Ülgüdür Ofis Komidini

En Ucuz Ülgüdür Ofis Komidini Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Ülgüdür
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Ofis Komodinleri Nasıl Kullanılır?

Genellikle çalışan masalarının yanlarına ve altlarına konulan ofis komodinlerinin üst kısmı, sehba, çekmeceleri ve kapaklı dolapları ise, evrak, belge ve dosyalar muhafaza etmek için kullanılır. Keson şeklinde olan modellerin, ayakları tekerleklidir ve bu sayede, yerleri değiştirileceği zaman kolaylıkla çekilebilir. Ayrıca yerlerini değiştirirken, zemini de çizmez. Sabit ayaklı olan komodinler ise, kesonlara göre biraz daha şık tasarımlı olabilirler. Bekleme salonlarına, masa altlarından çok, ofislerde görünür yerlere konulabilirler. Üzerlerine dekoratif süsler veya dergiler, sektörel yayınlar da konulabilir. Beyaz, siyah gibi çeşitli renklerde olabileceği gibi, ağaç görünümünde veya ahşap olan komodinler de vardır. Ofisin dekoruna, tarzına göre seçim yapılabilir. Ahşap kaplama olarak genellikle, akçaağaç ve ceviz ürünler tercih edilir. Woodenbend marka en uygun fiyatlı ofis komodinlerini, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Ofis Komodini Modelleri Nelerdir?

Ofis mobilyaları arasında en çok kullanılan ürünler arasında kesonlar ve komodinler gelir. Bu ürünler, ihtiyaca göre farklı ebatlarda ve özelliklerde üretilebilirler. İki veya üç çekmeceli kesonlar en çok kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin genellikle üst çekmeceleri anahtarlı şekildedir. Böylece özel ve kişisel eşyalar, kıymetli evraklar, anahtarı bölümde muhafaza edilebilir. Üst kısmı çekmeceli, alt kısmı kapaklı şekilde olan komodinler de vardır. Alt kısma daha geniş dosya ve eşyalar konulabilirken üst kısmı normal çekmece olarak kullanılır. Çekmeceler, kolay açılıp kapanabilen raylı sistemle üretilmişlerdir. Bu sayede uzun süre sağlam şekilde kullanılabilirler. Komodinlerin üzeri, süs eşyaları konulmak için kullanılabileceği gibi, telefon, yazıcı, broşür gibi eşyaların konulması için de kullanılabilir. Geniş üst bölümü olan modeller, bu tip kullanım için daha uygun olmaktadır. Bu ürünler, hem çevrede dağınık halde duran eşyaların toparlanmasını sağlarken hem de ofis içerisinde şık bir görüntü oluşturur.

Ofis Komodini Fiyatları Ne Kadardır?

En uygun fiyatlı ofis komodinlerini, cimri.com sitesinde, ofis masa ve sehpaları kategorisi altında yer alan, ofis komodini sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız komodini en ucuz şekilde bulmanıza yardımcı olur. Hem zamandan hem de maliyetten kazanmanızı sağlar.