Marka
Woodenbend
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
 • Sehpa kategorisinin şüphesiz dekorasyon denilince ilk akla gelen tamamlayıcı öğesi orta sehpalardır. Çoğunlukla oturma grupları ile birlikte kullanılan orta sehpaların seçimi, en az salon takımının seçimi kadar zorlayıcı ve özen isteyen bir süreçtir. Oturma gruplarının tamamlayıcısı olan orta sehpaların günümüzde birçok modelinin bulunması da seçimleri zorlaştırmaktadır. Siz de evinizin dekorasyonuna en uygun orta sehpa modellerini Cimri.com’dan, en ucuz fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

 • Orta Sehpa Seçimlerini Nasıl Yapmalısınız?

  Orta sehpalar, oturma gruplarının merkezini oluşturarak dekorasyonunuzu tamamlar. Bu noktada dikkat edilecek en önemli husus, oturma grubunuzun hoş özelliklerini ortaya çıkarabilecek bir orta sehpa modeli tercih etmektir. Orta sehpanızı seçerken, dar bir alanda kullanacaksanız cam orta sehpaları tercih edebilirsiniz. Cam görünümlü orta sehpalar, alanınızın daha geniş gözükmesini ve aynı zamanda zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Geniş mekanlarda ise, dikkatli bir şekilde dekor yaratılması gerektiğinden orta sehpanızın küçük kalmamasına özen göstermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kalan boşluklar gözünüzü rahatsız edebilir. Ancak dikkat edilmesi gerekilen önemli noktalardan biri de orta sehpanızın çok büyük olmamasıdır. Bu durumda da bulunduğunuz ortam kalabalıklaşacak ve bu da sizi rahatsız edebilecektir. Geniş bir alana seçeceğiniz orta sehpa modellerinden alçak ve geniş yüzeye sahip sehpaları tercih edebilirsiniz. Orta sehpanızı oturma grubunuzdan ayrı kullanacaksanız, oturma grubunuzun rengi ile uyumlu modelleri tercih etmeniz dekorasyonun tamamlanması açısından önemli olacaktır.

 • Orta Sehpa Dekorasyonu Nasıl Yapılmalıdır?

  Orta sehpaların dekorasyonu için dergilerde ya da internette birçok fikir bulunabilir. Fakat zevkinize uygun dekorasyonu tamamlamak yine sizin elinizdedir. Ancak, salonunuzun ya da oturma odanızın en göz alan öğesi orta sehpalar olacağından, seçimlerinizi yaparken evinizin genel dekorasyonuna da uyumlu olması gerekmektedir. Orta sehpanızda kullanabileceğiniz mumluklar ya da şamdanlar, sehpanıza hem modern hem de şık bir görünüm sağlayacaktır. Yine orta sehpanızda kullanabileceğiniz, berjerleriniz var ise aynı renkte olan vazolar ile daha hareketli bir görünüm elde etmeniz mümkün olacaktır. Orta sehpanızın üzerini çok doldurmak istemiyor, ama yine bir dekoratif süsleme istiyorsanız; büyük bir tabak ile hem şık hem de sade bir dekorasyon sağlayabilirsiniz.

  Siz de, orta sehpanızı yerleştireceğiniz odanıza en uygun modelleri; Sanal Mobilya, Woodenbend, Şule, 3A Mobilya ve Dekorister gibi markaların, yüzlerce sehpa modelleri içerisinden, en ucuz fiyat seçeneklerine ulaşabilir ve evinizin eksik parçasını hemen temin edebilirsiniz!