Müzik ve ses sitemleri kategorisinde bulunan MP3 Çalar ve iPod, farklı bellekler ve farklı ana bellek türlerine sahiptir. MP3 Çalarlar dilediğiniz her yerde size müzik dinleme imkanını sağlamaktadır. Cimri.com’da Apple, Goldmaster, Sony, Philips ve Powerway gibi onlarca markanın içerisinden size en uygun MP3 çalar modellerine ulaşabilir ve en ucuz fiyat seçenekleri ile dilediğiniz MP3 çalara kolayca sahip olabilir ve hemen müzik dinlemeye başlayabilirsiniz.

  • MP3 Çalar alırken nelere dikkat edilmelidir?

    MP3 Çalar alırken dikkat edilmesi gerekilen en önemli konulardan birisi alacağınız MP3 Çaların kapasitesini belirlemektedir. MP3 Çalarınıza ne kadar şarkı yükleyeceğinize karar vererek kapasitesine de kolaylıkla karar verebilirsiniz. Ortalama bir şarkının beş megabyte yer kapladığını düşünürseniz, bu doğrultuda bir karar verebilirsiniz. Eğer MP3 çalarınızda bütün arşivinizi tutmak istiyorsanız o kapasiteye sahip bir MP3 çalar modelini tercih etmeniz gerekmektedir. MP3 çalar alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise çalma süreleridir. Çalma süreleri MP3 çalarınız ile aralıksız olarak kaç saat boyunca müzik dinleyebileceğiniz belirtmektedir. Bu süreyi genel olarak hesaplarken MP3 çalarınızın bataryasına ve boyutlarına özen göstermelisiniz. Uzun süreli müzik dinlemeyi düşünüyorsanız alacağınız MP3 çaların küçük ve hafif olmasını beklemek yerine daha büyük modelleri tercih etmeniz gerekmektedir. Bunun nedeni MP3 çalarlar ne kadar küçülürse çalma süreleri de azalmaktadır. MP3 çaları gün içerisinde ne kadar kullanacağınızı göz önünde bulundurmalı ve ona göre en doğru seçimi yapmalısınız. MP3 çalar tercihlerinizde dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur ise şarj olma şekli ve bataryasıdır. Alacağınız MP3 çaların şarj edilebilir olmasına dikkat etmeniz daha uzun ömürlü ve efektif kullanımı da beraberinde getirecektir. MP3 çalarlarınızın aynı zamanda kolay şarj edilebilir olması da oldukça önemlidir. USB ile şarj edilebilir olması dilediğiniz her yerde MP3 çalarınızı şarj edebilmenizi sağlamaktadır. Müzik formatı desteği de MP3 çalarınızı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer etkendir. Günümüzde MP3 çalarlar pek çok formatı desteklemektedir. Ancak genel olarak MP3 çalarlarda kullanılan her zaman MP3 formatıdır. Son olarak özen göstermeniz nokta MP3 çalarınızın taşınabilir ve rahat bir kullanıma sahip olmasıdır.

    Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun MP3 çalar modellerine Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz fiyat seçenekleri ile kolayca sahip olabilirsiniz.