En uygun fiyatlı Baby Jem, Air Comfort, Sunny Baby, Moje, Sevi Bebe, Joie, DinoBoo, Papetto, Tripper ve Massimo Ricco marka bebek oyun parkı yatağı seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Bebek oyun parkı yatağı kurulumu nasıl yapılır?

Evler yeni yürümeye başlamış, emekleme aşamasında olan ya da 1-3 yaş arası çocuklar için oldukça tehlikeli olabilmektedir. Eşyaların köşeleri özellikle dikkat gerektirir ve kaplanmalıdır. Aileler genelde çocukları olduktan ve bu aşamaya kadar büyüdükten sonra, oturma ve yaşam alanlarında bulunan sehpaları, eşyaları ve aksesuarları kaldırıp boş bir alan yaratırlar ve bu da ebeveynlerin yaşam konforunu ciddi şekilde etkiler. Bu durumlara hiç gerek yoktur. Bebek ev oyun parkı, etrafı bir ağ ya da korkuluk ile çevrili sağlam, yerinden oynatılması zor ve bebeğin de tırmanarak kaçmasına izin vermeyen bir alan oluşturur. Bu kısım tamamen miniklere aittir ve bütün oyuncakları içeride dağınık bir şekilde durabilir, istenildiği şekilde iç kısımda gezinilebilir. Tek problem zeminin dert ve hatta halı olsa bile soğuk olmasıdır. Anneler bu alana çarşaf, battaniye gibi yumuşak ve koruyucu şeyler serse de, bebekler düşebilirler ve yine de üşüyebilirler. Bazen oyun parkı içinde uyuyakalabilirler de. Oyun parkı yatakları, normal yataktan farklı sünger ve yumuşaktır. Ama yürüyebilmeye de izin verir. Tek yapmanız gereken zemine yerleştirmektir.

Bebek oyun parkı yatak modelleri nelerdir?

Çok farklı ebatlarda mevcuttur. Sünger, yıkanabilir, 70x110, 65x95 gibi farklı seçenekler vardır. Anti bakteriyel özellikte olanlar üzerlerine bir çarşaf kullanımını gerektirmez. Alerjik bünyeler için pamuk olan daha doğal seçenekler vardır. En ucuz bebek oyun parkı yatağı fiyatları karşılaştırması yaparken, farklı özellikleri göz önünde bulundurmanız, daha sağlıklı bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.

Oyun parkı yatağı fiyatları ne kadardır?

Minik yavrunuzun oyun alanında sert zeminden uzak durmasını sağlayacak ve güvenle kullanabileceğiniz en ucuz çocuk oyun parkı yatağı seçeneklerini, cimri.com sitesinde, bebek – çocuk odası tesktil kategorisi altında yer alan, oyun parkı yatağı başlığını seçebilir; ürünleri listeleyebilir; fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.