Elitte Fit Nevresim Takımı

En Ucuz Elitte Fit Nevresim Takımı Fiyatları

14 ürün gösteriliyor.
Markalar
Marka
Elitte Fit
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
 • Yatak odası tekstili kategorisinin vazgeçilmezi nevresim takımları pek çok çeşidi ile günümüzde bulunmaktadır. Nevresim takımları yastık, çarşaf ve son olarak yorganınızı kapladığınız tekstil ürünlerinin tümüdür. Nevresim takımların birçok çeşidi, deseni ve kalitesi bulunmaktadır. Siz de Cimri’de, odanıza ve yatağınızın boyutuna en uygun nevresim takımları modellerine hızlıca ulaşabilir, Taç, Cotton Box, Altınbaşak ve Baysal gibi markaların en ucuz nevresim takımı modellerine kolayca sahip olabilirsiniz.

 • Nevresim Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Nevresim takımlarınızı seçmeden önce; nevresim takımınızın kalitesinin nasıl belirlendiğini bilmenizde fayda olacaktır. Nevresimler; ipliğin cinsi ve dokuma sıklığına göre sınıflandırılmaktadır. Pamuk iplikli nevresim takımı modelleri, cildinizin nefes almasını sağladığından daha çok tercih edilmektedir. Yaz aylarında nemi çabuk emen kumaşları tercij etmeniz, vücut terini daha kolay emmesinden dolayı size rahatsızlık yaşatmayacaktır. Nevresim takımınızı belirlerken yatak ölçülerini de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Tek kişilik ya da çift kişilik nevresim takımı modellerini de Cimri’de kolayca bulabilirsiniz. Standart nevresim takımı ölçüleri ise; tek kişilik nevresim takımı 160*220 iken, çift kişilik nevresim takımı ölçüsü 200*220’dir.

 • Pamuk Kumaşlardan Oluşan Nevresim Takımlarını Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Pamuk kumaşlı nevresim takımlarını sıcak suda yıkamamanız gerekmektedir. Sıcak suda yıkanan pamuk kumaşlar, kolayca çekebilir. Nevresim takımlarınızı yıkarken ters çevirmeniz, renk çıkaran başka giysiler ile de makineye koymamanız gerekmektedir. Yumuşatıcı kullanarak, pamuk nevresim takımlarınızın yumuşacık olmasını sağlayabilirsiniz. Pamuk nevresim takımlarının kullanmadığınız zamanlarda da, havadar bir ortamda saklanması ve sık sık havalandırılması önemli olacaktır.

  Kaliteli Bir Uyku İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Yaşamınızın çoğunu yatağınızda geçireceğinizi ve kaliteli bir uykunun hayatınızda büyük önem taşımaktadır. Kaliteli bir uykunun da en önemli etkenlerinden biri nevresim takımlarıdır. Kaliteli uyku uyumak için yatak odasının ideal sıcaklığının 18 derece olmasıdır. Bu ısı vücudunuzun uykuya geçiş sürecini hızlandıracaktır. Kendinize en uygun ve en rahat yastığı ve nevresim takımını seçmeniz de uyku sırasındaki rahatlığınızı sağlayacaktır. Kaliteli bir uyku uyuyabilmek için özellikle nefes almanızı zorlaştırmayacak pozisyonlarda uyumaya dikkat etmelisiniz. Dilediğiniz desen, renk, kumaş ve ölçülerde bulabileceğiniz en uygun nevresim takımı modellerine, Cimri.com’dan kolayca ulaşabilir ve en ucuz nevresim takımlarına hızlıca sahip olabilirsiniz!