Goldmaster Oto TV GPS Anteni

En Ucuz Goldmaster Oto TV GPS Anteni Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Goldmaster
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Araç aksesuarları arasında yer alan araç antenleri işlevsel yapısıyla ticari ve binek araç sahiplerine konforlu sürüşler sağlamaktadır. Bu aksesuarlardan biri olan oto gps anteni sayesinde araç sürücüleri; şehir içinde veya şehir dışında adres bulma sorununu kolayca çözebilirler. Aynı zamanda oto tv anteni ile bütün kanalları sorunsuz şekilde izlemek mümkündür. Siz de aracınız için oto tv gps anteni çeşitlerine bakıyorsanız; en ucuz fiyatlarla Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Oto TV Anteni Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

Otomobillerde, otobüslerde dijital ve analog tv yayınlarını rahatça izleyebilmek amacıyla üretilen tv anten çeşidine verilen isimdir. Araçlarda tv keyfini yaşamak isteyenlerin tercihi haline gelen oto tv antenleri; karavanlarda, otobüslerde ve araçlarda sıkça kullanılmaktadır.

Oto tv anteni çeşitlerinden biri; analog tv antenidir. Analog tv anteni; karasal tv yayınlarını ve radyo istasyonlarını araçlara taşıyan modellerdir. Dijital tv anteni; uydu üzerindeki dijital yayınları alabilen anten modelleridir. Seyahat esnasında yayın kesilmesi riskini almak istemeyenlerin tercihi haline gelen dijital yükselticili araç tv anteni çeşitleri yüksek verim sağlayan modellerdir.

GPS Anteni Nedir? Ne İşe Yarar?

Küresel konumlama sistemi anlamına gelen gps, askeri amaçlar doğrultusunda icat edilmiş bir yer tespit cihazıdır. 1970’lerden beri ABD’de kullanılan bu yüksek teknoloji 1990’lı yıllardan itibaren tüm dünyaya yayılmıştır. Dünya üzerindeki bir varlığın yerini tam olarak tespit etmeye yarayan bu teknoloji, haberleşme teknolojilerinde, ulaşımda ve birçok farklı alanda kullanılır. Aynı zamanda adres bulmanın en kolay yolu haline gelmiştir. Günümüzde gps teknolojisi kargo şirketleri, taksiler, ticari firmalar tarafından kullandığı gibi, şahsi araç kullanıcıları tarafından da tercih edilmektedir. Uyduya bağlanarak yer tespiti yapmaya yarayan ve araçlarda bulunan navigasyon aletlerini güçlendirici özelliği de bulunan cihazlara; oto gps anteni denir.

Gps anten çeşitleri; yol tarifi yapan navigasyon cihazlarının gücünü artırır. Araç takip sistemlerini kullanan şirketlerin büyük yardımcılarındandır. Kablosuz gps anteni, son yıllarda en çok tercih edilen çeşittir. Kablolu veya kablosuz modeller teknelerde, motosikletlerde, otomobillerde kısacası her türlü araçta kullanılabilir. Gps anten montajı sağlam bir şekilde yapılırsa uzun yıllar boyunca işlevini yerine getirir. Gps anteni güç kablosu; kablolu olan modellerde şarj bitmemesi veya güç kaynağının kesintisiz çalışması için önemli bir aksesuardır.