Gravel Mutfak Önlüğü

En Ucuz Gravel Mutfak Önlüğü Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Gravel
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Yemek yapmak çoğu insan için bir zorunluluktan ziyade hobidir. Mutfağa girip saatlerce zaman geçirip rahatlayan insanlar çok fazladır. Yemek yapmanın güzel taraflarının yanında üstümüzün kirlenmesi gibi bir durum da vardır. Üstümüzün kirlenmemesi için de mutfak önlüğünü tercih etmeliyiz. Gravel, Vigar, Mutfak Stilim, Marvella gibi markaların mutfak önlüğü modellerini Cimri.com da görebilirsiniz.

  MUTFAK ÖNLÜĞÜ NEDİR?

  Mutfak önlüğü, sizin mutfakta çalışırken üstünüze yemek parçalarının gelmesini engelleyen bir üründür. Mutfakta daha rahat yemek yapabilmenizi sağlar. Yemek yapmadan önce takılırsa üstünüzde hiçbir leke olmaz. Kadınlar ve erkeklere göre modeller bulunmaktadır. Önlükler boyundan ve belden bağlamayla vücudunuza göre sizi sarar. Zevk ve tercihinize göre birden çok model ve renkte ürün vardır. Bazı modeller elbise tarzında etekli olurken bazıları ise çok sade düz baskılı bir kumaştan tasarlanmıştır. Tül ve taş gibi malzemeler bu modellerde çok fazla kullanılır. Bazılarında da ön tarafında yazılar ve şekiller vardır. Önlüklerin ön taraflarından cep bulunur. Bu cebe telefonunuzu ya da o an yanınızda bulundurmanız gereken bir şeyi koyabilirsiniz. Mutfak önlük setleri ise genelde üç parçadan oluşur. Önlük, bir çift eldiven ve şapka. Setlerde ürünlerin hepsi tek bir kumaştan üretilmiştir. Bir diğer model ise yarım önlüktür. Bu durumda boyundan yerine sadece bel kısmından bağlama bulunur. Mutfak önlüğünün yapıldığı kumaş modelden modele farklılık gösterir. Kumaşın leke tutmaz olması önemlidir. Bahsedilen ürünleri en uygun fiyata Cimri.com'dan bulabilirsiniz.

  MUTFAK ÖNLÜĞÜ NASIL TAKILIR?

  Önlüğün iki bağlama kısmı bulunur. İlkini başımızdan boynumuza geçiririz. Diğerini de belimize göre bağlarız. Yarım şekilde olan önlüklerde ise sadece belden bağlama kısmı bulunur.

  MUTFAK ÖNLÜĞÜ NASIL TEMİZLENİR?

  Yemek yaparken kıyafetimizin kirlenme oranı fazladır. Bu yüzden önlük takarız. Fakat önlüklerinde haftada bir temizlenmesi gereklidir. Yemek lekelerinin olması temizlenmesini bir tık zorlaştırabilmektedir. Yağ, salça gibi ürünlerin çıkması zordur. Bunda kaynaklı olarak önlüğün çamaşır makinesinde 40 derecelik bir programa atılması gereklidir. Makinenize uygun deterjanla birlikte lekelerin çıkacağı tahmin edilir. Cimri.com'da mutfak önlüğü kategorisinden tüm modellere bakıp kendinize uygun modeli tercih edebilirsiniz.