track source
track source
track source
Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar modelleri ve Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Scoyco, Suomy, Clover. 3 adet Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar markası:

En Çok İncelenen Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
3 Ağustos 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 36 Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar modeli içerisinde en ucuz Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar fiyatı 16.76 TL iken, en yüksek Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar fiyatı 2826.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 3 Ağustos 2021 tarihinde ortalama Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar fiyatı ise 143.2 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Motorsiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarlar modeli:
Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Motosiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarı

Motosiklet koruma ekipmanları, motosiklet kullanırken dış etkenlere karşı motosiklet sürücüsünü maksimum seviyede koruması için tasarlanmıştır. Motorsiklet kullanıcıları, sürüş anındaki konforlarını ve güvenliklerini en üst seviyede tutacak şekilde motorsiklet sürücü aksesuarlarını kullanırlar. Motosiklet sürücüleri, dışarıdan gelebilecek her türlü dış etkenlere karşı her an savunmasız durumda olabilir. Bu gibi durumları en az hasarla veya hasarsız atlatabilmek için, motorsiklet sürücü aksesuarlarını daima kullanmaları gerekir. Motosiklet sürücülerinin en hayati aksesuarları arasında kask bulunur. Kask kullanımı, zorunlu trafik kurallarına uyma kuralı ile belirlenmiştir. Motosiklet sürücüsünün bir diğer önemli aksesuarı ise; motosiklet sürücülerine özel üretilen ürünler arasında yer alan monttur. Yağmur, rüzgar, soğuk, sıcak gibi dış etkenlerden koruma amacıyla birçok motosiklet sürücü aksesuarı tasarlanmıştır. Motosiklet sürücü aksesuarları arasında yer alan kask ve mont dışında; eldiven, dizlik ve motosiklet ayakkabısı yer alır. Tüm motor kullanan kullanıcılara özel birçok ekipman çeşidi bulunur.

Motosiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarı Modelleri ve Özellikleri

Motosiklet sürücü ekipmanları yazlık, kışlık ve dört mevsim olarak üçe ayrılır. Hızlı veya yavaş kullanım esnasında, sürücü tamamıyla açıkta olduğu için, kullandığı ekipmanlara dikkat etmelidir. Doğru kask seçimi ve kullanımı hayati önem taşır. Kask seçimi yapılırken kafa ölçüsüne ve kullanılan motosiklet oturuş pozisyonuna uygun bir kask seçimi yapılmalıdır. Tercih edilen kask modelinin yaz ve kış aylarına uygun olan bir kas modeli seçimi yapılmalıdır. Kaskın; kışın buğu yapmaması, yazın ise terleme yapmaması ve nefes alışverişini engellememesi doğru hava sirkülasyonunu sağlayacak şekilde olması gerekir. Pinlock, kaskların kış aylarında ön camının buğu yapması için üretilen ürünler arasında yer alır. Motosiklet sürücüleri mont modelleri arasından seçim yaparken, hava şartlarına uygun bir mont modeli seçmelidir. Yaz aylarında tercih edilen mont modelinin fileli, ön taraftan giren havayı arka taraftan çıkarabilmesi, hava sirkülasyonunu doğru şekilde sağlayabilmesi önemlidir. Kış aylarında giyilecek montların su ve rüzgar geçirmez özelliğe sahip olması, sürücü için sağlıklı ve konforlu bir sürüş sağlar. Motosiklet mont modellerine özel omuz, dirsek, ve sırtta olmak üzere beş adet koruma bulunur. Eldiven, motosiklet sürücülerinin güvenli ve konforlu bir şekilde sürüşlerini devam ettirebilmeleri için kullanmaları gereken önemli aksesuarlar arasında yer alır. Eldiven modelleri arasında yer alan yazlık eldivenler; delikli olması sayesinde hava alabilen aynı zamanda koruyucu özelliklere de sahiptir. Kış ayları için tercih edilecek eldivenler ise; soğuk hava ve yağmur geçirmeyen ayrıca koruma bölgeleri de olan modeller arasında bulunur. Motosiklet dizliği bir kaza anında, sürücünün en fazla darbe alacağı bölge olan dizlerini koruma amacıyla üretilen ürünler arasında yer alır. Motosiklet ayakkabısı kaza anında veya motorun sürücünün üzerine düşmesi sonucu, ayakta oluşan hasarları minimuma indirmek için tercih edilir. Motosiklet sürücüsünün arkasında artçısı varken, güvenli ve konforlu seyahat etmesini sağlayan iki adet aksesuar bulunur. Aksesuarlar arasında yer alan; artçı olan kişinin ayaklarının sabit kalmasını ve sürüş esnasında motorun dengesinin bozulmasını engelleyen motosiklet pegleri bulunur. Diğer aksesuar ise artçının sırtını dayayıp, ağırlığını sürücüye vermesini engelleyen motosiklet sürücü sırt dayama aksesuarıdır. 

Motosiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarı Fiyatları

Motosiklet sürücülerini koruyan motosiklet koruyucu ekipmanlar, olası hayati tehlikeleri önlemek amacıyla özel olarak tasarlanır ve üretilir. Sürücüleri koruyan ekipman ve aksesuarlar; boyutlarına, kalitesine, kumaşlarının cinsine ve fonksiyonlarına göre fiyat olarak değişkenlik gösterir. Motosiklet koruyucu montlarının fiyatları da kışlık, yazlık ve dört mevsim olarak değişkenlik gösterebilir. Kışlık montların, yazlık montlardan daha yüksek olmasının sebebi daha fazla koruma katmanına sahip olması ve su geçirmez özellikteki kumaşların kullanılmasından dolayıdır. Motosiklet sürücüsünün daha rahat giyip çıkarmasını sağlayan tasarımdaki bir mont ile standart kalıptaki bir mont arasında fiyat farklılıkları olabilir. Botların ayakkabıya göre daha dayanıklı ve koruyucu olması fiyatını etkileyen faktörler arasında yer alır. Motosiklet sürücüsü koruyucu botları, koruyucu ayakkabılara göre daha yüksek fiyatlarda olabilir. Üretiminde deri materyal kullanılan ürünler diğer kumaş türlerinden üretilen motosiklet sürücü koruyucu aksesuarlarına kıyasla daha yüksektir. Bunun sebebi deri materyal ile üretilen aksesuarların daha koruyucu ve daha sağlam olmasından dolayıdır. 

Motosiklet Sürücü Koruyucu Aksesuarı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Motosiklet sürücü koruyucu aksesuarı satın alırken; beden ölçüsü, kullanıldığı yerin iklimi ve motosikletin oturma pozisyonu dikkate alınarak seçim yapılmalıdır. Yazın kullanılacak ekipmanlar, hava sirkülasyonunu doğru şekilde yapmalı ve konforlu kullanım sağlamalıdır. Motosiklet sürücüleri mont modelleri arasından omuz ve dirseklerde ikişer adet, sırt bölgesinde bir adet koruma parçasına sahip olmasına mutlaka dikkat etmelidir. Eldiven seçimi yaparken parmaklarda, avuç içlerinde ve bileklerde koruma parçalarının bulunmasına dikkat edilmelidir. Dizlik seçimi yaparken dizliklerin hareketli ve alt bacağı koruyacak şekilde tercih edilmesi, rahat ve güvenli bir kullanım sağlar. Motosiklet koruyucu ayakkabısı seçimi yapılırken, ayakkabının veya botun sert ve darbe emici özelliğe sahip olmasına mutlaka dikkat edilmelidir. Motosiklet koruyucu ekipmanı seçimi yaparken ekipmanların koruyuculuğuna, dikiş kalitesine ve mevsime uygun oluşuna, sürüş esnasındaki konforu için önem verilmelidir. Motosiklet koruyucu ekipmanlarının şekillerinin bozulmaması ve güvenli bir şekilde saklanabilmesi için motosiklet sepetliği kullanılmalıdır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery