/ofis-kesonu

Adore markalı ofis kesonları en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Kesonlar, genellikle ofislerde kullanılır. Çalışan masalarının yanlarına veya altlarına konular. Üzeri sehpa gibi, çekmeceleri ise evrak ve belgelerin muhafaza edilmesinde kullanılır. Altında tekerlek bulunur. Tekerlekleri sayesinde yer döşemesine zarar vermeden, kolaylıkla yerleri değiştirilebilir. 3 çekmeceli keson, en sık kullanılan modeldir. Beyaz, siyah veya ağaç görünümlü kaplamalı keson modelleri vardır. Akçaağaç ve ceviz en sık kullanılan keson kaplamalarıdır. Genellikle ofis mobilyalarıyla birlikte, mobilyalara uygun kaplamalı modeller tercih edilerek satın alınır. Keson ve etajer farkı, kesonun ofis kullanımına uygun şekilde, tekerlekli olarak üretilmiş olmasıdır.

Ofis kesonu modelleri nelerdir?

Ofis mobilyaları keson modelleri, farklı kullanım çeşitleri düşünülerek, çeşitli modellerde üretilmişleridir. Kullanım alanının genişliğine ve ölçüsüne göre, dar uzun ve çok çekmeceli, kısa geniş ve az çekmeceli, çok çekmeceli geniş ve uzun olmak üzere çeşitli ölçülerde kesonlar vardır. Büyük ve çok çekmeceli olanlarına keson dolap da denmektedir. Tamamen dolap formunda olanları da vardır. Ofis tasarımına göre metal kesonlar da tercih edilebilir. Bu mobilyaların genelde anahtarlı bir çekmeceleri vardır. Anahtarlı çekmece, bazı evrakların veya çalışana ait özel eşyaların güvenle muhafaza edilmesini sağlar. Tamamen çekmecelerden oluşan veya üst kısmı çekmeceli, alt kısmı kapaklı dolap biçiminde olan modeller de vardır. Çekmece genişlikleri de farklı olabilir. Örneğin, üstte ince bir çekmece, altta ise daha büyük malzemeleri koymak için geniş bir çekmece bulunabilir. Çekmeceleri raylı bir sistemle çok rahat açılıp kapanabilecek şekildedir. Böylece, sıklıkla açılıp kapandığında kolay deforme olmaz. Geniş olan modellerin üzerine printer, fotokopi gibi makineler de konulabilir. Kesonlar, çalışma alanında bulunan evrakların ve bazı gereçlerin toparlanmasında büyük yarar sağlarlar.

Ucuz keson nereden bulunur?

Ofis için uygun fiyatlı ofis kesonu araştırıyorsanız, cimri.com sitesinde, ofis dolapları kategorisinde bulunan, ofis kesonu sekmesi tıklayabilir, ürünleri listeleyerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Cimri.com aradığınız ofis kesonunun satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en ucuz kesonları tek tıkla ekranınıza getirir. https://www.cimri.com/ofis-kesonu