Auto Tyrex Oto Asma Koku

En Ucuz Auto Tyrex Oto Asma Koku Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Auto Tyrex
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

En uygun fiyatlı Auto Tyrex marka, oto asma kokularını cimri.com sitesinde bulabilir, ürünler arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Araba içindeki havanın ferah ve güzel kokması için genellikle araç içi aynalara ipli araba kokuları asılır.

Oto asma kokusu kalıcı mıdır?

Oto asma kokuları, araçların güzel kokması için aynaların kenarlarına asılan bu kokular, uzun süre kullanılabilir özelliktedirler. Özellikle araç içerisinde sigara kullanan kişiler, bu kokular sayesinde sigara kokusunun araca sinmesini engelleyebilir, en aza indirgeyebilirler. Sprey araç kokuları sadece sıkıldıkları zaman, anlık olarak ortamda güzel bir koku yayarlar, ancak asma araç kokuları aracınızın haftalarca güzel kokmasını sağlayabilir. İpli oto kokuları, dikiz aynalarının altında bulunan bölüme kolayca asılabilir, koku azaldığında yenisi ile değiştirilebilir. Bazı sürücüler en çok sevdikleri oto kokularını toptan olarak almayı tercih ederler. En çok tercih edilen kokular, çam, çilek, karpuz, elma, tarçın gibi kokulardır. Ayrıca daha uzun süre kalıcı olan, araç içi oto koku topları da vardır. Bu kokular, genellikle kağıt formunda, yumuşak bir malzemeden yapılırlar. Şekil olarak da süslü olurlar. Örneğin, çam oto kokusu, çam ağacı şeklinde olabilir. Genellikle gerçek parfüm yağlarından, yağ esanslarından üretilen bu kokulara elle temas edilmesi halinde, cilt üzerinde de uzun süre kalmaktadırlar. Araba ayna kokuları ile birlikte çeşitli aksesuarlar da aynalara asılarak kullanılabilir. Bazı sürücüler, sevdikleri küçük eşyaları dikiz aynalarına asarak araçlarını süslerler.

Araç içi asma koku fiyatları ne kadardır?

En iyi oto kokusunu, cimri.com sitesinde, oto kokuları kategorisi altında yer alan, oto asma kokuları sekmesinden inceleyebilir, en ucuz oto asma kokularını kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca bazı firmalar, promosyon amacıyla da bu kokuların üzerine kendi logo ve iletişim bilgilerini bastırarak müşterilerine dağıtmaktadır. Bazı sürücüler, araçlarındaki sıfır araç kokusunun hep kalmasını isterlerken, bazıları ise bu kokudan hoşlanmazlar. Sıfır araç kokusundan hoşlananlar için de özel spreyler üretilmiştir. Kimi kullanıcılar, araçlarını ikinci el olarak satarken, potansiyel müşterileri üzerinde, ‘sıfır araç’ etkisi yaratabilmek adına, sıfır araç koku spreylerini sıkmaktadırlar. https://www.cimri.com/oto-asma- koku