track source
track source

Barbie Oyuncak

En Ucuz Barbie Oyuncak Fiyatları

81 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Hitap Ettiği Yaş Aralığı
İlgili Etiketler
  bebek arabasıpuset

Barbie Oyuncak

Barbie Oyuncak fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Barbie Oyuncak ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Barbie Oyuncak Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Barbie Oyuncak incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Algida Tatlı ve Pasta
 • Durex Prezervatif / Kondom
 • Armonika Elbise
 • Stanley Termos
 • Y-London Kol Saatleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Barbie Oyuncak fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Barbie
  Cimri'nin Seçimi
  Giochi Preziosi LOL Glitter Sürpriz Simli Bebekler
  Giochi Preziosi LOL Glitter Sürpriz Simli Bebekler
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Barbie Pembe Karavan Oyun Seti
  Barbie Pembe Karavan Oyun Seti
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Barbie Bebek

  Barbieler, 1959 yılında piyasaya çıkmış olsa da 1990’dan itibaren özellikle kız çocuklarının vazgeçilmez oyuncakları olmuştur. Her yaş grubunun severek oynadığı Barbie bebeklerden ziyade terlik, ayakkabı, küpe, kolye, elbise ve Barbie evleri de en sevilen oyuncakları arasındadır. Hemen her çocuğun en azından bir kere oynadığı Barbie bebekler, dünya çapında bütün çocukların tercih ettiği oyuncaklardandır diyebiliriz. Ancak yine de oyuncak alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar da vardır. Bunlardan kısaca bahsedelim.

  Oyuncak Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler Nelerdir?

  İlk olarak alınacak oyuncağın çocuğun yaşına uygun olmasına dikkat edilmelidir. Her yaş grubu için uygun oyuncaklar bulunmaktadır. Örneğin;

  • * 1-4 ay arasındaki çocuklar için renkli diş kaşıma halkaları, müzik kutuları, çıngırak gibi ilgisini çekebilecek oyuncaklar uygundur.
  • * 4-8 ay arasındaki çocuklara renkli, şekilli ve ses çıkaran, değişik dokulara sahip oyuncaklar ve yine aynı şekilde ses çıkaran oyuncaklar ilgilerini çekecektir.
  • * 8-12 ay arası çocuklar için toplar, bebekler, içlerine girebilecekleri oyun evleri, birbiri içine geçen kaplar ideal oyuncaklardır.
  • * 2 yaş için bisikletli ya da pedallı arabalar, çekiçle çakılabilen ve ses çıkaran dayanıklı çiviler, büyük tüylü oyuncaklar, oyuncak telefonlar, basit zekâ küpleri, yaş grubuna uygun yap-bozlar ilgilerini çekebilecek oyuncaklardır.
  • * 3 yaşındaki çocuklar için büyük legolar, oyun hamurları, basit eşleştirme oyunları, boyama kitapları ideal olacaktır.

  Bunların dışında çocuklara oyuncak alırken kesinlikle keskin bir cinsiyet ayrımı yapılmamalıdır. Kız çocukları için Barbie alırken erkek çocukları için de istediği takdirde Barbie almanız yanlış değildir ve bunda herhangi bir sakınca yoktur.

  Çocuk için alacağınız oyuncağın dayanıklı bir malzemeden yapılması da oldukça önemli bir özelliktir. Çocukların oyuncaklara çok da kibar davranamadıklarını bildiğimiz için oyun oynarken kırılmaması için kaliteli bir malzeme olmalıdır.

  Bunların dışında alınacak oyuncağın kesinlikle sağlığa zararlı bir madde içermemesi de oldukça önemlidir. Özellikle de bazı yaş grubundaki çocukların her şeyi ağızlarına götürme, ısırma eğilimleri olduğunu düşünürsek bu dikkat edilmesi gereken en önemli özellik diyebiliriz.

  En Ucuz Barbie Nereden Alınır?

  Bu konuda Cimri.com seçkin içeriğiyle bizlere çok yardımcı olacaktır. Cimri.com sayesinde beğendiğiniz Barbie bebeklerin, Barbie evlerinin fiyatlarını kolayca bulabilirsiniz. Site içerisinden ürünleri inceleyebilir, farklı satış noktalarındaki fiyatlarını kolayca öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda fiyat karşılaştırması yaparak en ucuz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Cimri.com sayesinde tasarruf yapmak artık çok kolay.

  track source