Sunny Oto Video & Navigasyon Cihazları

En Ucuz Sunny Oto Video & Navigasyon Cihazları Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Sunny
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
 • NAVİGASYON NEDİR?

  Navigasyon kelime anlamı olarak seyir anlamı taşır. Bir noktadan diğer bir noktaya gidebilmenin en kısa ve en elverişli halini bulabilmek demektir.Genellikle denizcilikte kullanılan navigasyon kelimesi, günümüzde hava ve kara yolculukları için de kullanılmaya başlanmıştır.

 • NAVİGASYON CİHAZI NEDİR ve NASIL ÇALIŞIR?

  Navigasyonu yani gideceğiniz noktaya en uygun yoldan varabilmenin adımlarını çizen cihazdır. Günümüz teknolojisi ile geliştirilen cihazlar inanılmaz bir zaman ve yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Uzun ya da kısa farketmeksizin her mesafe için uygun ve kullanışlıdır. Peki bu cihazın kullanımı nasıl olur göz atmak istersek; bulunduğunuz noktanın enlem ve boylam bilgileri uydudan alınır. Sonrasında gidilmek istenilen noktanın bilgileri de aynı şekilde navigasyon datasına alınır. Bulunulan noktadan gidilmek istenen noktaya olan rotalar cihaz ile hesaplanır. Cihaz bu yolları hesaplarken sadece rota bulmaz, en hızlı ve en kolay gidilebilecek yolu da gösterir. Üstelik gideceğiniz yol boyunca dokunmatik ekranı ve dahili hoparlörü sayesinde hem görsel hem işitsel destek sağlayarak dikkatinizin dağılmasına olanak vermez.Zaman ve yol bilgisi sıkıntısı çekenler için vazgeçilmez bir yol desteğidir.

 • CİHAZINIZI SEÇERKEN HANGİ SEÇENEKLER İLE KARŞILAŞACAKSINIZ ?

  Navigasyon cihazları seyahat etmeyi sevenlerin vazgeçilmez araç aksesuarları arasında yer alıyor. Bu cihazlar birbirinden farklı özelliklere sahip. Bunlar arasında ekran çeşitliliği, hafıza seçeneği, gösterim özellikleri ve marka seçenekleri mevcut. Ekran çeşidi olarak geniş, dokunmatik, renkli veya TFT özellikli ekranlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Bunun yanında kullanıcıların dikkat etmeleri gereken bir diğer özellik de cihazın hafızasıdır. 512 mb’dan 2 gb’a kadar farklı hafıza seçenekleri taşıyan cihazlar ihtiyaca göre tasarlanmıştır. Üstelik hafıza yetersiz kaldığında yükseltebilmek de mümkün. Seçiminizi yaparken karşılaşacağınız bir diğer seçenek de cihazın gösterim çeşidi. 2 ve 3 boyutlu gösterime sahip ürünlere Navitech, Piranha, Garmin, NextGoldmaster, TomTom, Roadstar, Navking, Kenwood, Atlanta gibi markalarda kolayca ulaşabilirsiniz.

  Yolculuğunuza keyif katacak navigasyon cihazları, birbirinden farklı ve özellikli geniş ürün yelpazesi ile Cimri.com’da sizleri bekliyor. Üstelik her gün yenilenen kampanyaları ile Cimri, bütçenize en uygun navigasyon cihazını sizlerin beğenisine sunuluyor. Navigasyon cihazınız sayesinde artık yol hakkında endişe duymayı bırakıp yolculuğunuzun keyfini sürün.