Oyun Konsolları

Oyun Konsolları Fiyatları

367 Ürün gösteriliyor.
İşletim Sistemi
İşlemci Modeli
Platform
Bellek (Ram)
Oyun Çözünürlüğü
Video Çözünürlüğü
FPS Değeri
Ağ Bağlantı Türü
Ethernet
HDMI Standardı
USB Girişi
USB Giriş Adedi
USB Versiyonu
Bluetooth
Bellek Tipi
Bluetooth Versiyonu
Oyun Kumandası
Oyun Konsolları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oyun Konsolları modelleri ve Oyun Konsolları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oyun Konsolları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Zore, Philips, Retro, Sony. 367 adet Oyun Konsolları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oyun Konsolları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oyun Konsolları markası:

En Çok İncelenen Oyun Konsolları Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Oyun Konsolları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
4 Temmuz 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 367 Oyun Konsolları modeli içerisinde en ucuz Oyun Konsolları fiyatı 12.0 TL iken, en yüksek Oyun Konsolları fiyatı 45500.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oyun Konsolları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 4 Temmuz 2022 tarihinde ortalama Oyun Konsolları fiyatı ise 9210.81 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oyun Konsolları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oyun Konsolu

Oyun konsolu, oyun tutkunları için vazgeçilmez ürünlerdendir. Oyun oynamayı sevenler için pek çok marka, birbirinden farklı oyun konsolu modelleri ile tüketicilerine hizmet vermektedir. Bu ürünlerin her biri farklı özelliklere sahiptir. Bugün özellikle PlayStation markası, oldukça rağbet gören ve ilgilileri için üretimi sürekli takip edilen bir noktadadır. İçerisindeki oyunlarla size eğlenceli vakitler geçirtecek olan bu oyun konsolları Nintendo, Xbox gibi markalar tarafından da üretilir. Yıllar önce Ateri ve Sega gibi markaların üretimi ile ekranda oyun keyfi yaşatan cihazlar, zamanla yerini daha gelişmiş teknoloji ile üretilmiş farklı markalara bırakmıştır. Farklı markalarla birbirinden ayrı özelliklerde geliştirilmiş olan bu konsolların alımı, tüketicisinin tercihine göre değişmektedir. Bazı markaların ürünlerine özel olarak talep gösteren tüketiciler vardır. Ürünlerin her birinin gelişimini ve sürecini takip eden bu kitle, neredeyse istedikleri marka dışında oyun konsolu tercih etmezler. İster sadık bir tüketici ister tüm bu ürünleri değerlendirmeyi seçecek bir alıcı olun, karşılaşacağınız ürünler sizin taleplerinizi karşılamadıkça tercih sebebiniz olmayacaktır. 

Oyun Konsolu Modelleri

Oyun konsolu, oyun oynamak için yüksek düzeyde hazırlanmış olan cihazlardır. Televizyona yahut başka bir görüntü veren aygıta bağlanarak kullanılır. En önde gelen oyun konsolları; Xbox, PlayStation ve Nintedo’dur. Oynayanların ve oyun üreticilerinin rağbet gösterdiği en gözde markalara aittir bu ürünler. Hemen hemen herkesin tercih ettiği ürünler olan bu oyun konsolu serileri ileri düzeyde oyun oynamak isteyen pek çok kişi tarafından tercih edilir. PlayStation, Sony markasına aittir. Oyun oynayacak olanların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan PlayStation, donanımlı grafik kartlarına sahiptir. Aynı zamanda oldukça güçlüdür. PlayStation serisinde PS4 oyun konsolu, depolama alanı ve hızı ile en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Pek çok özelliğe sahip olan ve oldukça rağbet gören bu ürünü kullanmak için görüntü cihazınızın ya da televizyonunuzun HD'yi desteklemesi gerekir. Bununla birlikte PS3 oyun konsolu da oldukça fazla donanıma sahiptir ve PS4 modeli yerine PS3'ü de tercih edebilirsiniz. PlayStation ürünleri fiyatlandırma olarak da makul bir çizgidedir.  Xbox oyun konsolu da PlayStation kadar başarılı bir üründür. Bu ürün, Microsoft'a aittir.  Xbox One S oyun konsolu da PlayStation gibi oldukça donanımlı bir oyun konsoludur. Özellikle Xbox 360 oyun konsolu, tüketiciler tarafından tercih edilen ürünler arasındadır.  Pek çok teknik donanıma sahip olan bu ürün de oyun konsolları arasında oldukça önemli bir yerde olmasının yanında bütçenizi de çok yormaz. Wii serisi de diğer konsollar gibi kaliteli bir oyun konsoludur fakat PlayStation ve Xbox One kadar talep görmemiştir. Bu nedenle çok fazla yaygınlaşmamış ve kolay bir ulaşıma sahip olamamıştır. Size oyun keyfi yaşatabilecek bir diğer oyun konsolu Nintendo, ürünleri ile size diğer markaları aratmaz. Nintendo, ekranlı oyun konsolları arasında yer alır. Taşınabilir olması da Nintendo’yu çekici kılan özellikler arasında yer alır. Eğlenmek için tercih edeceğiniz Bu ürünler farklı donanımlarda ve bütçelerde tüketicinin beğenisine sunulmuştur. Her birinin teknik donanımı farklı olmakla birlikte, keyifli vakit geçirmek istiyorsanız bu oyun konsollarının sizin için ideal olduğu söylenebilir. Donanımları ve içerikleri farklı olan bu ürünler talep ettiğiniz özelliklere göre ihtiyacınıza karşılık gelecek olanı sunar size.

Oyun Konsolu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oyun konsolu tercih ederken sadık bir tüketici olup olmadığınız önemlidir. Böyle bir durumda oyun konsolu tercihiniz, aldığınız marka ile ilgili olacaktır. Örneğin; PlayStation marka bir ürünü kullanıyorsanız ve düzenli oyun oynayan bir oyuncuysanız büyük bir dikkatle takip ettiğiniz markanın yeni ürünlerinin çıkıp çıkmadığını gözlersiniz. Bunun dışında eğer oyun konsolu ile böyle bir bağ kurmadıysanız farklı markaların ürünlerine de açık olursunuz. Böylece daha ekonomik ve farklı ürünlere erişiminiz kolaylaşır. Pek çok farklı markaya sahip olan bu oyun konsolları, eğlence anlayışınızla örtüşecek oyunlar sunmalıdır. Aynı zamanda cihazınızın sağlamlığı, dayanıklılığı ve güvenilirliği de hayli önemlidir. Oyun konsolu en ucuz fiyatlandırma ile en kaliteli ürünü sağlayabilir size. Bu nedenle ürün seçimi için açık olmalı ve ürünün tüm özelliklerini değerlendirmeye almalısınız. Elbette teknolojik bir cihaz alacağınız için ürünün garanti belgesinin olup olmadığına dikkat etmeniz ürününüzü ve ödemenizi güvenceye alır.

Oyun Konsolu Fiyatları

Oyun konsolu fiyatları, her markaya göre değişkenlik gösterir. Her markanın farklı modeldeki oyun konsolu çeşitlerine göre de değişen bu fiyatlandırma, konsolların sahip oldukları özelliklere göre farklılaşır. Talep ettiğiniz ürünün size sunduğu hizmet karşılığında bir etiketi vardır. İthal olarak gelen bu ürünler birden fazla çeşitte olmakla beraber esasında tüketicinin beklentisini büyük oranda karşılayacak özelliklere sahiptir. Her bir markanın ürettiği ürünün teknoloji özelliklerine bakıldığında ürünler arasında çok fazla fark yoktur. Ama elbette oyun konsolu konusunda seçici bir tarafınız varsa sizin için uygun olan konsolun tüm özelliklerini değerlendirerek ürününüzü temin edersiniz. Bunun karşılığında ödeyeceğiniz bedel de sizi çok üzmez. Markaların yeni modelleri çıktıkça ürünün fiyatı artmaktadır. Yani daha önce üretilen ürünü daha makul fiyata almanız kolaylaşır. Yeni piyasaya sürülen oyun konsolları, daha önce üretilenlere göre pahalıdır. Eğer oyun konsolu konusunda ciddi ve meraklı bir tüketici değilseniz istediğiniz ürünlere daha sonra uygun fiyatlarda ulaşabilirsiniz. Oyun konsolu siparişi vermek isterseniz sayfamızdan karşılaştırmalarınızı yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery