• Sağlık ve medikal ürünler kategorisinde bulunan, herkesin tercih edeceği masaj cihazları Cimri’den ulaşmak çok daha kolay! Beurer, Acura, Voit, Wollex ve Medisana gibi onlarca markanın en uygun masaj aletlerine; el ve ayak masaj cihazları, masaj koltuğu, masaj yastığı ve masaj cihazı ürün tipleri ile en ucuz fiyat seçenekleri ile erişebilirsiniz. Ağrıyan sırt, tutulan boyunlar ve gerilen kaslar için masajdan daha ideal bir seçenek olamaz.

  • Masaj Cihazlarının Faydaları Nelerdir?

    Masaj cihazları, kan dolaşımınızı hızlandırırken aynı zamanda bağışıklık sisteminizi de güçlendirmektedir. Sindirim ve boşaltım sistemine yardımcı olduğu ve metabolizmayı hızlandırdığı da bilinen masaj cihazlarının yağ yakımını hızlandırmak gibi bir faydası da bulunmaktadır. Kaslarınızı gevşetecek ve yorgunluğunuzu giderecek masaj cihazlarının pek çok faydası bulunmaktadır. Vücudunuzdaki kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırma özelliği de aynı zamanda masaj cihazlarının doğal bir tedavi seçeneği olduğu yönündedir. Masaj cihazlarının kan dolaşımını düzenlemesi, özellikle kadınların düşmanı selülitlerden kurtulmayı da kolaylaştırmaktadır.

  • Masaj Cihazlarını Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

    Birçok farklı modeli bulunan masaj cihazlarını seçerken ilk dikkat etmeniz gereken nokta; masaj cihazını öncelikli olarak hangi bölgeniz için kullanacağınıza karar vermelisiniz. Masaj cihazları; bel, boyun, omuz, sırt, ayak ve tüm vücut olarak belirlenmektedir. Bu noktada vereceğiniz karar, masaj cihazlarının başlıklarını etkileyeceğinden dikkatli bir şekilde seçiminizi yapmanız gerekmektedir. Bu doğrultuda çok fonksiyonlu masaj cihazları tercih ederek, hız ve masaj yöntemini ayarlayabilir ve daha pratik kullanım elde edebilirsiniz.

    Yoğun bilgisayar kullanımına sahip insanlarda boyun ve bel ağrıları oluşabileceğinden, boyun ve bel bölgesine masaj yapacak masaj cihazlarını tercih edebilirsiniz. Uzun süre ayakta kalan insanlarda ise; ayaklarında oluşacak şişmelere ve ağrılara kolay bir çözüm sunacak olan ayak masajı yapan masaj cihazları bulunmaktadır. Bu noktada yine sağlığınız öncelikli olmalı, sağlığınız ve ihtiyacınıza uygun masaj cihazlarını tercih etmelisiniz. Boyut, ağırlık, kullanım yerinin değişikliği ve de tipine göre değişiklik gösteren masaj cihazlarını doğru seçerek siz de ikinci bir kişiye ihtiyaç duymadan kolayca doğru masajı gerçekleştirebilirsiniz. Cimri.com’da uygulayacağınız masaja en uygun masaj cihazı modellerine en ucuz fiyat karşılaştırmaları ile kolayca ulaşabilirsiniz!