Nobel Ofis Etajeri

En Ucuz Nobel Ofis Etajeri Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Nobel
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Ofislerde kullanılan, ofis kesonu, kilitli ofis dolapları, ofis televizyon sehpası, masa ve sandalyesi, askılıkları, bekleme koltukları, resepsiyon karşılama masası, ofis komodini gibi birçok farklı ofis mobilyası vardır. Bunlardan biri de ofis etajerleridir. Bu ürünler çalışma masası olarak kullanılabilecekleri gibi, çalışma masasının yanında veya altında yardımcı masa olarak da kullanılabilirler.

  Ofis Etajeri Nerelerde Kullanılır?

  Bu ürünler, en sık kullanılan ve neredeyse her ofiste bulunan ofis mobilyalarındandır. Hem verimli kullanımı açısından hem de görsel olarak birçok kişi tarafından tercih edilirler. Bazı ofis etajerleri, masa formunda olup, bir tarafları kapalı diğer tarafları ise açık şekilde yapılmışlardır. Böylece, oturan kişinin nasıl oturduğu görünmez, çünkü masanın altı karşıdan bakılınca görülmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu özellik, masayı kullanan kişiye hareket kolaylığı sağlar. Özellikle müşteri sirkülasyonunun yoğun olduğu ofislerde bayan çalışanlar için oldukça avantajlıdır. Çekmeceli, bölmeli ve kapaklı olan etajerler, çalışma masalarının yanına konulur. Böylece, masanın üzerinde durması gerekmeyen, fakat yeri geldiği zaman lazım da olan fazla evrak ve eşyaları etajerin çekmecelerine koyabilirsiniz. Hatta bazı geniş özellikli ve yüksek etajerlerin üzerine printer, fotokopi makinesi de konulabilmektedir. Renk olarak genellikle ahşap kaplama, metal veya ahşap bacaklı, beyaz veya siyah olurlar. Ofisin dekorasyon rengine göre renk seçimi yapılabilir. Ahşap kaplama ürünler, açıktan koyuya kadar pek çok tonda renk seçeneği sunabilmektedir. Hem ahşap hem de renkli olan geçişli modeller de vardır. Ofis mobilyalarınızla uyumlu, en uygun fiyatlı ofis etajer modellerini, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

  Ofis Etajeri Fiyatları Ne Kadardır?

  Bu ürünlerin fiyatları, ürünün markasına, ölçülerine ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Nobel ve Kenyap marka en ucuz ofis etajer modellerini, cimri.com sitesinde, ofis masa ve sehpaları kategorisi altında yer alan, ofis etajeri sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız en ucuz ofis masa ve sehpalarının satışını yapan sanal mağazaları sizin için gezer ve en uygun fiyatlı ofis mobilyalarını bulmanıza yardımcı olur. Cimri.com böylece hem zamanınızı hem de cüzdanınızı korumanıza destek olur.