12
 • Asus VP247QG Monitör
 • Asus VP247QG Monitör
 • Asus VP247QG Monitör
 • Asus VP247QG Monitör
175 TL'ye Varan İndirimler n11'de
175 TL'ye Varan İndirimler n11'de
En Güzel Yaz Ürünlerini ve İndirimlerini Yakalayın!
En Güzel Yaz Ürünlerini ve İndirimlerini Yakalayın!
Asus VP247QG Monitör ürününün 18 adet mağaza içerisinde en uygun fiyat aralığı 750 TL ile 1255.56 TL arasında değişmektedir. Asus Monitör fiyatları ücretsiz kargo ve BKM Express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. En ucuz Asus VP247QG Monitör Fiyatları Cimri'de!
 • Bilgisayar & Yazılımlar
 • Bilgisayarlar
 • Monitör
 • Asus Monitör

Asus VP247QG Monitör

Analog - VGA Bağlantı Var
Çözünürlük 1920x1080
Display Bağlantı Var
DVI Bağlantı Yok
Bu ürün 4 fiyat bulunduruyor.
n11
expertoptanci

23.6 ASUS VP247QG LED FreeSync 1ms 75hz 3YIL Gaming Monitör

175' TL'ye varan İndirimler n11'de
+ 19,90 TL Kargo
4 Günde Kargo
En Ucuz
829,99 TL
n11
CansınMarket

23.6 ASUS VP247QG GAMING LED FreeSync

175' TL'ye varan İndirimler n11'de
Ücretsiz Kargo
3 Günde Kargo
965,66 TL
n11
mavibilgisayar

Asus VP247QG 23.6" 1ms 75Hz (Display+HDMI+D-SUB) FreeSync LED Oyu

175' TL'ye varan İndirimler n11'de
+ 19,90 TL Kargo
1 Günde Kargo
984,00 TL
hepsiburada
HızlıMarket

Asus VP247QG 23.6" 1ms 75Hz (Display+HDMI+D-SUB) FreeSync LED Oyuncu Monitör

Türkiye’de ilk defa alışveriş kredisi burada
Ücretsiz Kargo
1 Günde Kargo
1.153,33 TL

Özellikler

 • Özellikler
 • Analog - VGA BağlantıVar
 • Çözünürlük1920x1080
 • Display BağlantıVar
 • DVI BağlantıYok
 • Ekran Boyutu23.6"
 • HDMI BağlantıVar
 • Kontrast1000:1
 • Mini Display BağlantıYok
 • Parlaklık250 cd/m2
 • TeknolojiTN
 • Tepkime Süresi1 ms
 • Ürün TipiLED

Yorumlar

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

08.08.2019Yazan:Editor Admin

Asus VP247QG Monitör İnceleme

En ucuz ve en uygun fiyat alternatiflerini Cimri.com’da bulabileceğiniz Asus VP247QG Monitör, tasarımı ve öne çıkan tüm özellikleri mercek altında.
Asus VP247QG Monitör İnceleme

Asus VP247QG Monitör Fiyat ve Özellikleri

Monitörler, masaüstü bilgisayarlar için vazgeçilmez bir parçadır. Teknolojisi gelişen, çok daha ince ve hafif hale gelen monitörler, bilgisayar deneyimini çok daha iyi hale getiriyor. Dolayısıyla piyasada birçok markanın birçok ürünü mevcutken hem ekonomik hem de kaliteli bir ürün kullanmak istiyorsanız Asus marka monitör tam size göre. Asus VP247QG Monitör özelliklerine gelin beraber bakalım.

Asus VP247QG Monitör Donanım ve Tasarım Özellikleri

Bilgisayar karşısında geçirdiğiniz saatler boyunca en çok temas halinde olduğunuz ve dikkatli şekilde seçmeniz gereken monitörler, gelişen görüntü teknolojileri sayesinde pek çok özellikle geliyor. Tasarım açısından kendi içinde büyük çeşitlilik gösteren monitörlerin; panel yapıları, ekran genişlikleri, çözünürlükleri ve daha sayısız unsur seçimlerinizde önemli rol oynayabiliyor. Monitör almaya karar verdikten sonra, edineceğiniz monitörü hangi sıklıkla ve hangi amaçla kullanacağınızı belirlemeniz, en doğru ürüne yatırım yapmanıza yardım edecektir. Belirli saatler içerisinde bilgisayar kullanıyorsanız ve temel düzeyde bilgisayar hakimiyetiniz varsa, kapsamlı özellikleri bulunmayan modellere yönelebilirsiniz. Kişisel tercihinize bağlı olarak ekran genişliği ve çözünürlüğü gibi değişkenleri gözden geçirerek, herhangi bir markanın, tasarım ve işlevsellik bakımından kendinize uygun gördüğünüz modelini edinebilirsiniz. Monitör veya televizyon seçerken en çok önemsenen ve dikkat edilen özellik ekranın boyutudur. Çünkü ekran boyutu aslında izleme mesafemizle birebir bağlantılıdır ve bunu sinemada en ön koltukta oturmakla bağdaştırabiliriz.

Ekran Boyutu 23.6" inç olan Asus VP247QG Monitör 1920x1080 çözünürlüğe sahip. Ürün tipi LED olan bu monitörün parlaklığı 250 cd/m2, kontrastı 1000:1 dir.  Monitör tepki süresi yani söz konusu olduğunda, bu süre ne kadar düşük olursa o kadar iyidir. Özellikle oyuncular için bu en önemli özellik diyebiliriz. Bu tepkime süresi oyunlarda, karşı tarafa yenilmenizi bile etkileyebilecek bir konudur. Asus VP247QG Monitör tepkime süresi 1 ms'dir.

PS, PLS, TN ve VA Panel Teknolojisi

Global pazarda düşük maliyetli TN panellerden, geniş görüş açısı ve daha yüksek renk performansı sunan IPS, PLS, VA ve ADS gibi farklı paneller tüketicilerle buluştu. Her bir panel üreticisi kendi adıyla geliştirdiği teknolojiyi bu panellere uygulayarak kendi içlerinde farklılaşmaya gitse de aslında işin özünde kullanılan teknolojiler birbirleriyle benzer yanlar gösterip isimlendirmelerinde farklılıklar yaşanmaktadır.
TN Paneller, genellikle 6-bit veya 6-bit + FRC renk desteği sunmakla beraber birçoğu 16.2 milyon renk desteklemektedirler. TN panellerin en büyük dezavantajlarından birisi renk doğruluğu konusunda geniş görüş açısı ve yüksek renk performansını sağlayamamaları. Bu nedenle rakiplerinden geride kalmaktadırlar.IPS, 1996 yılında Hitachi tarafından TN panellerin dar bakış açıları ve verilen rengin yetersiz kalmasından dolayı geliştirilen bir ekran panel teknolojisidir. IPS paneller 178 derece yatay/dikey geniş görüş açıları sayesinde neredeyse her açıdan monitörün dik olarak bakıştaki görüntü kalitesini sunar. Ayrıca renk ve resim kalitesi olarak gerçeğe en yakın görüntüyü sağlar. IPS paneller, monitörlere dik bakamasak bile monitörlerden gerçeğe yakın renkler almamızı sağladıklarını için profesyoneller için hep bir tercih nedeni olmuştur.
PLS panel teknolojisi, özünde IPS ile çok benzerlik göstermektedir. İki panelde geniş renk skalası ve 178 derece yatay/dikey geniş görüş açısı sunarlar. İlk üretildikleri yıllarda tepki süreleri görece olarak VA ve TN panellere göre daha düşük olmalarına rağmen günümüzde benzer değerleri sağlamaktadırlar. Kaliteli görüntüyü üretmek için tasarlanmışlardır ve bu nedenle maliyetleri standart panellere göre biraz daha yüksektir.
VA teknolojisine sahip paneller, S-PVA veya MVA olarak da anılmaktadır. Teknoloji nezdinde bakıldığında kâğıt üzerinde S-IPS panellere çok benzerlik gösterirler. VA paneller, TN panellere göre akıcı renk geçişleri ve geniş görüntüleme açılarına sahiptirler. Fakat IPS ve PLS panellerden bir adım geridedirler. VA panellerin tepki süreleri IPS panelle benzerlik gösterir ama TN panellere göre daha düşüktür. VA panellerin en büyük avantajı tipik kontrast oranlarının yüksek olmasıdır. Asus VP247QG Monitör modeli TN teknolojisine sahiptir.

En ucuz Asus VP247QG Monitör cimri.com’da! Asus VP247QG Monitör fiyatlarına ve daha birçok monitör modeline cimri.com’daki fiyat karşılaştırma ve incelemelerle bütçenize en uygun şekilde ulaşabilir ve tasarruf edebilirsiniz; unutmayın ki cimri.com tasarruf ettirir!