OFİS ÇALIŞMA MASASI NEDİR?

Ofis çalışma masaları, ofis odalarının ölçülerine, çalışma tipine göre seçilir. Eşzamanlı olarak dosyalar, evraklar, bilgisayar, yazıcı ile çalışılıyorsa, çalışan verimliliği adına, tüm bunları tek bir masa üzerinde bulabileceği ‘L’ ofis çalışma masaları tercih edilir. Tek bir uzanma ile istediği evrak ve belgeye erişebilir olmak, yoğun çalışma temposu olanlara zaman kazandırır. Ayrıca, yazıcı da sıklıkla kullanılıyorsa, çalışma alanının hemen yan tarafında konumlandırılması işleri kolaylaştırır. Bunun için çeşitli ofis çalışma masası aksesuarları incelenebilir. Genellikle, muhasebe, finans gibi evrak yoğun çalışma yapanlar, geniş ofis çalışma masalarını tercih ederler. Masaların ‘L’ biçimli olması da alandan tasarruf sağlar, masa üzerindekilere erişimi kolaylaştırır. Çalışma alanı içinde fazla evrak kullanılmıyorsa daha küçük ofis çalıma masaları tercih edilebilir. Ofis çalışma masalarının bazılarının, ön alt bölümü kapalıdır. Masanın karşısında oturan kişi, masada oturan kişinin sadece belden yukarısını görür, ayak ve bacaklar görünmez. Kimileri, alt bölümü kapalı çalışma masaları ile daha rahat çalışır. Ancak, gün içinde yoğun müşteri trafiği olan işletmeler genellikle altı açık ofis çalışma masalarını tercih ederler. Satış danışmanının olabildiğince görünür olması, müşteri güvenini kazanma konusunda daha etkili olur. Ofis çalışma masalarının düzenlenmesi, ofis içindeki alanın büyüklüğüne ve çalışma tarzına bağlı olarak yapılır. En az yer kaplayarak, en yüksek verimi alacak şekilde düzenleme yapılır. Açık ofis, bireysel ofis odaları, yönetici odaları için farklı dolap ve masa alternatifleri kullanılabilir.

Ofis çalışma masası takımları nereden alınır?

Ofisinize çalışma masası takımları almayı planlıyorsanız, cimri.com sitesini ziyaret ederek en uygun fiyatlı alternatifleri inceleyebilirsiniz. Adore, Kenyap, Konfor marka ofis çalışma masaları, çeşitli model ve renk alternatifleri ile sitede yer almaktadır. Cimri.com sitesinin bir diğer avantajı ise ‘fiyat alarmları’ butonunun kullanılabilir olmasıdır. Beğendiğiniz ürün üzerindeki fiyat alarmı özelliğini etkinleştirdiğinizde, indirimler, fırsatlar, fiyat hareketleri olması durumunda, sistem sizi bilgilendirir.

Ofis çalışma masası fiyatları ne kadardır?

Ofis çalışma masalarının fiyatları, marka, model, masanın yapıldığı malzeme, ürün özellikleri gibi kriterlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Beğendiğiniz markanın, en uygun fiyatlı olarak nerede satıldığını merak ediyorsanız, cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.