grubuna göre oyuncaklar nasıl seçilmelidir?

Oyuncaklar çocukların zihinsel, fizyolojik ve aynı zamanda duygusal gelişimlerini desteklemektedir. Bu nedenle oyuncak seçimleri aylara ve yaşlara göre farklılık göstermektedir. Alınan oyuncakların çocuklara faydalı olabilmesi için öncelikle yaş grubuna göre doğru bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Yeni doğan bebekler; sese, renge ve şekillere karşı hassas olduklarından görsel ve işitsel duyulara hitap eden oyuncaklar seçilmelidir. İlk aylarda bebeklerin yataklarının üzerine asılabilen ses çıkaran ve hareket eden oyuncaklar tercih edilmelidir. İleriki dönemlerde çocukların oturmaya başlaması ile ellerinde tutabilecekleri ve avuçlarına sığabilecek, esnek plastik veya yumuşak kauçuktan yapılmış oyuncaklar tercih edilmelidir. 6. aydan itibaren çocuklarınızın en çok ilgisini çekecek oyuncaklardan biri de resimli ya da zilli çıngıraklar olmaktadır. Aynı zamanda bu dönemde bebeklerin diş çıkarmasından dolayı emniyetli ve bebeğinizin sağlığı için zararlı etkiler yaratmayacak diş kaşıyıcıları ya da plastik halka oyuncaklar tercih edilebilmektedir. Çocuğunuz 8 ve 12. ay aralığında ise, emekleme dönemine başladıklarından elinden düşürdüğünde kırılmayacak ancak yine ses çıkarabilen oyuncaklar ilgisini çekecektir. Bu dönemde alabileceğiniz itme ve çekme ile gidebilen oyuncaklar da gelişimi açısından faydalı olacaktır. Bir yaşındaki bebeklerin ilgisini çeken bir diğer oyuncaklar ise dökme ve doldurma yapabildikleri oyuncaklardır. Çocuğunuz 15 ve 18 ay aralığına geldiğinde de yürümeye başlayabileceğinden eline aldığı oyuncakların yine kırılmaz olması önem arz etmektedir. Bu yaş grubunda tercih edebileceğiniz oyuncak türlerinin içerisinde ses çıkartan tekerlekli oyuncaklar veya ses çıkartabilen bebekler en çok beğenilen oyuncak türleri içerisindedir. Yine bu yaş grubunda da gelişimi açısından önemli olacak oyuncak türü de kutular, bloklar veya şekillerden oluşan oyuncaklardır. 2 veya 3 yaş döneminde ise çocuklar genellikle dramatizeden hoşlanmaya başladıklarından, dramatik oyunlarında kullanabilecekleri oyuncak bebekler, mutfak malzemeleri veya marangozluk gereçleri gibi oyuncakları seçebilirsiniz. 4 yaşında olan çocukların motor gelişimlerinin artması ve hareketlerinin düzenlenmesi ile çocuklar üç tekerlekli bisiklete binmekten veya tırmanmaktan hoşlanmaktadır. Bu dönemde sallanan at ya da pedallı arabalar en çok tercih ettikleri oyuncak türlerinden bazılarıdır.

Siz de çocuklarınızın gelişimine en uygun oyuncaklarına Cimri.com’dan en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Oyuncak Çeşitleri Nelerdir?

Lego, Vardem, 4M, Maisto ve Hasbro gibi çeşitli markalar tarafından fabrika ortamlarında sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olan çok sayıda oyuncak; bebek ve çocuklar için vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır. Günümüzde çeşitli özellik ve boyutlarda üretilmekte olan bu tür oyuncaklar, farklı fiyatlar üzerinden satılmaktadır. Bahsi geçen oyuncak markalarının tümüne ve oyuncak çeşitlerine tek bir site üzerinden ulaşmanızı sağlayan Cimri.com, aynı zamanda ürünleri satın almış ve kullanmış olan müşterilerin yapmış olduğu yorumlara da yer vermektedir.

Oyuncak Fiyatları Nasıldır?

Üretilen oyuncak modellerinde yer alan fiyatlarda farklılıklar görülmektedir. Genel olarak ürünler yaş gruplarına ve özelliklerine göre ayrılmakta ve farklı boyutlarda, çeşitli malzemeler kullanılarak imal edilmektedir. Bu tür sebeplerden dolayı değişen fiyatlar, aynı zamanda üretimi sağlayan markalara göre de farklılık göstermektedir. Söz konusu olan ürünlerin tümüne ve üretimi sağlayan güvenilir markalara tek bir merkez üzerinden ulaşmanızı sağlayan Cimri.com, düşünülenin aksine ürünlerin satışını sağlayan alışveriş sitesi değildir. Alışveriş sitelerinde satışa sunulan tüm ürün ve fiyatları bir arada toplayan sitedir. Bu avantajlar sayesinde ürün karşılaştırmanızı ve de fikir edinmenizi sağlamaktadır.