Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

2478 Ürün Listeleniyor
En Popüler
En Düşük Fiyat
1/50Sonraki

Temizlik Malzemeleri

Kullanıcılar, hayatını kolaylaştıran temizlik ürünlerine ve malzemelerine ayrı bir bütçe ayırır. Bazı kullanıcılar yeni çıkan temizlik malzemelerini düzenli olarak takip eder ve evine almak ister. Bu malzemelerin başında ise paspaslar gelir. Ev ve ofis ortamında temizliği kolay hale getiren paspaslar sayesinde her yeri kısa sürede temizleyebilirsiniz. Özellikle dış ortamlarla temas edilen alanların temizliğinde paspaslar büyük önem taşır. Mikrofiber destekli ürünlerle çok daha steril ortamlara sahip olabilirsiniz. Çoğu kullanıcı temizlik malzemelerini kullanırken ellerinin tahriş olmasından şikayetçi olur. Tek kullanımlık temizlik eldivenleri sayesinde bu sorunu kolayca çözebilirsiniz. Parke ve fayans gibi zeminler günlük olarak temizlenmeye ihtiyaç duyar. Temizlik setleri ile bu işlemi yaparken zeminin ekstra parlak olmasını sağlayabilirsiniz. 

Temizlik Malzemesi Çeşitleri

Her kullanıcı temizlik yapmayı daha pratik hale getiren ürünlere sahip olmak ister. Ev ve iş ortamında zamandan tasarruf etmenizi sağlayan çeşitli ürünler vardır. Temizlik yapmayı daha kolay hale getiren ürün çeşitleri sayesinde zahmetsizce tüm işleri halledebilirsiniz. Temizlik malzemeleri markaları kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği birçok şeyi düşünerek tasarım yapar. Bulunduğu ortamda daha az yer kaplayan temizlik malzemeleri kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir. Ellerinizi her aşamada sıklıkla kullanıp çeşitli kimyasallarla bir araya getirdiğiniz için kısa sürede yıprandığını görürsünüz. Temizlik eldivenlerinden yardım alarak ellerinizi bu olumsuz etkilerden koruyabilirsiniz. Bu eldivenler genelde tek kullanımlık olarak satışa sunulur. Bunun yanı sıra defalarca kullanabileceğiniz kalın eldiven modelleri de mevcuttur. Temizlik araç malzemeleri kullanıcının rahatlığı gözetilerek tasarlanır. Büyük zeminleri temizlemek için işinizi kolaylaştıracak paspaslara ihtiyaç duyarsınız. Bu tarz ürünler evinizde çok yer kaplamayarak her yerde kendine kolayca yer bulur. Paspas çeşitleri birden fazla versiyonla kullanıcı karşısına çıkar. Temizleyeceğiniz alana en uygun ürünü seçtiğinizde maksimum verime ulaşırsınız. Temizlik ürünleri arasında seçim yaparken marka ve model ayrı bir öneme sahiptir. Ürünlerin sunduğu fonksiyonlar ve kalite markaya bağlı olarak değişiklik gösterir. Temizlik bezleri daha kısa sürede geniş alanlarda maksimum verime ulaşmanız için özenle tasarlanır. Kir tutmayan ve mikrofiber özellikli modeller sayesinde her türlü zemini kolayca temizlersiniz.

Temizlik Malzemeleri Fiyatları

Evinize yeni bir temizlik malzemesi alırken birçok kriteri göz önünde bulundurursunuz. En son aşamada çoğu kullanıcı fiyatlar kısmına dikkat eder. Temizlik ürün çeşitlerinin fiyatı belirlenirken birçok faktör etkin rol oynar. Bunların başında marka ve kategori yer alır. Seçtiğiniz markanın kalitesi ve bilinirliği ölçüsünde ürüne ödeyeceğiniz ücret değişiklik gösterir. Temizlik ürünleri birden fazla kategoride yer aldığı için her biri farklı kriterlere göre fiyatlandırılır. Tek kullanımlık temizlik eldiveni ile defalarca kullanacağınız ürünün fiyatı aynı olmayabilir. Zemin temizliğini kolay hale getiren paspas çeşitlerinde kullanılan mikrofiber destek ile sıradan bir paspasın fiyatı farklı olur. Kalite arttıkça ödeyeceğiniz ücret de artış gösterir. Alacağınız ürünün marka ve kategorisini cimri.com’da aratarak nerede daha uygun fiyata satıldığını öğrenebilirsiniz.

Temizlik Malzemeleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yeni bir temizlik malzemesi satın alırken marka ve model konusunda oldukça titiz davranabilirsiniz. Genel olarak çoğu kullanıcı ürün tercihi yapmadan önce çeşitli kriterler belirler. İlk sırada ürünün fonksiyonları ve ekstra özellikleri gelir. Temizlik malzemelerini seçerken de aynı kriteri dikkate alabilirsiniz. Satın alacağınız ürünün kategorisine göre  dikkat edeceğiniz hususlar değişebilir. Temizlik eldivenleri arasında seçim yapıyorsanız ilk olarak kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Kendi bedeninize uygun ürünü seçerek rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Bu sayede daha sağlıklı karar verebilirsiniz. Paspas alırken suyunu kısa sürede ve maksimum seviyede sıkmasına dikkat etmeniz gerekir.