Okul Öncesi Resimli Kitaplar

En Ucuz Okul Öncesi Resimli Kitaplar Fiyatları

106 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Okul Öncesi Çocukların Eğitimi Nasıldır?

Çocukların okul öncesi dönemleri, okul hayatına hazırlık dönemleridir. Birçok çocuk okul öncesinde de anaokuluna giderek bu hazırlık dönemini, öğretmenler eşliğinde geçirir. Anaokulu çocuklarının eğitimleri genellikle oyun ağırlıklıdır. Okul öncesi çocuk kitapları, az yazılı bol resimli kitaplardır. Farklı kavramların tanınması ve gruplandırılması oyunlarla öğretilir. Örneğin, meyveler konusu işlenirken, meyve görsellerinin olduğu kitaplar ve meyveler çocuklara tanıtılır. Taşıtlar konusu işlenirken, taşıt resimlerinin olduğu kitaplar kullanılır. Okul öncesi çocuklar, bol bol resim çizerler bu da el kaslarını geliştirir. Boyama yaparlar. Okul öncesi çocukların boyama kitaplarında fazla detaylı resimler bulunmaz. Öğeler çok daha geniş, kolay boyanabilir şekilde tasarlanmıştır. En ucuz okul öncesi resimli hikaye kitaplarını cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Okul Öncesi Resimli Kitap Setleri Çocuk Gelişimine Nasıl Katkıda Bulunur?

Okul öncesi resimli çocuk kitaplarında, anlatılan hikaye sadece resimlere bakılarak anlaşılır şekilde hazırlanmıştır. Çok az ve büyük puntolarla yazılmış yazılar bulunabilir. Çocuk, keyif aldığı masal ve hikayeyi defalarca dinlemekten ve aynı kitabı karıştırmaktan keyif alır. Tekrarlayarak öğrenme bu şekilde gerçekleşir. Çocuklara kitapları sevdirmek için, anne babalarıyla birlikte incelemeleri faydalı olur. Ebeveyn kitabı okur, çocuk gözlemler, resimlere bakar. Okumaya çalışır, merak eder. Oluşan bu merak, okumayı öğrenme isteğini tetikler. Kitapları okurken sesine duygularını da katabilen ebeveynler, duygu tanımlamalarını ve nasıl ifade edildiğini de bu yolla çocuklarına öğretirler. Okul öncesi resimli çocuk kitapları, farklı büyüklük ve tasarımlarda olabilir. Hatta üzerinde düğmeler olan, basınca o sayfadaki sesleri çalan sesli kitaplar da vardır. Örneğin, sayfada eşek olduğunda, yan taraftaki düğmeye basınca eşek sesi duyulur. Böylece çocuk, hayvanları daha iyi tanımlar. En ucuz okul öncesi resimli kitapları cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyerek fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Okul Öncesi Resimli Kitapların Fiyatı Ne Kadardır?

En ucuz okul öncesi resimli kitapları, cimri.com sitesinde, çocuk kitapları kategorisi altında yer alan, okul öncesi resimli kitaplar sekmesine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Cimri.com, aradığınız ürünün satışını yapan sanal mağazaları gezerek, en ucuz alternatifleri bulmanıza yardımcı olur.