Kadınlar için bakımlı eller ve ayaklar çok önemlidir. Her zaman tırnakların ojeli, temiz ve bakımlı olması gereklidir. Bunun için piyasaya sürülen birçok ürün ve malzeme vardır. Golden Rose, Flormar, Pastel, China Glaze, Sally Hansen , Tarko, Navala gibi markaların tırnak süsleme ürünleri ve oje modellerini Cimri.comdan kendi zevkinize göre sipariş verebilirsiniz.

TIRNAK SÜSLEME NEDİR?

Eller ve ayaklar bir kadının ne kadar bakımlı ve süslü olduğunun göstergesidir. Bakımlı tırnakların daha renkli ve modern durması için de tırnak süsleme yapılır. Tırnak süsleme çeşitli desenlerin yapıştırıcı aracılığıyla tırnağa yapıştırılmasıdır. Birden fazla modelde desen vardır. Tırnakların daha şık bir hale gelmesi için kadınlar tarafından çokça tercih edilir. Tırnak süsleme bir sanat olarak kabul edilir. Çok fazla malzemeden oluşur. Yapışkanlar, Tırnak güçlendiriciler, Tırnak üstü yapıştırma setleri, Takma tırnaklar, Taşlı tırnak süsleri ve ojeler süsleme için kullanılan malzemelerden bir kısmıdır. Kendi zevk ve tercihlerinize göre süsleme ve tasarım yapabilirsiniz. Ojeler de bir sürü markanın çıkarttığı ürünlerdendir. Her renk tonu ojeyi bu kategoride bulabilirsiniz. Tırnak süsleme ürünleri ve oje fiyatları her bütçeye uygun şekilde fiyatlandırılmıştır.

TIRNAK SÜSLEME NASIL YAPILIR?

Uzun tırnaklar üzerinde çok daha güzel duran süsleme de dikkat edilecek noktalar vardır. Süsleme yapılacak tırnağın temiz ve bakımlı olması gerekir. Süslerin yapışkanlarının kurumamış olması gerekir. Öncelikle nasıl bir süsleme yapacağınızı planlamanız gereklidir. Daha sonra uzun tırnaklarınız üzerinde istediğiniz renk ve desenlerle süsleme yapabilirsiniz. Düğünlerde, özel günlerde tırnaklarınızı elbisenizin rengine uyumlu olarak süsleyebilirsiniz. Süsleme işiniz bittiğinde de süslemelerin bozulmaması için açık renkte bir ojenin sürülmesi gereklidir.

TIRNAK SÜSLEME NASIL ÇIKARTILIR?

Yapışkanlar aracılığıyla tırnaklarımıza takılan süslerin çıkarılması bazı durumlarda zor olabilir. Yapıştırıcı kuvvetliyse elimizle çıkarmamamız gereklidir. Bu gibi durumlarda tırnağınızı sıcak bir suda 15 dakika boyunca bırakmanız gereklidir. Bu işlem yapışkanın yumuşamasına neden olacaktır. Eğer kalın bir süsleme yaptıysanız, süslemeleri yumuşattıktan sonra cımbız yardımıyla çekebilirsiniz. Kopartmamaya dikkat etmek önemlidir. Ojeler de aseton isimli kimyasal temizleyici maddesiyle çıkartılır. Takma tırnaklarında sıcak suda bekletilmesi gereklidir. Diğer süsleme ürünleri de aynı şekilde çıkartılabilir. Tüm bu ürünleri en uygun fiyat garantisiyle Cimri.com da bulabilirsiniz.