Biggdesign Mendil

En Ucuz Biggdesign Mendil Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Biggdesign
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

MENDİL NEDİR? NERELERDE KULLANILIR?

Yüzyıllardır kullanılmakta olan bu küçük bez, günümüzde çok farklı fonksiyon ve amaçlara hizmet etmektedir. Klasik kumaş mendiller hala kullanılmaktadır. Aksesuar ve şıklık amaçlı olarak ceket ceplerinde kullanılan mendiller, özel günlerde erkeklerin kravatları ile takım ve uyumlu desenlerde kombinlenmektedir.

ÇEŞİTLERİ NELERDİR ?

Daha işlevsel açıdan bakacak olursak ıslak mendiller, makyaj temizleme mendilleri, bebek ıslak mendilleri ve temizlik ürünleri, sıkıştırılmış çoklu paketlerde bulunur ve hijyenik amaçlar için kullanılırlar. İçeriklerine göre farklı ciltlere ve amaçlara uygun olarak sınıflanırlar. Leke çıkarıcı ürünler ise her bayanın çantasında bulunması gereken bakım ürünleridir. Gün içinde ani oluşan çay ve kahve lekelerinde hızlı ve etkili çözüm sağlayacaklardır. Makyaj temizleme için üretilen ıslak ürünler özellikle seyahatlerde valizde yer kaplamayarak ve ağırlık problemi yaratmayarak son derce kullanışlıdır. Yorgun olduğunuz günler için, başucunuzda bir tane bulundurmanız; sizi makyajınız ile uyuyakalmaktan kurtaracaktır.

BEBEKLER İÇİN KULLANILAN ÜRÜNLER NELERDİR ?

Bebekler ve özellikle de yenidoğanlar için parfüm ve alkol içermeyen ıslak pamuk mendiller mevcuttur. Bu ürünler, bazen kuru mendil olarak da üretilmektedir ve pamukludurlar. Ayrıca hazır ürünlerden kullanmak istemeyen anneler için hiçbir kimyasal içermeyen, klasik dokuma ürünler de mevcuttur. Bunları bebek mendilleri adı altında arayabilirsiniz. Bu ürünleri temizlemek için yıkayıp kaynatmanız gerekecektir. Kimyasal içermemesi ve yıllardır kullanılmakta olan ürünler olması ise bebeğinize kullanırken size güven verecektir.

Çamaşır yıkama sırasında kullanılabilecek ürünler de mevcuttur. Bunlara renk temizleyici ya da renk tutucu mendiller denilmektedir. Renkli çamaşırlar yıkanırken renklerin birbirine karışmaması ve bazı renkli çamaşırların beyazları boyamaması için kullanılmaktadır. Bu özel ürünler bir temizleyici gibi çalışarak; yıkama esnasında suya geçen renkleri kendi üzerine çeker ve suyu temizler.

Yukarıda bahsedilenlerin dışında burun açıcı ürünler ve kadınlar için kullanılabilecek ve genital bölge ile uyumlu pH seviyesine sahip özel temizleyici ürünler gibi çeşitler de mevcuttur. İntim ürün olarak geçen kadınlar için özel olan ürünler günlük bakım için rahatlıkla kullanılabilir.

EN UCUZ ÜRÜN NEREDEN SATIN ALINIR ?

Her çeşit ve ihtiyaca yönelik farklı ürün çeşitlerini, cimri.com sitesinden, en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

https://www.cimri.com/mendil