POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Papia 3 Katlı 32'li Paket Tuvalet Kağıdı

Papia 3 Katlı 32'li Paket Tuvalet Kağıdı

Papia 3 Katlı 32'li Paket Tuvalet Kağıdı

52,90 TL

Mobil uygulama üzerinden hizmet vermektedir.

Lavabo ve evin her alanında hijyen gereksinimi bir hayli önem taşıyor. Papia 3 katlı tuvalet kağıdı emiş gücü ve sıvıya dayanıklılığı sayesinde etkili bir kullanımı kullanıcılara yaşatıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Lavabo ve evin her alanında hijyen gereksinimi bir hayli önem taşıyor. Papia 3 katlı tuvalet kağıdı emiş gücü ve sıvıya dayanıklılığı sayesinde etkili bir kullanımı kullanıcılara yaşatıyor. Kopar - at fonksiyonuna sahip olan tuvalet kağıdı hızlı kullanım imkânı sağlıyor. Papia tuvalet kağıdı 32’li olması dolayısıyla ekonomik açıdan bütçe dostu olabiliyor. Uzun vadeli bir kullanım sayesinde Papia kalitesi ve dayanıklılığı temizlik işlemleri sırasında farklı pek çok alanda dâhil olabiliyor.

Genel Özellikler
Adet32 Adet
Papia 3 Katlı 32'li Paket Tuvalet Kağıdı ürününün 15 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Papia Tuvalet Kağıdı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Papia 32’li paket tuvalet kağıdı standart yapısıyla ön plana çıkıyor. Standart ve yumuşak yüzeye sahip oluşuyla kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Hassas ciltler konusunda başarılı bir performans sergiliyor. Yumuşak ve dağılmayan yüzeyi sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Papia 32’li paket tuvalet kağıdı hakkında detaylı bilgi için yazının tamamını okuyabilirsiniz.

Papia 3 Katlı 32’li Paket Tuvalet Kağıdı Özellikleri

Papia 32’li paket tuvalet kağıdı özellikleri bakımından başarılı bir performans gösteriyor. Papia 32’li paket tuvalet kağıdı klasik bir tasarıma sahip. Yumuşak yüzeyi ve hassas dokusuyla cilt için uygun bir tasarım oluşturuyor. Papia 32’li tuvalet kağıdı 3 katlı yapısı sayesinde dağılmaya ve parçalanmaya dayanıklı bir tuvalet kağıdı olarak karşımıza çıkıyor. Islak yüzeye değdiğinde dahi parçalanmaya karşı dayanıklı bir tutum sergiliyor. Kullanıcılar Papia 32’li paket tuvalet kağıdının 32 rulo oluşu sebebiyle uzun zamanlı kullanım fırsatı elde ediyor. Yüzde yüz saf selülozdan oluşuyor. Hassas ciltlere uyum sağlıyor. Papia 32’li paket tuvalet kağıdı B-side teknolojisi ile üretilmiş olup kullanıcıların hizmetine bu şekilde sunuluyor. FSC sertifikasına sahip olduğu biliniyor. Ağırlık konusunda da hafif bir ürün olan Papia 32’li paket tuvalet kağıdı bu konuda da başarılı bir performans gösteriyor. Şık tasarımlı olması da değerlendirirken göz önünde bulundurulan konular arasında yer alıyor. Papia 32’li tuvalet kağıdının beyaz renkte olduğu biliniyor. Yüksek emiş gücüne sahip olmasıyla kullanıcılarına kullanım rahatlığı sağlıyor. Çocuklar da rahatça kullanıyor. Papia 32’li tuvalet kağıdı dolgun, yumuşak ve dayanıklı yapısıyla başarılı bir performans gösteriyor. Papia 32’li tuvalet kağıdı emiş gücü ve yapısal özellikleri ile başarılı bir tuvalet kağıdı tercihi oluyor. Kullanıcılar için iyi bir seçenek oluşturuyor. 3 katlı yapısı sayesinde ve yumuşak ile emici özelliklerinin bulunması sebebiyle cilde zarar vermiyor. Konforlu kullanımı sayesinde ise kullanım rahatlığı sağlayan Papia 32’li paket tuvalet kağıdı hakkında daha detaylı bilgi almak için Cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Papia 3 Katlı 32’li Paket Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Online alışveriş yaparken fiyat konusuna dikkat etmek ve avantajlı fiyata sahip ürünleri satın almak önemli bir adımı oluşturuyor. Farklı marketlerin farklı ürünleri ile fiyat kıyaslamalarına girerken değerlendirme yapmakta zorlanabilirsiniz. Bu durumda devreye Cimri giriyor. Basit ve pratik alışveriş süreci yürütmenizi amaçlayan Cimri ile birlikte aradığınız ürün hakkındaki fiyat araştırmanızı yapabilirsiniz.. Papia 32’li paket tuvalet kağıdı fiyatları konusunda araştırma yapmak isteyen kullanıcılar değerlendirmelerini Cimri.com’da rahatça yapabiliyor. Fiyat analizinizi yaparken farklı satış marketlerindeki fiyatlarla karşılaştırabilir ve site üzerinde bulunan 90 günlük fiyat değişim grafiği ile birlikte ürünün fiyat değişimini inceleyebilirsiniz.. Avantajlı Papia 32’li paket tuvalet kağıdı hakkında detaylı bilgi almak için Cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Papia 3 Katlı 32’li Paket Tuvalet Kağıdı İndirim ve Kampanyaları

Cimri ile birlikte yüzlerce farklı online mağazanın güncel kampanyalarını Kampanyalı Ürünler sayfasında bulabilirsiniz. Bunun yanında aradığınız ürünün indirimli seçeneklerini de Cimri.com İndirimli Ürünler sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Cimri sayesinde yüzlerce farklı online mağazanın milyonlarca ürünü için fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilir ve aradığınız ürünün kampanyalı ve indirimli seçeneklerini de görüntüleyebilirsiniz. Bu şekilde avantajlı fiyat seçeneğini yakalayabilir ve bütçeden tasarruf sağlayabilirsiniz. Papia 32’li paket tuvalet kağıdı indirim ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için Cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. İndirim ve kampanyalardan anında haberdar olmak için bildirimleri açabilirsiniz.

Papia 3 Katlı 32’li Paket Tuvalet Kağıdı Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

İnternet üzerinden alışveriş sürecini pratik ve hızlı kılarken tasarruf etmek üzere Cimri'nin sunduğu bilgileri değerlendirebilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünün özellikleri hakkında kapsamlı bilgi edinmek üzere ürün inceleme içeriklerini okuyabilirsiniz. Detaylı ürün özelliklerine sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Farklı mağazaları birbiri ile karşılaştırabilir, kullanım ihtiyacınıza uygun olan ürünü hızlıca bulabilir, aynı zamanda avantajlı fiyat seçeneğini de yakalayabilirsiniz. İndirimli Ürünler ve Kampanyalı Ürünler sayfalarını ziyaret ederek aradığınız ürün hakkındaki fiyat fırsatlarını da görüntüleyebilirsiniz. Aradığınız ürünü önceden kullanmış ve tecrübe sahibi olmuş kişiler tarafından yapılan Papia 32’li tuvalet kağıdı kullanıcı yorumları ile ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hızlı ve pratik bir alışveriş süreci için Cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. 90 günlük fiyat analizi değerlendirmesine bakarak ürünün değişen fiyatlarını da gözlemleyebilirsiniz. Papia 32’li paket tuvalet kağıdı tüm özellikleri Cimri’de inceleyebilirsiniz.

Papia 3 Katlı 32'li Paket Tuvalet Kağıdı ürününün 15 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Papia Tuvalet Kağıdı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.