Oje çıkarıcılar aseton çeşitleri, bayanların ellerindeki ojelerin sağlıklı bir şekilde çıkmasını sağlar. Aseton, ojesinin rengini sık sık değiştirmek isteyen bir kadın için olmazsa olmazlardandır. Eğer kullandığınız asetonu değiştirmek ya da yeni bir oje çıkarıcı çeşidi satın almak istiyorsanız, Cimri.com’da sizi çok sayıda marka ve model ile bir araya getiriyoruz. Siz de Golden Rose, Parmex, Sally Hansen, Mavala gibi markaların en ucuz aseton çeşitlerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Aseton Ne İşe Yarar?

Asetonun diğer ismi oje çıkarıcıdır. Asetonu gerektiğinde kullanarak ojelerinizi çıkarabilir ve tırnaklarınızı dinlendirebilir ya da yeni bir oje sürebilirsiniz. Tırnakta uzun süre kalan oje aşınır ve bakımsız bir görünüme neden olur. Bu yüzden çıkmaya başlayan ojenin hemen çıkarılması gereklidir. Bununla birlikte ojenin çok uzun süre çıkarılmaması, tırnağın hava ile temasını keser ve tırnaklarınızın sağlığının bozulmasına neden olur. Oje çıkarıcılar aseton çeşitleri de tırnağınızdaki ojeyi istediğiniz an çıkarabilmenize yarar.

Aseton Çeşitleri Nelerdir?

Asetonunuzu seçerken tırnak yapınıza uygun çeşidi seçmeniz daha faydalı olacaktır. E vitaminli oje çıkarıcılar, özellikle hassas ve çabuk kırılan tırnaklar için idealdir. E vitaminli oje çıkarıcı çeşitleri tırnaklarınızın kırılmasını engeller ve böylelikle canlı, uzun ve parlak tırnaklara sahip olabilirsiniz. İçeriğinde hem E vitamini hem de gliserin olan aseton çeşitleri ojenizi çıkarken tırnaklarınızı nemlendirir ve besler.

Oje çıkarıcılar aseton çeşitleri birbirlerinden farklı yapılarda üretilmişlerdir. Sıvı formda ya da cam kavanoz içindeki bir sünger yapısında olabilirler. Eğer sıvı aseton kullanacaksanız, bir de pamuğa ihtiyacınız vardır. Pamuğun üzerine gereken miktarda aseton sürerek ojelerinizi çıkarma işlemine başlayabilirsiniz. Cam kavanoz içindeki sünger yapılı asetonda ise harici bir malzemeye ihtiyacınız olmaz. Tırnağınızı basitçe süngerin içine batırıp döndürerek ojenizi hızlı bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Aseton Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Aseton fiyatları markaya ve modele göre değişiklik gösterir. Cimri.com’da sizin için bir araya getirdiğimiz oje çıkarıcı ve asetonların fiyatları 1-45 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ürün karşılaştırma aracını kullanarak ihtiyacınız olan oje çıkarıcıyı bulabilir, fiyat alarmı aracını kullanarak da istediğiniz ürünün fiyatı düştüğünde hemen haberdar olabilirsiniz.