Nusta Design Ofis Taburesi

En Ucuz Nusta Design Ofis Taburesi Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Nusta Design
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Küçük mutfaklardan muayenehanelere, dişçilerden kreşlere kadar birçok yerde kullanılan ofis tabure çeşitleri, ergonomik ve işlevsel yapısıyla tercih sebebidir. Tekerlekli modeller ofis içerisinde kolay hareket etmeye imkân tanıması sebebiyle çok sevilirler. Siz de ofisinize veya evinize yeni bir ofis taburesi almak istiyorsanız, Bürocci gibi markaların üretimi olan modelleri, en ucuz fiyat avantajlarıyla Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Ofis Taburesi Nedir?

Kolsuz ve sırt yaslanma kısmı olmadan, farklı malzemelerden üretilen, işlevsel ofis mobilyası çeşitlerine; ofis taburesi denir. Birçok ofiste misafir ağırlamak ve kişisel kullanım amacıyla diğer mobilyalarla uyumlu olarak tercih edilen ofis tabureleri, dar alanlarda kullanıma da uygundur. Ofis tabureleri genellikle 35 cm boyunda üretilir ve boy ayarlama aparatı ile 50 cm’e kadar yükseltilebilirler. Ofis taburesi çeşitleri; kırmızı, beyaz, siyah gibi ana renklerin yanında pembe, mavi, mor, sarı gibi birçok canlı renk seçeneğiyle, farklı ofis konseptlerine uygun şekilde üretilmektedir.

Ofis Taburesi Çeşitleri Nelerdir?

Tabureler; tekerlekli ve tekerleksiz modellerinin yanı sıra, ayak aksamının malzemesinden de çeşitlendirilirler. Metal ayaklı ofis taburesi; sağlam aksamları ve boy ayarlama aparatı ile işlevsel bir yapıya sahiptir. Plastik ayaklı ofis tabureleri; ev, ofis, eğlence merkezleri, kreşler gibi çok farklı ortamlarda öne çıkan modellerdir. Tekerlekli ofis tabureleri; hareket kolaylığı sayesinde son yılların en çok tercih edilen çeşitlerindendir.

Ofislerde ya da evlerde kısa molalarda ayakları dinlendirmekteki büyük yardımcılar olan ofis ayak uzatma taburesi çeşitleri, sağlam malzemeleri ile uzun yıllar kullanıma uygun olarak imal edilmektedir. Özellikle dar alanlarda fazla yer işgal etmemesi ve masanın altına rahatça sürülmesi ile çok tercih edilen bu ofis mobilyası çeşidi, paslanmaz çelikten üretilen modelleri ile oldukça estetiktir.

Amortisörlü yapıları, süngerli üst yüzeyleri ve sağlam kaplamalı aksamları ile rengârenk çeşitleri bulunan tabureler arasından seçim yaparken kaliteli malzemeden üretilmesine dikkat etmelisiniz. Ofis masanızla en uyumlu renkleri seçmeniz; odanızın şıklığını tamamlayacak ve ofisinize yepyeni bir hava katacaktır. 360 derece döner yapıda, kaliteli süngerli ve metal şase sağlamlığı ile öne çıkan modeller tercihlerinizde önceliğiniz olmalıdır.