YastıkMinder Mutfak Eldiveni

En Ucuz YastıkMinder Mutfak Eldiveni Fiyatları

22 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
YastıkMinder
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Schotch Bride, Parex, Vileda ve Gravel marka mutfak eldivenlerini, en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Fırın eldiveni / fırın tutacağı olarak da bilinen mutfakta çalışırken ellerimizi sıcaktan, yanmaktan, yaralanmaktan koruyan eldiven türüdür. Genellikle mutfak eldiveni modelleri kumaştan yapılmakla beraber, silikon ve çelikten yapılmış modelleri de bulunmaktadır. Genellikle baş parmak ayrı ve diğer 4 parmak ayrı yere geçirilerek imal edilen fırın eldivenleri fırında kullanımı ile elleri koruyan mutfak malzemelerinden biridir. Özellikle sıcak yemeklerin fırından çıkartılması sırasında, tepsinin kenarları bu eldivenlerle tutulur. Mutfak önlüğü ve tutacağı ile genellikle set olarak imal edilen mutfak eldiveni tek olarak da satılmaktadır.

Mutfak eldiveni çeşitleri nelerdir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi en çok tercih edilen modeli kumaştan yapılan baş parmağı ayrı, diğer dört parmağı ayrı kavrayan 2 parmaklı eldivenlerdir. İçinde bulunan süngeri ile ısının ellere ulaşmasını engellerler. Silikon eldivenlerde de genellikle yukarıdaki gibi iki parmak vardır ancak bu tarz eldivenler genellikle ördek ağzı şeklinde altlı üstlü kullanılmaktadır. Çelik eldiven ise bildiğimiz eldivenler gibi olup 5 parmağın kendisine ait olan yerlere girmesi ile kullanılır. Yanmaz çelik fırın eldivenleri, mutfakta yaralanmaları, kesilmeleri engellerler. Çeşitli renk, desen ve figürlerle donatılmış biçimde imal edilirler. Cupcake mutfak eldiveni, baykuşlu, desenli, kelebekli, kedili, simli, kalpli gibi birçok farklı figürde eldivenler vardır. Bunların yanında, daha çok bulaşık yıkarken ellerin korunması amacıyla kullanılan kullan at eldivenler de vardır. Kalabalık aileler ve sık bulaşık yıkanan evlerde, ellerin su ve bulaşık deterjanıyla sık temas etmesi, birtakım alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebildiği gibi, manikür ve ojenin kolaylıkla bozulması, cildin kuruması ve çatlamasına da neden olabilir. Bulaşık yıkarken kullanılan ince lastik bulaşık eldivenleri bu sorunları engellemektedir. Bayanlar, fırın ve bulaşık eldivenlerini seçerken, zevk ve tercihlerine göre seçim yaparlar.

Yanmaz fırın eldiveni fiyatları ne kadardır? Mutfak eldivenleri en ucuz nereden temin edilir?

En ucuz fırın eldivenini, cimri.com sitesinde, mutfak tekstili kategorisi altında bulunan, mutfak eldiveni sekmesinden görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

https://www.cimri.com/mutfak-eldiveni