Apolena Mobilya Yastığı Kılıfı

En Ucuz Apolena Mobilya Yastığı Kılıfı Fiyatları

42 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Apolena
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Mobilyalarda en çok kullanılan tamamlayıcı parçalardan biri de mobilya yastıklarıdır. Çeşitli renk, desen ve ebatlarda dikilen bu yastıklar, mobilyayı gösteren öğelerden biridir. Bu yastıklara kırlent de denir. Bu yastıklar, genellikle koltukların üzerinde kullanılırlar. Hem dekoratif olarak güzel dururlar hem de uzanılacağı zaman başın altına, oturulurken belin arkasına konularak, konfor sağlarlar. Yastık kılıflarına aranan özelliklerden biri fermuarlı ve yıkanabilir olmalarıdır. Kırlent kılıfları, koltukların desenine ve rengine uygun şekilde seçilir. Bu kılıflar, genellikle 45*45, 30*50, 30*30, 40*40 gibi ölçülerde olurlar. Silindir, kare ve yuvarlak gibi çeşitli şekillerde yastıklar olur. Bunların dışında, sandalyelerde kullanılan, çeşitli renk ve desenlerde sandalye kılıfları da vardır.

Kırlent kılıfı nasıl dikilir?

Bunun için uygun yastık kumaşı, iplik, iğne, fermuar ve makas kullanmanız gerekir. Kumaşlar ikiye kesilir ve daha sonra kenarları overloklanır. Daha sonra fermuar, kenarlardan 5 santim kadar boşluk bırakılarak dikilir. Daha sonra kumaşı tersine çevirip, fermuarı açılarak, kumaşın 3 tarafı düzgünce dikilir. Mobilya yastığının köşelerinde kulaklar kaldıysa, kesilir. Kestiğimiz zaman potluk yapmaz. Son olarak, yastığın kulaklı ve köşeli olmasını isterseniz, üst yüzeyinden ikişer santim kadar pay bırakıp dikebilirsiniz. Kırlent kılıfı toptan satın almayı düşünüyorsanız, fiyat avantajından yararlanmak ve en ucuz ürünleri satın almak isterseniz. Koltuklarınız için çeşitli desenler ve renklerde toptan ve perakende en ucuz kırlentleri, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyerek fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Mobilya yastığı fiyatları ne kadardır? Nereden satın alınır?

Mobilya yastığı almayı düşünüyorsanız, bunu mobilya aksesuarı satışı yapan mağazalar veya online alışveriş sitelerini araştırabilirsiniz. Fiyatları, kılıfının hangi kumaştan yapıldığına, kılıfın içinde kullanılan dolgu malzemesinin yapıldığı materyale, markası ve modeline göre değişkenlik gösterir. Akçağ, Casa Di Mona ve Dekorjinal marka mobilya yastıklarını, en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde, salon ve oturma odası tekstil kategorisi altında yer alan, mobilya yastığı kılıfı sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız mobilya tekstil ürünlerinin satışını yapan sanal mağazaları sizin için gezerek, en ucuz sandalye kılıflarını bulur ve tek tıkla ekranınıza getirir.