İmaj Meyvelikler

En Ucuz İmaj Meyvelikler Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
İmaj
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

İHouse, Keramika, Yagıcı Porselen ve Narin marka meyvelikleri en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Vitamin deposu, hafif ve doğal tatlılar meyveler, mutfaklarımızda dolaplarımızda uygun şekilde muhafaza edilir. Bu ürünler, meyvelerimizi içine koyduğumuz tabak ve kaselere verilen isimdir. Tel, porselen, ahşap, plastik ve cam gibi çeşitleri vardır. Meyveleri, soymadan bütün halinde masanıza getirmek isterseniz, büyük, geniş ve yassı olan tabakları kullanabilirsiniz. Meyveleri soyup, meyve salatası yaparak tek tek servis yapmak isterseniz, daha küçük kase türü servisleri tercih edebilirsiniz. Bu kaseler genellikle porselen veya cam olabileceği gibi ahşap ürünler de vardır. Tek kişilik meyve ikramlarınızda minik minik dilimlediğiniz meyvelerin üzerine, karamel, böğürtlen ve çikolata soslarını da ekleyerek, yemeklerin üzerine hafif, sağlıklı ve kolay bir tatlı ikram etmiş olursunuz. Meyveler, kahvaltı, akşam yemeği, öğlen yemeği ve atıştırmalık olarak hemen her öğünde ikram edilebilir yiyeceklerdir.

Meyvelik modelleri nelerdir?

Bu modeller, kullanım amacına göre çok çeşitlidir. Bütün meyvelerin rahatça içine konulabileceği, meyve sepetleri/mutfak için meyvelikler vardır. Bayanlar genellikle mutfaklarında, değişik meyvelik modellerini kullanarak, şık bir görünüm yakalamayı tercih ederler. Meyveleri uygun kaplarda saklayarak çürümesini de geciktirebilir, daha uzun süre taze kalmalarını sağlayabilirsiniz. Bu ürünler genellikle daha geniş ve büyük olurlar. Mutfağınızda da şık dururlar. Meyve ikramlarınızda kullanabileceğiniz, meyve tabakları, masaüstü meyvelikler ve tek kişilik servisleriniz için kullanılabilen meyve kaseleri bulunur. Servis tabakları genellikle daha büyük ve düz olur. Meyve salataları için kullanılan tabaklar ise çukur biçimlidir. Elmalı, kelebekli, kalpli, üzümlü gibi çeşitli meyve desenleri olan renkli veya düz cam tabaklar vardır. Cam, porselen, formika ve ahşap ürünleri zevkinize göre satın alabilirsiniz. Bu ürünleri, yemek takımınızla uyumlu şekilde kullanabileceğiniz gibi, ayrıca da kullanabilirsiniz.

Meyvelik fiyatları ne kadardır? En ucuz ürün nereden satın alınır?

Bu ürünleri en ucuz şekilde temin etmek istiyorsanız, cimri.com sitesinde, mutfak gereçleri kategorisi altında bulunan meyvelik sekmesini inceleyebilir, ürünleri listeleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Cimri.com, en ucuz ürünü bulmanızı sağlayan bir sitedir.